Nová Corsa
od 14 490 €

Vráťte do jazdy zábavu! Vyberte si zážihový, hybridný alebo 100 % elektrický pohon – teraz už za 199 EUR mesačne cez Opel Paušál.

Nový Opel Corsa v sebe spája potešenie z každodennej jazdy s víťazným dizajnom, technológiami veľkých vozidiel a účinnými možnosťami pohonu – aby vás nadchol na každej ceste!

120 - 122

Emisie CO₂ (vážené, kombinované)

4.0 – 5.4 l/100km

Spotreba paliva (kombinovaná) v l/100 km podľa WLTP

8.7 s

0 – 100 km/h

Odvážny a čistý z každého uhla

Odvážny a čistý dizajn

Odvážny a čistý dizajn

Opel Corsa sa svojím nízkym a dynamickým postojom, charakteristickou maskou Opel Vizor® a odvážnymi kombináciami farieb a obloženia vždy vyníma medzi ostatnými.

Charakteristická maska Opel Vizor<sup>®</sup>

Charakteristická maska Opel Vizor®

V maske Opel Vizor® je integrovaná najlepšia technológia osvetlenia v triede, nasávanie vzduchu a logo značky Opel do jediného grafického modulu, čo dodáva novému modelu Opel Corsa výraznú a osobitú tvár.

Kontrastná čierna strecha

Kontrastná čierna strecha

Vďaka šiestim pútavým farbám karosérie, z ktorých si môžete vybrať, a kontrastnej čiernej streche nový Opel Corsa vždy vynikne.

Štýlové kolesá

Štýlové kolesá

V ponuke sú disky kolies veľkosti 16” a 17”, z ktorých si vyberie každý to svoje. Špičkové 17” disky kolies z ľahkých zliatin s diamantovým výbrusom ponúkajú odvážny a pútavý štýl.

Ergonomický interiér

Ergonomický interiér

Nastúpte do nového modelu Opel Corsa a objavíte digitálne detoxikovaný priestor s intuitívnym a ergonomickým kokpitom. Je vyhotovený z vysokokvalitným materiálov a povrchových úprav a je pre vás ideálnym prostredím, v ktorom si môžete vychutnávať jazdu.

Nemecká precíznosťNemecká precíznosť

Nemecká precíznosť

Od stredového záhybu na kapote až po nápis na zadných dverách – každý centimeter nového modelu Opel Corsa bol precízne navrhnutý a skonštruovaný tak, aby vrátil do jazdy zábavu!

Pozrite si ho vo svojej obľúbenej farbe

Pozrite si ho vo vnútri

Pozrite si ho vo vnútri1
Pozrite si ho vo vnútri2

Budúcnosť je elektrická

Objavte nový model Corsa Electric. Výkon bez kompromisov. Ste pripravení na zmenu?

Malý veľkosťou, veľký technológiami!

Nový Opel Corsa je nabitý technológiami veľkých vozidiel, od najlepšej technológie osvetlenia v triede až po pokročilé asistenčné funkcie jazdy, vďaka čomu je vaša cesta bezpečnejšia, ľahšia a príjemnejšia!

Maticové svetlomety Intelli-Lux® LED

Maticové svetlomety Intelli-Lux® LED

Nový Opel Corsa je vybavený najlepšími maticovými svetlometmi IntelliLux® LED vo svojej triede, ktoré poskytujú optimálnu viditeľnosť a automatické prispôsobenie, aby neoslňovali vodičov v protiidúcich vozidlách. Vďaka 14 maticovým segmentom a novému dizajnu vám IntelliLux® dodá istotu za každých podmienok!

Asistent jazdy Opel

Asistent jazdy Opel

Funkcia aktívneho centrovania vozidla v jazdnom pruhu, ktorá je súčasťou asistenta jazdy Opel, elektronicky sleduje cestu a využíva jemný krútiaci moment riadenia, pomocou ktorého automaticky udržiava nový Opel Corsa v jeho jazdnom pruhu. Jazda po diaľnici je tak bezpečnejšia, menej únavná a príjemnejšia.

Adaptívny tempomat

Adaptívny tempomat

Keď je adaptívny tempomat aktivovaný, automaticky zrýchľuje a brzdí, čím udržiava ustálenú vzdialenosť vášho modelu Opel Corsa od vozidla pred ním, a zaisťuje tak bezpečnejšiu, pohodlnejšiu a príjemnejšiu jazdu.

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením

Pokročilý kamerový systém nového modelu Opel Corsa rozpoznáva rôzne dopravné značky a prakticky ich zobrazuje pred vami na digitálnom združenom prístroji. To znamená, že bez ohľadu na to, čo sa deje na ceste pred vami, neprehliadnete už ani jednu značku s rýchlostným obmedzením!

Automatické núdzové brzdenie

Automatické núdzové brzdenie

Systém automatického núdzového brzdenia v modeli Opel Corsa sleduje cestu pred vozidlom a v prípade hroziacej zrážky upozorní vodiča. Ak vodič nevykoná žiadny úkon, systém aktívne použije brzdy. Systém rozpoznáva automobily aj chodcov, čo v rušnom mestskom prostredí vodiča zvlášť upokojí. (Systém je aktívny pri rýchlosti od 5 km/h do 140 km/h)

Systém detekcie objektov v mŕtvom uhle

Systém detekcie objektov v mŕtvom uhle

Systém monitorovania mŕtveho uhla v modeli Opel Corsa pracuje v rozmedzí rýchlostí 12 až 140 km/h a nepretržite sleduje vaše mŕtve uhly. Indikátory umiestnené vo vonkajších spätných zrkadlách vás rozsvietením upozornia, keď sa vo vašom mŕtvom uhle nachádzajú vozidlá, vďaka čomu je jazda po diaľnici bezpečnejšia a pohodlnejšia.

Nadštandardné prvky a funkcie

Čo viac si môžete želať, keď máte prvky ako masážne sedadlá, bezkľúčový vstup do vozidla alebo panoramatickú presklenú strechu?

Masážna funkcia pre vodiča

Masážna funkcia pre vodiča

Po každej jazde prídete do cieľa uvoľnení. Nový Opel Corsa je vybavený sedadlami Alcantara® s dobrou oporou, ktoré sú vybavené bedrovou opierkou a masážnou funkciou pre vodiča. Disponujú trojstupňovým vyhrievaním sedadla vodiča a spolujazdca, vďaka čomu je každá cesta potešením.

Panoramatická presklená strecha

Panoramatická presklená strecha

Panoramatická presklená strecha zaplavuje kabínu nového modelu Opel Corsa prirodzeným svetlom a dokonale rámuje výhľad na svet okolo vás, od panorámy mesta až po nočnú oblohu plnú hviezd. Každá jedna cesta tak bude pastvou pre oči.

Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla

Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla

Systém bezkľúčového odomykania a štartovania vozidla vám maximálne uľahčí používanie vozidla Opel Corsa. Odomknite, naštartujte a zamknite si vozidlo bez toho, aby ste museli prísť do fyzického kontaktu s kľúčom. Či už máte plné ruky alebo kľúče niekde na dne tašky, svoju novú Corsu nebudete mať problém použiť.

Priestor na každý deň

Priestor na každý deň

Nový Opel Corsa je pripravený na každú časť vášho každodenného života, od nakupovania až po víkendové výlety – ponúka všetko od vreciek na dverách, do ktorých sa vojdú 1,5-litrové fľaše, až po veľký kufor a praktické zadné sklápacie sedadlá delené v pomere 60:40.

Vytvorený pre vás

Nový Opel Corsa bol skonštruovaný pre výkon, efektivitu a radosť z jazdy, čo znamená, že bez ohľadu na to, akú ste mali cestu, dorazíte do cieľa s úsmevom na perách!

Skonštruované pre vás!

Skonštruované pre vás!

Pokiaľ ide o výkon a účinnosť, nová Corsa je skonštruovaná tak, aby vám spríjemnila každú jazdu a menej zaťažila vašu peňaženku.

Voliteľný hybridný pohon!

Voliteľný hybridný pohon!

Najmodernejšie polohybridné hnacie ústrojenstvo v novom modeli Opel Corsa umožňuje maximálnu flexibilitu, účinnosť a výkon. Hybridný pohon, ktorý využíva niektoré výhody elektrickej mobility, ako je lepšia pružnosť pri nízkych rýchlostiach, rekuperácia energie pri brzdení či výlučne elektrický pohon v určitých situáciách, je dokonalým odrazovým mostíkom pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú prejsť na plne elektrické modely.

Automatické prevodovky

Automatické prevodovky

Keď sa športový charakter snúbi s komfortom; automatická osemstupňová prevodovka s radiacimi páčkami na volante a voliteľným manuálnym režimom jazdy vám umožní jazdiť podľa vašich predstáv.

Športový režim

Športový režim

Športujte viac: Zaradenie športového režimu jazdy vnesie do riadenia športovejší charakter. Ponúka tiež špeciálne mapovanie pedálov a dokonca umocňuje zvuk motora.

Vždy pripojený!

Nový Opel Corsa je vyrobený s ohľadom na budúcnosť a vďaka pokročilým funkciám konektivity plynule integruje váš fyzický a digitálny život.

Pripojená navigácia Connected Navi

Pripojená navigácia Connected Navi

Cesta pred vami bude v modeli Opel Corsa vždy prehľadná vďaka pokročilej dotykovej obrazovke IntelliLink Pro, ktorá zobrazuje okrem iného aktualizácie dopravných informácií v reálnom čase či presmerovanie na špeciálne ciele, ako sú napríklad čerpacie stanice a reštaurácie, jedným dotykom.

Bezdrôtová projekcia telefónu

Bezdrôtová projekcia telefónu

Využite výkon svojho smartfónu počas jazdy v modeli Opel Corsa vďaka bezdrôtovej projekcii telefónu pre systémy Apple CarPlay™ a Android Auto™ (zrkadlová obrazovka).

Bezdrôtové nabíjanie zariadení

Bezdrôtové nabíjanie zariadení

Opel Corsa vám umožňuje nabíjať kompatibilné zariadenia pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky, ktorá je prakticky umiestnená v prednej konzole.

Aplikácia MyOpel

Aplikácia MyOpel

Vždy pri vás. S našou inteligentnou ponukou služieb ste na cestách v bezpečí a so všetkým v spojení. Bezpečnosť: Automatické tiesňové volanie1, automatické volanie v prípade poruchy1 a komplexné informácie o stave vášho vozidla sa postarajú o váš pokoj na duši.

Získajte zo svojho auta viac!

Ponúkame vám na mieru šité príslušenstvo, ktoré vylepší individuálny zážitok z jazdy vo vašom modeli Opel Corsa – a lepšie ochráni vaše auto.

Súprava potlačí na karosériu

Súprava potlačí na karosériu

Farebné kryty spätných zrkadiel

Farebné kryty spätných zrkadiel

Prémiové podlahové rohože

Prémiové podlahové rohože

Nosič bicyklov

Nosič bicyklov

Opel Corsa. 100 % radosť z jazdy.

Tak na čo čakáte? Vyskúšajte si dokonalú Corsu hneď teraz!

Vozidlá Opel Corsa NEW ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov | Nastavenia cookies
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl