PEUGEOT FRACTAL s ďalším ocenením

PEUGEOT FRACTAL s ďalším ocenením

Na slávnostnom odovzdávaní cien 31. Medzinárodneho automobilového festivalu, ktorý sa konal 26. januára v parížskom Hotel des Invalides, získal PEUGEOT prestížnu cenu Creativ’Experience Grand Prize za koncept PEUGEOT FRACTAL. Gilles Vidal, riaditel oddelenia dizajnu PEUGEOT, obdržal túto trofej, ktorá symbolizuje PEUGEOT FRACTAL ako inováciu.


Každý rok Medzinárodný automobilový festival odmeňuje tie najkrajšie automobilových koncepty. Tieto ceny udeľuje porota zložená z odborníkov a nadšencov, ktorým predsedá architek Jean-Michel Wilmot a zahŕňa známe osobnosti z oblasti automobilového priemyslu, médií a sveta módy.

Je to už druhé ocenenie pre PEUGEOT FRACTAL, ktorý už bol ocenený ako "Najlepší Concept Car" roku 2015 na frankfurtskom autosalóne čitateľomi Auto Plus a poslucháčmi RTL.


"Som veľmi šťastný, že sme dostali Creativ'Experience Grand Prize pre PEUGEOT FRACTAL, pretože je to cena, ktorá poukazuje na skúsenosť vodiča spoza volantu. Táto cena oceňuje výhľadovú štúdiu o zvukovom dizajne a technológie tlače 3D obsiahnuté v tomto koncepte vozidla ." (Gilles Vidal)

PEUGEOT FRACTAL je koncept vozidla, ktoré prezentuje víziu značky v elektrickom mestskom kupé budúcnosti. Peugeot i-cockpit® ovláda pomocou hlasových povelov, aby sa bolo celkové oládanie vozidla ešte viac intuitívne.

« Predchádzajúca aktivita
Nasledujúca aktivita »
Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT FRACTAL s ďalším ocenením

Facebook

Peugeot je moja značka

OPEL je moja značka

CITROËN je moja značka

VOLVO je moja značka

JAGUAR je moja značka

LAND ROVER je moja značka

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky,
teraz s Doživotným servisom ZADARMO

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl