Nová Astra Sports Tourer
od 21 490 €

Najlepšie nemecké auto dokonalé v každom detaile

Vitajte v najčistejšej Astre, akú sme kedy vyrobili. Všetok odvážny vzhľad, technologický a robustný štýl nového Opelu Astra je teraz 100% elektrický. K dispozícii ako športový Hatchback, tak aj všestranný Sports Tourer. Nakonfigurujte si svoj Hatchback od jesene 2023.

reddot winner 2023

Uvoľnite miesto novej generácii modelu Opel Astra Sports Tourer. Vyberte si zážihový, vznetový alebo 100 % elektrický pohon. Online alebo v predajni

113-130

CO₂ g/km

4,3-5,7 l/100 km

Spotreba paliva min. – max.

9,7 sec

0 - 100 km/h

Pozerajte sa do budúcnost

Funkciou dizajnu je umožniť, aby dizajn fungoval. Zoznámte sa s podstatou nemeckého dizajnu

pozerajte sa do budúcnost2
pozerajte sa do budúcnost3

Dizajn

Odvážny a čistý dizajn

Odvážny a čistý dizajn

Dramaticky odlišný, výrazný profil modelu Sport Tourer prináša nové poňatie, ktoré definuje progresívny nový dizajnový jazyk značky Opel, vrátane charakteristickej masky Vizor®. Vďaka svojmu výrazne ostrému vzhľadu a svalnatému štýlu pôsobí toto vozidlo sebavedome všade, kam sa pohne.

Znamenitý interiér

Znamenitý interiér

Zažite digitálne detoxikovanú jazdu v kokpite Opel Pure Panel®. Relaxujte v ergonomických aktívnych predných sedadlách čalúnených luxusnou Alcantarou alebo kožou Nappa s funkciami vetrania a masáže.

Úžasné vizuálne prvky

Úžasné vizuálne prvky

Vizuálne prvky, ako je voliteľná čierna strecha,1 zvýraznia váš osobný štýl.

Disky kolies z ľahkých zliatin

Disky kolies z ľahkých zliatin

Vyjadrite svoju individualitu pomocou nášho exkluzívneho sortimentu diskov kolies z ľahkých zliatin. Vďaka týmto diskom s odvážnym a čistým dizajnom vyzerá Astra Sports Tourer rovnako vzrušujúco ako jazdí.

Nemecká precíznosť

Nemecká precíznosť

Precízne nemecké proporcie sa riadia princípom kompasu až po energeticky úsporné zadné svetlá LED.

Vizor<sup>®</sup>

Vizor®

Tam, kde by iné vozidlá mali bežnú mriežku chladiča, má Opel Astra charakteristickú masku Vizor®. Tento nápadný panel je rýdzo nemeckým dizajnom, kde forma nesleduje funkciu, a sú v ňom elegantne integrované svetlomety, predné zariadenia, senzory a funkcie do hladkého jednoliateho celku.

Pozrite si ho vo svojej obľúbenej farbe

Pozrite si ho zvnútra

Pozrite si ho zvnútra2
Pozrite si ho zvnútra3

Budúcnosť je elektrická

Objavte model Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid. Výkon bez kompromisov. Ste pripravení na zmenu?

Bezpečnosť a inovácie - technológie, ktoré chránia

Astra Sports Tourer je nabitá inteligentnými funkciami, ktoré uľahčujú jazdu a zaisťujú bezpečnosť vám i vášmu okoliu.

Pixelové svetlomety intellilux<sup>®</sup>

Pixelové svetlomety intellilux®

168 individuálne adaptívnych segmentov LED tvorí trvalo neoslňujúce diaľkové svetlá, ktoré sa automaticky prispôsobujú tak, aby neoslňovali vodičov protiidúcich vozidiel.

Pixelové svetlomety intellilux<sup>®</sup>

Projekčný displej Intelli-hud

Projekčný displej Intelli-HUD premieta informácie priamo na čelné sklo a do zorného poľa vodiča, pričom zobrazuje údaje o jazde, vyskakovacie upozornenia a informácie súvisiace s hovormi a médiami.

Intelli-Drive 1.0

Intelli-Drive 1.0

Tento systém v sebe spája schopnosti troch technologicky najpokročilejších funkcií modelu Astra Sports Tourer, vďaka čomu vám poskytuje bezkonkurenčné ovládanie a kontrolu nad jazdou. V systéme Intelli-Drive 1.0 je integrovaný asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu (LPA), ktorý umožňuje modelu Astra jemne korigovať riadenie, aby vám pomohol stabilnejšie sa držať medzi jazdnými pruhmi. Obsahuje tiež asistenta pri zmene jazdných pruhov, ktorý vás informuje v prípade, ak sa k vám zozadu rýchlo blíži iné vozidlo alebo vám vchádza do mŕtveho uhla. A napokon obsahuje systém upozornenia na premávku za vozidlom, ktorý vás upozorní na všetko, čo sa k vám blíži pri cúvaní, vrátane cyklistov a chodcov, a to už zo vzdialenosti 40 metrov.

Intelli-Drive 2.0

Intelli-Drive 2.0

Systém Intelli-Drive 2.0 je najpokročilejšia intuitívna asistenčná technológia spoločnosti Opel, vďaka ktorej nová Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid prináša najbezpečnejší a najpokojnejší zážitok z jazdy, aký sme kedy vytvorili. V tomto systéme je integrovaných viacero funkcií, ako napríklad pokročilé inteligentné prispôsobenie rýchlosti (A-ISA), ktoré sleduje dopravné značky a podľa nich ponúka vodičovi možnosť spomalenia alebo zrýchlenia a dokonca kompenzuje poveternostné podmienky, ako aj poloautomatizovaný systém zmeny jazdného pruhu (SALC), ktorý rozpozná, keď meníte jazdný pruh, a postará sa o manévrovanie za vás.

Intelli-Vision

Intelli-Vision

Systém Intelli-Vision využíva štyri kamery na generovanie obrazu okolia vozidla v reálnom čase v rozlíšení HD. Poskytuje tak jasný prehľad o blížiacej sa premávke a uľahčuje parkovanie.

Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla

Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla

Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla v spojení s inteligentnými kapacitnými kľučkami dverí znamená, že pred každou cestou vám stačí jednoducho nastúpiť do vozidla, stlačiť tlačidlo štartovania a vyraziť.

Konektivita - naozaj inteligentné

Získajte najlepšie pripojenie. Okrem informačno-zábavných systémov a navigácie je tu aj OpelConnect. Máte čo objavovať!

Multimédiá

Multimédiá

Nový plne digitálny kokpit Pure Panel® má 10˝ združený prístroj a 10˝ centrálnu dotykovú obrazovku so systémami Apple CarPlay™ a Android Auto™. Jeho intuitívne používateľské rozhranie možno v plnej miere osobne prispôsobiť pomocou individuálnej správy profilov, ktorej súčasťou je aj funkcia rozpoznávania vodiča. Rádio AM/FM/DAB+, audio streaming cez Bluetooth® a dva konektory USB-C sú súčasťou štandardnej výbavy. A aby ste boli na cestách bez starostí, systém obsahuje aj služby OpelConnect pre tiesňové hovory a hovory v prípade poruchy, ako aj automatické aktualizácie prostredníctvom bezdrôtového prenosu.

Navigácia

Navigácia

Živá navigácia Live je doplnená o online informácie o doprave a parkovaní, vyhľadávanie zaujímavých miest online a aktualizované informácie o počasí. Systém je možné aktivovať hlasom pomocou slov „Hej Opel!“, ktoré ho prebudia. Odošlite svoj cieľ do vozidla pomocou smartfónu a aplikácie myOpel alebo si nechajte vygenerovať kompletnú trasu z miesta, kde sa nachádzate, pomocou funkcie navádzania na poslednom úseku cesty. A nakoniec, navádzanie na trase možno zobrazovať pomocou projekčného displeja Intelli-HUD, združeného prístroja alebo centrálneho dotykového displeja, podľa toho, akú kombináciu uprednostňujete. Podrobnejšie informácie o vyššie uvedených službách, ako aj návod na vykonanie povinnej online aktivácie nájdete aj v našom letáku „TOMTOM for Opel“.

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie

Udržujte kabínu bez káblov a nabíjajte kompatibilné zariadenia pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky. Zabudovaná poistka proti rýchlemu pohybu navyše zabraňuje poškodeniu batérie vášho zariadenia v dôsledku preťaženia bezdrôtovej siete pri jazde po nerovnom povrchu.

Služby OpelConnect

Služby OpelConnect

Inteligentné technologické systémy a súvisiace služby1 ponúkajú konektivitu a moderné inovácie, ktoré vás ochránia a zabezpečia vám vzrušujúcu a efektívnu cestu.

 • Pokojná myseľ: tiesňové volania a volania v prípade poruchy, stav vozidla a údaje o vozidle, ktoré vám poskytnú informácie o počte najazdených kilometrov, hladine paliva alebo upozornenia na údržbu, aby ste sa nemuseli o nič starať a mali pokoj na duši za každých okolností.
 • Pohodlie: služba elektronického diaľkového ovládania e-Remote Control na kontrolu stavu akumulátora, správu nabíjania a nastavenie klimatizácie prostredníctvom aplikácie myOpel.
 • Inteligentná jazda: pokojnejšie cesty vďaka balíku navigácie Connected Navigation Pack Plus4 a službe Správa cesty a jazdy.

Vaše pohodlie: naša priorita

Odvoz do školy, každodenné dochádzanie do práce, chladné či teplé počasie... Nech už robíte čokoľvek, Astra Sports Tourer vám zabezpečí pohodlie.

Ergonomické aktívne sedadlá

Ergonomické aktívne sedadlá

Ergonomické aktívne sedadlá1 nového modelu Opel Astra nesú pečať kvality AGR (Kampaň za zdravý chrbát). Možnosti nastavenia zahŕňajú polohovateľné opierky hlavy, elektronicky nastaviteľnú bedrovú opierku a výsuvnú opierku stehien. Okrem toho, že sedadlá sú mimoriadne pohodlné, podporujú aj zdravé držanie tela a zaisťujú dlhodobú pohodu vodičov aj cestujúcich.

Vyhrievané prvky

Vyhrievané prvky

Rozmrazovanie a odhmlievanie pomocou vyhrievaného čelného skla ThermaTec®. Vyhrievané predné a dokonca aj vonkajšie zadné sedadlá2 a vyhrievaný volant3 zabezpečujú pohodlie počas chladných rán.

Panoramatické strešné okno

Panoramatické strešné okno

Panoramatické strešné okno1 sa dá vetrať alebo úplne otvoriť, aby mal vodič aj cestujúci presvetlenú a vzdušnú jazdu.

Intelli-Air

Intelli-Air

Intelli-Air je inteligentný vysokoúčinný vzduchový filter a klimatizačný systém, ktorý nepretržite poskytuje informácie o kvalite vzduchu a pomáha udržiavať prostredie v kabíne svieže a čisté.

Intelli-Space

Intelli-Space

Opel Astra Sports Tourer ponúka inteligentnejšie nakladanie vďaka inovatívnemu systému Intelli-Space. Maximálny objem 1 634 litrov zvyšujú prvky ako upevňovacie oká, bočné siete na náklad, dvojúrovňová rovná podlaha, operadlá zadných sedadiel delené v pomere 40:20:40 s funkciou jednoduchého sklápania, roletka batožinového priestoru a inteligentné úložné skrinky pod podlahou. Možnosti nakladania môžete ešte viac rozšíriť pomocou voliteľného ťažného zariadenia.

Bezdotykové elektrické otváranie dverí batožinového priestorue

Bezdotykové elektrické otváranie dverí batožinového priestoru

Keď je vozidlo odomknuté alebo sa nachádza v blízkosti zariadenia bezkľúčového nastupovania a štartovania, dvere batožinového priestoru sa automaticky otvoria jednoduchým mávnutím nohy pod zadným nárazníkom.

Jazdná dynamika - taká dobrá, ako vyzerá

Táto nová generácia modelu Opel Astra Sports Tourer bola starostlivo navrhnutá tak, aby ponúkala lepšiu ovládateľnosť, komfort a potešenie z jazdy.

Ergonomické aktívne sedadlá

Motory novej generácie

Preplňované pohonné jednotky s objemom1,2 so zážihovým motorom1 a vysoko účinným vznetovým motorom2 s objemom 1,5 dodávajú výkon až 130 k a vyznačujú sa veľmi citlivou jazdnou dynamikou, no zároveň nízkymi prevádzkovými nákladmi a úrovňou emisií CO₂.

Prevodovky

Prevodovky

Vznetové aj zážihové pohonné jednotky sa dodávajú s možnosťou výberu precízne skonštruovanej šesťstupňovej manuálnej prevodovky alebo sofistikovanej osemstupňovej automatickej prevodovky.

Režimy jazdy

Režimy jazdy

Pre každú vašu potrebu je k dispozícii režim jazdy1. Výberom režimu Normal vždy dosiahnete ideálnu rovnováhu medzi dojazdom a výkonom, zatiaľ čo režim ECO optimalizuje účinnosť. Samozrejme, keď budete chcieť maximálnu zábavu, stačí stlačiť tlačidlo režimu SPORT a každá jazda sa zmení na vzrušujúci zážitok.

Príslušenstvo Opel+ a omnoho viac

Cyklistika, lyžovanie, plachtenie, surfovanie – nech už vás baví čokoľvek, máme príslušenstvo, ktoré vám to umožní – a ktoré ochráni aj vaše auto.

Nosič na bicykle

Nosič na bicykle

Strešný box

Strešný box

Ťažné zariadenie

Ťažné zariadenie

Podložka do batožinového priestoru

Podložka do batožinového priestoru

Ktorý model je pre vás ten pravý?

Edition

Edition
od 22 690 €

Jazdite po svojom

 • 16" disky kolies z ľahkých zliatin, 205/55 R16 A+
 • Hmlové svetlá
 • Tlačidlo bezkľúčového štartovania
 • Predný a zadný parkovací senzor
 • Kožený volant (s plochým dnom)
 • Balík Asistent jazdy (ACC, ETSR)
Edition

GS
od 27 390 €

Zabudnite na všetko nudné. Okrem výbavy Elegance obsahuje ešte tieto prvky:

 • Balík Čierny exteriér
 • Dvojfarebná strecha
 • Predné športové sedadlá (látka/PVC)
 • Vyhrievané predné sedadlá a volant
 • Intelli-Vision
Edition

Ultimate
od 31 690 €

To najlepšie z nemeckého dizajnu a inžinierstva. Okrem výbavy GS Line obsahuje ešte tieto prvky:

 • Intelli-Drive 1.0
 • Pixelové svetlomety IntelliLux®
 • Balík čalúnenia sedadiel Alcantara
 • Rozšírený projekčný displej
 • Bezdotykové elektrické otváranie dverí batožinového priestoru

Vozidlá Opel Astra ST NEW ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov | Nastavenia cookies
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl