Nová Corsa Electric
od 30 990 €

Nech je jazda opäť potešením!

Nový Opel Corsa Electric prináša spojenie víťazného dizajnu, technológií veľkých vozidiel a elektrického pohonu pripraveného na budúcnosť, ktoré spríjemnia vašu každodennú jazdu a zaručene vám vyčaria úsmev na tvári!

Až 406 km

Elektrický dojazd

30 minút

Nabíjanie jednosmerným prúdom na 80 %

156 k

Výstupný výkon

Odvážny a čistý z každého uhla

Odvážny a čistý dizajn
Odvážny a čistý dizajn

Pozrite si ho vo svojej obľúbenej farbe

Pozrite si ho zvnútra

Pozrite si ho zvnútra1
Pozrite si ho zvnútra2

Keď bude nový Opel Corsa Electric k dispozícii, dozviete sa to ako prví.

Vystúpte zo všednosti!

Dynamický, progresívny a srdcom mladý nový Opel Corsa Electric vám zaručí, že do cieľa cesty vždy prídete vo veľkom štýle bez ohľadu na to, kam máte namierené!

Odvážny a čistý dizajn

Odvážny a čistý dizajn

Vďaka nízkemu a dynamickému postoju, charakteristickej maske Opel Vizor® v prednej časti a odvážnym kombináciám farieb a Odvážny a sa nový Opel Corsa Electric vždy vyníma medzi ostatnými.

Ergonomický interiér

Ergonomický interiér

Nastúpte do nového modelu Opel Corsa Electric a objavíte digitálne detoxikovaný priestor s intuitívnym a ergonomickým kokpitom zameraným na vodiča. Je to dokonalé prostredie vyrobené z vysokokvalitných materiálov a povrchových úprav, v ktorom si môžete vychutnávať jazdu.

Štýlové aerodynamické kolesá

Štýlové aerodynamické kolesá

Vďaka ponuke kolies veľkosti 16” a 17” si každý nájde to svoje. Prvotriedne 17” disky kolies z ľahkých zliatin zabezpečujú efektívny aerodynamický výkon a dodávajú výrazný štýl.

Charakteristická maska Opel Vizor<sup>®</sup>

Charakteristická maska Opel Vizor®

V novej maske Opel Vizor® je integrovaná najlepšia svetelná technológia v triede, nasávanie vzduchu a odznak značky Opel do jediného grafického modulu, ktorý dodáva novému modelu Opel Corsa Electric odvážny a osobitý vzhľad.

Kontrastná čierna strecha

Kontrastná čierna strecha

Vďaka výberu šiestich fantastických farieb karosérie, vrátane nového sivého odtieňa Grafik a možnosti kontrastnej čiernej strechy, sa nový Opel Corsa Electric vždy predstaví vo veľkom štýle.

Nemecká precíznosť

Nemecká precíznosť

Od záhybu na kapote až po nápis na zadných dverách – každý centimeter nového modelu Opel Corsa Electric bol precízne navrhnutý a skonštruovaný tak, aby vám jazda opäť prinášala radosť!

Čistá radosť z jazdy!

Nový Opel Corsa Electric s pohonom bez emisií poskytuje dlhý dojazd, pohodlné rýchle nabíjanie a okamžitý elektrický krútiaci moment, ktoré sú zárukou zábavnej a podmanivej jazdy – vždy a na každej ceste!

Dokonale integrovaný akumulátor

Dokonale integrovaný akumulátor

Srdcom nového modelu Opel Corsa Electric je náš lítiovo-iónový akumulátor novej generácie. Jeho plná integrácia do podvozku zabezpečuje nízke ťažisko, čím zaisťuje optimálnu dynamiku jazdy a neuberá vozidlu nič z priestoru v jeho priestrannom interiéri.

Elektrizujúca radosť z jazdy

Elektrizujúca radosť z jazdy

Nový Opel Corsa Electric je prakticky bez hluku, bez nutnosti preraďovania a dodá krútiaci moment 260 Nm, vďaka čomu je každá jazda v ňom čistá radosť! Z nuly na 100 km/h zrýchli už za 8,3 s a dosiahne maximálnu rýchlosť 150 km/h – takže či už jazdíte po meste alebo po diaľnici, vaša Corsa Electric má všetko pod kontrolou!

Štandardné rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom

Štandardné rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom

Nový Opel Corsa Electric výrazne uľahčuje nabíjanie! Vďaka vylepšenému akumulátoru môžete odteraz prejsť až 406 km na plné nabitie a vďaka štandardnej funkcii rýchleho nabíjania ho nabijete z 10 na 80 % už za 30 minút!

Voliteľné režimy jazdy

Voliteľné režimy jazdy

Voliteľné režimy jazdy nového modelu Opel Corsa Electric vám umožnia ľahko si prispôsobiť zážitok z jazdy! Športový režim Sport ponúka maximálnu jazdnú dynamiku, ekologický režim Eco optimalizuje účinnosť a obe nastavenia vyvažuje režim bežnej jazdy Normal.

Rekuperačné brzdenie

Rekuperačné brzdenie

Systém rekuperačného brzdenia nového modelu Opel Corsa Electric premieňa energiu získanú pri brzdení na elektrickú energiu, vracia ju späť do akumulátora a maximálne predlžuje dojazd. A len čo zložíte nohu z plynového pedála, akumulátor sa začne dobíjať, čím sa zabezpečia minimálne straty energie a maximálna účinnosť.

Sledovanie údajov o vozidle

Sledovanie údajov o vozidle

Palubný systém sledovania údajov o vozidle v novom modeli Opel Corsa Electric vám poskytuje podrobné informácie o stave vášho vozidla. Od spotreby energie a stavu nabitia akumulátora až po štatistiky nabíjania v reálnom čase – všetko je zobrazené zrozumiteľne a minimalisticky, takže máte čas vychutnávať si cestu!

Malý veľkosťou, veľký z hľadiska technológií!

Nový Opel Corsa Electric je nabitý najnovšími technológiami veľkých vozidiel, od najlepšieho osvetlenia v triede až po pokročilé asistenčné funkcie. S nimi bude vaša cesta ešte bezpečnejšia, ľahšia a príjemnejšia!

Maticové svetlomety IntelliLux<sup>®</sup> Matrix LED

Maticové svetlomety IntelliLux® Matrix LED

Nový Opel Corsa Electric má najlepšie maticové svetlomety IntelliLux® LED vo svojej triede. Poskytujú optimálnu viditeľnosť a automatické prispôsobenie jasu, aby neoslnili vodičov v protiidúcich vozidlách. Vďaka 14 maticovým segmentom a novému dizajnu vám svetlomety IntelliLux® dodajú istotu za každých podmienok!

Adaptívny tempomat

Adaptívny tempomat

Adaptívny tempomat v zapnutom režime automaticky zrýchľuje a brzdí, a tým udržiava váš nový Opel Corsa Electric v ustálenej vzdialenosti od vozidla pred vami. Zaisťuje vám tak bezpečnejšiu, pohodlnejšiu a uvoľnenejšiu jazdu.

Asistent jazdy Opel

Asistent jazdy Opel

Funkcia aktívneho centrovania vozidla v jazdnom pruhu, ktorá je súčasťou asistenta jazdy Opel, elektronicky sleduje cestu a pomocou jemného krútiaceho momentu automaticky udržiava nový Opel Corsa Electric v jeho jazdnom pruhu. Jazda po diaľnici je tak bezpečnejšia, menej únavná a viac si ju užijete.

Systém rozpoznávania dopravných značiek

Systém rozpoznávania dopravných značiek

Pokročilý kamerový systém nového modelu Opel Corsa Electric rozpoznáva rôzne dopravné značky a zobrazuje ich na digitálnom združenom prístroji pred vami. To znamená, že bez ohľadu na to, koľko sa toho deje na ceste okolo vás, už nikdy neprehliadnete žiadnu značku!

Automatické núdzové brzdenie

Automatické núdzové brzdenie

Systém automatického núdzového brzdenia v novom modeli Opel Corsa Electric sleduje cestu pred vozidlom. V prípade pravdepodobnej možnosti zrážky upozorní vodiča a aktívne zapojí brzdy, ak vodič nevykoná žiadny úkon. Systém rozpoznáva iné vozidlá a chodcov, takže vodič môže byť vďaka nemu pokojný aj v rušných situáciách na cestách. (Systém je aktívny pri rýchlosti od 5 km/h do 140 km/h).

Systém detekcie objektov v mŕtvom uhle

Systém detekcie objektov v mŕtvom uhle

Systém sledovania mŕtveho uhla v novom modeli Opel Corsa Electric pracuje v rozmedzí rýchlostí 12 až 140 km/h a nepretržite sleduje mŕtve uhly vodiča. Rozsvietenie indikátorov vo vonkajších spätných zrkadlách vás upozorní, keď sa v niektorom z vašich mŕtvych uhlov nachádzajú iné vozidlá, vďaka čomu je jazda na diaľnici bezpečnejšia a pohodlnejšia.

Funkcie na palube vozidla

Keď máte funkcie, ako sú masážne sedadlá, bezkľúčové nastupovanie či panoramatická presklená strecha, čo viac si ešte môžete priať?

Masážna funkcia sedadla vodiča

Masážna funkcia sedadla vodiča

Po kaťždej jazde prídete oddýchnutí. Nový Opel Corsa Electric je vybavený sedadlami Alcantara® s dobrou oporou, bedrovou opierkou a masážnou funkciou pre vodiča plus trojstupňovým vyhrievaním sedadiel vodiča a spolujazdca, vďaka čomu bude každá cesta príjemná.

Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla

Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla

Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla maximálne zjednodušuje používanie vášho nového modelu Opel Corsa Electric. Odomknite, naštartujte a znova zamknite vozidlo bez toho, aby ste museli prísť do fyzického kontaktu s kľúčom. Či už máte plné ruky alebo máte kľúče zahrabané na dne tašky, pri používaní novej Corsy Electric to nebude žiadny problém.

Panoramatická pevná presklená strecha

Panoramatická pevná presklená strecha

Panoramatická pevná presklená strecha zaleje kabínu vášho nového Opelu Corsa Electric prirodzeným svetlom a dokonale orámuje výhľad na svet okolo vás – od panorámy mesta až po nočnú oblohu posiatu hviezdami. Každá vaša cesta bude malebným zážitkom.

Priestor na každý deň

Priestor na každý deň

Od vreciek na dverách, do ktorých sa vojde 1,5-litrová fľaša, až po veľký kufor a praktické sklápacie sedadlá delené v pomere 60/40 je nový Opel Corsa Electric pripravený na každú časť vášho každodenného života, od nakupovania až po víkendové výlety.

Vždy pripojený!

Nový Opel Corsa Electric je skonštruovaný s ohľadom na budúcnosť a prostredníctvom jeho pokročilých funkcií konektivity je v ňom plne integrovaný váš fyzický a digitálny život.

Pripojená navigácia Connected Navi

Pripojená navigácia Connected Navi

Vďaka pokročilej dotykovej obrazovke IntelliLink Pro v novom modeli Opel Corsa Electric bude cesta pred vami vždy prehľadná. Poskytne vám informácie vrátane aktuálnych dopravných správ v reálnom čase alebo navádzania do najbližšej nabíjacej stanice pomocou jediného dotyku.

Bezdrôtová projekcia telefónu

Bezdrôtová projekcia telefónu

Využite výkon svojho smartfónu počas jazdy v novom Opeli Corsa Electric vďaka bezdrôtovej projekcii telefónu pre systémy Apple CarPlay™ a Android Auto™ (Mirrorscreen).

Bezdrôtové nabíjanie zariadení

Bezdrôtové nabíjanie zariadení

Nový Opel Corsa Electric vám umožňuje nabíjať kompatibilné zariadenia pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky, ktorá je prakticky umiestnená v prednej konzole.

Služby OpelConnect a aplikácia MyOpel

Služby OpelConnect a aplikácia MyOpel

Služby OpelConnect a aplikácia MyOpel.

  • Bezpečnosť: Automatické tiesňové volanie, automatické volanie v prípade poruchy a komplexné informácie o stave vášho vozidla vám zaručia pokojnú myseľ za každých okolností.
  • Elektronické diaľkové ovládanie: Upravte si teplotu interiéru vozidla pred cestou, spravujte nabíjanie a kontrolujte stav akumulátora.
  • Jazdite inteligentne: Vychutnávajte si pohodové cestovanie vďaka navigácii LIVE a funkcii plánovania cesty.

Čistá elektrická zábava.

Nakonfigurujte si svoj nový model Corsa Electric od jesene 2023.

Vozidlá Opel Corsa-e ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov | Nastavenia cookies
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl