Nový Opel Astra

Legenda pokračuje v novom dizajne

  • Ekologickejšie a efektívnejšie motory
  • Ergonomické sedadlá
  • 9-stupňová automatická prevodovka
  • Nový infotainment
  • Limitovaná zvýhodnená edícia SMILE
Zobraziť akciový cenník

Auto príjemné z každého pohľadu

Predstavujeme vám Opel Astra, automobil, ktorý je už viac ako desať rokov jedným z najobľúbenejších na trhu. Môže za to predovšetkým dojem, ktorý po krátkej jazde nadobudnete aj vy – auto je príjemné po každej stránke. Jeho dizajn je progresívny a odráža modernú dobu. Navyše všetko má svoju účelnosť a estetická forma zanecháva rozhodný a presvedčivý pocit. Opel Astra je pekné auto s prekypujúcou inteligenciou.

To, samozrejme, nie je všetko. Nový model je o 200 kg ľahší ako predchádzajúci model, čo zlepšuje jazdné vlastnosti vozidla. Rovnako je v porovnaní s predchádzajúcou Astrou tá nová všestrannejšia. Z nuly na sto dokáže zrýchliť za necelých deväť sekúnd. Astra je majstrovským umeleckým kúskom tvorby nemeckých inžinierov a dizajnová ikona. Kombinuje aspekty známe z prémiových vozidiel vyšších tried, má športové ovládanie a adaptívnu konektivitu.

Adaptívny systém svietenia

Astra má tiež elektricky nastaviteľné sedadlá a bezkľúčový systém, ktorý môžete aktivovať pri všetkých dverách, nielen pri tých predných zo šoférovej strany. Batožinový priestor má objemom až 1630 litrov. Predné svetlomety sa vďaka systému LED Matrix nastavujú plne automaticky. Nebudete tak oslepovať iných oproti idúcich vodičov a zväčšíte viditeľnú vzdialenosť pri jazde v noci.

Interiér

Prémiový kokpit má veľký infotainmentový displej, ktorý ponúka kompletné prepojenie telefónu so systémom vozidla. K dispozícii máte navigáciu, online hudobné aplikácie a hands-free hovory. Do štandardnej výbavy patrí aj tempomat, elektrická parkovacia brzda so samočinným uvoľnením,varovanie pred kolíziou a dvojzónové ovládanie klimatizácie.

Opel Astra je maketou v kategórii kompaktných vozidiel. Ak ste nikdy neuvažovali nad Oplom, pri pohľade na Astru je najvyšší čas začať.

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl