CITROËN C-SERIES
Akcia ukončená

CITROËN C-SERIES
Akcia ukončená
Pridané 03.12.2020

Akcia ukončená Vyberte si svoj Citroën aj z pohodlia domova.

Nezmeškajte našu najvýhodnejšiu ponuku vozidiel z limitovanej série edície C-SERIES. Vyberte si niektorý z ihneď dostupných modelov so skvelou výbavou a bonusom Privilege.

Špeciálna edícia s financovaním PRIVILEGE. Citroën Advanced Comfort. Zadný parkovací asistent. Automatická klimatizácia. Predné hmlové svetlomety. Mirror screen.

Citroën C3 C-SERIES

C3

C-SERIES PURETECH 83 S&S

už za 11 690€

PRIVILEGE BONUS 300 €

Citroën C3 AIRCROSS C-SERIES

C3 AIRCROSS

C-SERIES PURETECH 110 S&S

už za 15 190 €

PRIVILEGE BONUS 300 €

Citroën C4 CACTUS C-SERIES

C4 CACTUS

C-SERIES PURETECH 110 S&S

už za 14 490 €

PRIVILEGE BONUS 500 €

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. Spoločnosť FINAL-CD najnovšie získala aj prestížny titul Superbrands. Je najuznávanejšou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek a znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl