NOVÁ ZAFIRA LIFE

Predstavujeme novú Zafiru Life. Bezpečne odveziete až 9 ľudí v maximálnom pohodlí s inteligentnými technológiami na dosah ruky.

Zafira Life poľahky splní každú úlohu a vyhovie každému aspektu vášho dobrodružného životného štýlu. Zároveň ponúka vysokú úroveň flexibility, vďaka čomu vždy všetko zvládne. Ideálne riešenie pre ľudí s nárokmi.

UĽAHČÍ VÁM ŽIVOT

Prístup cez elektricky ovládané posuvné dvere a flexibilné konfigurácie sedadiel, napríklad možnosť otočenia sedadiel oproti sebe spolu so sklopným stolíkom. Cestovanie v druhom a treťom rade získava skutočne spoločenský charakter ako nikdy predtým.

Nová Zafira Life je dostupná v 3 rôznych dĺžkach, vďaka čomu sa na jej luxusných sedadlách v pohodlí odvezie až 9 dospelých cestujúcich. Vodič a predný spolujazdec navyše zažujú ten pravý luxus v relaxačných masážnych sedadlách.

BUĎTE V POHODLÍ A STÁLE PRIPOJENÍ

Nová Zafira Life sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu. Zosynchronizujte si smartfón so systémom Android AutoTM1 alebo Apple CarPlayTM1 a užívajte si skvelý výhľad cez úchvatné panoramatické strešné okno.

Zjednodušte si nakladanie cez otvárateľné okno na dverách batožinového priestoru a pomocou dvojzónovej klimatizácie si v kabíne vytvorte správnu klímu. Zážitok z jazdy vám navyše spríjemní aj inteligentné nastavovanie lúča svetiel a automatický tempomat.

1 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od druhu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlayTM je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android AutoTM je ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl