Nový Opel Corsa

Opel Corsa sa dlhé roky drží v prvej päťke najpredávanejších modelov v Európe a jednoznačne je najpredávanejším modelom značky Opel. Napriek tomu by Corse nikto netipoval, že na trhu existuje už niekoľko desaťročí. Nový Opel Corsa si udržal svieže mladícke línie, ktoré nesmerujú k extravagantnému dizajnu.

Dlhoročne obľúbený model

Najžiadanejšie je, že si po celý čas zachováva konzervatívny štandard, pôsobí ako kompromis medzi nenápadnosťou a spoľahlivosťou. Na prednej maske nájdeme tradične tvarovanú masku chladiča, ktorá sa k značke Opel hlási na prvý pohľad. Pohľadu spredu dominujú výrazné svetlomety. Tie zahŕňajú aj denné svietenie LED diód a hmlovky s chrómovaným rámom.

Praktický dizajn

Palubná doska má logické usporiadanie, overené generáciami vodičov. Dotykový displej IntelliLink slúži na ovládanie asistenčných systémov a na počúvanie hudby, navigáciu a mnohé ďalšie technologické pomôcky. Svoj smartfón môžete pripojiť cez Bluetooth. Cez panel môžete ovládať vyhrievanie sedadiel a volantu, parkovacie senzory a manuálne zamykanie dverí. Samozrejmosťou je ovládanie klimatizácie a vyhrievania.

Veľkorysý batožinový priestor

Batožinový priestor ponúka 285 litrov úložného priestoru. Po sklopení zadných sedadiel sa objem vyšvihne na úctyhodných 1120 litrov. Motorických riešení je tiež niekoľko. Najobľúbenejšie sú agregáty s vlastnosťami ecoTEC s päť-, respektíve šesťstupňovou manuálnou a automatickou prevodovkou. Vybrať si tiež môžete troj alebo päťdverový model. Cena prvého začína na úrovni 8790 eur, druhý variant vás vyjde od 9190 eur.

Ak máte radi tradičný dizajn a chcete si vybrať z bohatej ponuky príslušenstva, Opel Corsa je pre vás ako stvorená. Zaradíte sa medzi celé generácie vodičov, ktorým toto auto prešlo pod rukami a nedajú naň dodnes dopustiť.

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl