PEUGEOT FRACTAL s ďalším ocenením

PEUGEOT FRACTAL s ďalším ocenením
Pridané 01.02.2016

PEUGEOT Fractal s ďalším ocenením

Na slávnostnom odovzdávaní cien 31. Medzinárodneho automobilového festivalu, ktorý sa konal 26. januára v parížskom Hotel des Invalides, získal PEUGEOT prestížnu cenu Creativ’Experience Grand Prize za koncept PEUGEOT FRACTAL. Gilles Vidal, riaditel oddelenia dizajnu PEUGEOT, obdržal túto trofej, ktorá symbolizuje PEUGEOT FRACTAL ako inováciu.


Každý rok Medzinárodný automobilový festival odmeňuje tie najkrajšie automobilových koncepty. Tieto ceny udeľuje porota zložená z odborníkov a nadšencov, ktorým predsedá architek Jean-Michel Wilmot a zahŕňa známe osobnosti z oblasti automobilového priemyslu, médií a sveta módy.

Je to už druhé ocenenie pre PEUGEOT FRACTAL, ktorý už bol ocenený ako "Najlepší Concept Car" roku 2015 na frankfurtskom autosalóne čitateľomi Auto Plus a poslucháčmi RTL.


"Som veľmi šťastný, že sme dostali Creativ'Experience Grand Prize pre PEUGEOT FRACTAL, pretože je to cena, ktorá poukazuje na skúsenosť vodiča spoza volantu. Táto cena oceňuje výhľadovú štúdiu o zvukovom dizajne a technológie tlače 3D obsiahnuté v tomto koncepte vozidla ." (Gilles Vidal)

PEUGEOT FRACTAL je koncept vozidla, ktoré prezentuje víziu značky v elektrickom mestskom kupé budúcnosti. Peugeot i-cockpit® ovláda pomocou hlasových povelov, aby sa bolo celkové oládanie vozidla ešte viac intuitívne.

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl