Opel Combo-e Life ponúka kombináciu všetkého, čo potrebujete pre moderný život

Nový model Combo-e Life vám prináša to najlepšie zo všetkého. Priestor a komfort pre sedem osôb. Praktické a inovatívne bezpečnostné funkcie. A teraz to najlepšie, inteligentnú bezemisnú e-technológiu a 100 % elektrický pohon, ktorý vás aj s rodinou odvezie na jedno nabitie až 280 km1. Takže svoj rodinný život si môžete užívať naplno a bez ústupkov.

combo-e-life

Spojenie toho najlepšieho v živote

Zájdite v živote čo najďalej

Zájdite v živote čo najďalej

Pokročilý akumulátor modelu Combo-e Life má diaľkový dojazd až 280 km, ktorý ešte vylepšuje súprava technológií na zachytávanie energie, ako je napríklad rekuperačné brzdenie, takže vždy budete mať k dobru nejaký ten kilometer navyše. Keď sa dozviete viac o výhodách elektrickej mobility, budete si vedieť optimalizovať rýchlosť, štýl jazdy a nastavenia pohodlia, ktoré ešte viac predĺžia dojazd vášho vozidla Combo-e Life.

Nabite na 80 % už za 30 minút

Nabite na 80 % už za 30 minút

Naša pokročilá technológia rýchleho nabíjania umožňuje nabitie modelu Combo-e Life na 80 % optimálneho dojazdu už za niečo viac ako 30 minút1. S univerzálnymi riešeniami nabíjania od spoločnosti Opel pre každodenné cesty a väčšie vzdialenosti ste vždy pripravení na ďalšie dobrodružstvo. Viac informácií nájdete tu.

Efektívnosť nákladov

Efektívnosť nákladov

Existujú aj hmatateľnejšie dôvody prechodu na elektrinu: výhody celkových nízkych prevádzkových nákladov vďaka nižším daniam a lacnejším návštevám servisu! Začiatky vám uľahčia vládne dotácie na nákup alebo prenájom elektrického vozidla. A vedeli ste, že existuje aj finančná podpora pre nástennú nabíjačku?

Zájdite čo najďalej

Svoj Combo-e Life využijete na maximum, ak budete poznať najdôležitejšie faktory, ktoré ovplyvňujú jeho dojazd, a ako na ne máte reagovať.

Rýchlosť

Rýchlosť

Najväčší vplyv na dojazd spomedzi všetkých faktorov má rýchlosť. Napríklad pri ustálenej rýchlosti 130 km/h sa dojazd vášho vozidla Combo-e Life skráti na polovicu v porovnaní s WLTP.

Štýl jazdy

Štýl jazdy

Pri každom zrýchlení strácate energiu. A po každom prudkom zabrzdení musíte opäť zrýchliť. Vďaka režimu ekologickej jazdy a rekuperačnému brzdeniu modelu Combo-e Life si môžete ušetriť až 15 % dojazdu!

Tepelný komfort a vyhrievanie

Tepelný komfort a vyhrievanie

Rozdiel v dojazde v dôsledku kúrenia môže byť medzi jednotlivými ročnými obdobiami až 35 %, pretože energia sa čerpá priamo z akumulátora. Tepelné kondicionovanie vášho vozidla Combo-e Life počas nabíjania je skvelý spôsob, ako si zachovať dojazd a pohodlne cestovať.

Špičkové prvky a funkcie

Pokročilý akumulátor

Pokročilý akumulátor

Energia pre elektrickú hnaciu sústavu modelu Combo-e Life pochádza z výkonných lítiovo-iónových akumulátorov s kapacitou 50 kWh, ktoré zaisťujú vozidlu dojazd 280 km1 a okamžitý krútiaci moment. Pokročilé riadenie teploty, články s vysokou hustotou energie a vyvážená integrácia podvozka zaručujú spoľahlivý odhad dojazdu, predĺženú životnosť a nízke ťažisko na zaistenie plynulej a stabilnej jazdy.

Režimy jazdy

Režimy jazdy

Combo-e Life sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy a individuálnym požiadavkám každej jazdy vďaka prepínaču režimov jazdy. Dynamický režim „POWER“ poskytuje maximálny výkon a komfort pri vysokom zaťažení, režim bežnej jazdy „NORMAL“ zaisťuje vyvážený pomer medzi výkonom a hospodárnosťou a s ekologickým režimom „ECO“ máte zaručený maximálny dojazd a energetickú úspornosť.

Žiadny stres

Žiadny stres

Pokoj a ticho sú v rušnom rodinnom dome niekedy vzácnou komoditou. Našťastie sa môžete spoľahnúť na Combo-e Life, s ktorým bude každá cesta maximálne pokojná a plynulá. Elektrický pohon od spoločnosti Opel zaručuje viac než len nulové emisie – vyznačuje sa aj nulovým hlukom, nulovými vibráciami, nulovým natriasaním pri preraďovaní a 100 % neobmedzeným vstupom do nízkoemisných zón.

Sledovanie údajov o vozidle

Sledovanie údajov o vozidle

Systém sledovania údajov o vozidle v modeli Combo-e Life využíva dômyselné senzory a palubné systémy, pomocou ktorých poskytuje podrobný prehľad o každej jazde na vytvorenie prognózy dojazdu, podmienok na trase a nákladov na energiu, aby ste mohli jazdiť čo najefektívnejšie.

Všestrannosť

Flexibilné možnosti sedenia

Flexibilné možnosti sedenia

Combo-e Life je stelesnením flexibility a v ponuke je s piatimi alebo siedmimi miestami na sedenie. Potrebujete viac miesta v batožinovom priestore? Dve posuvné sedadlá v treťom rade sa dajú ľahko vybrať.

Ložný priestor

Ložný priestor

Minimálny nákladný priestor s objemom 597 litrov, ktorý sa dá zväčšiť na 2 126 litrov, poskytuje modelu Combo-e Life obrovskú mieru praktického využitia – takže jediný problémom môže byť už len nájsť dostatok batožiny, ktorú by ste doň naložili.

Zadné delené sedadlá

Zadné delené sedadlá

Vyberte si medzi praktickou zadnou lavicou delenou v pomere 40:60 alebo troma samostatnými zadnými sedadlami, z ktorých každé je vybavené konzolami detských sedačiek Isofix, aby ste svojich najmenších mohli prepraviť z bodu A do bodu B v absolútnom bezpečí a pohodlí.

Úložné možnosti

Úložné možnosti

Vďaka množstvu šikovných úložných priečinkov je v modeli Combo-e Life priestor pre všetko vaše vybavenie.

Dvere a výklopné otvory

Dvere a výklopné otvory

Jednoduché alebo dvojité posuvné dvere uľahčujú nastupovanie a vystupovanie. Nakonfigurujte si zadnú časť pomocou asymetrických delených dverí alebo zadných dverí s otváracím oknom a získate rýchly a jednoduchý prístup k batožinovému priestoru.

Varianty

Varianty

Model Combo-e Life je v ponuke v dvoch dĺžkach – 4,4 m pre bežnú verziu a 4,75 m pre verziu s dlhým rázvorom, ktorá ponúka ešte viac miesta v interiéri a batožinovom priestore.

Dizajn

Exteriér

Exteriér

Combo-e Life je pravý dizajnový Opel a je stelesnením dokonalej aplikácie presného nemeckého inžinierstva pre potreby moderného rodinného a profesionálneho prepravcu. Priestranné rozmery a praktické inovácie vo vnútri spríjemnia každú cestu, zatiaľ čo z hľadiska vonkajšieho štýlu je Combo-e Life moderný a vyvážený.

Interiér

Interiér

Vyvýšená poloha za volantom, intuitívne ovládacie prvky, vyhrievaný volant a množstvo priestoru – inteligentná kabína modelu Combo Life ponúka šikovnú konektivitu v spojení s praktickými funkciami.

Panoramatická strecha

Panoramatická strecha

Prineste si oblohu do auta vďaka panoramatickej streche s úložným priestorom nad hlavou a elektrickou slnečnou clonou. Svetlá LED v stropnom úložnom priestore vytvárajú v kabíne príjemné relaxačné prostredie.

Svetlá na denné svietenie LED

Svetlá na denné svietenie LED

Svetlá na denné svietenie LED zvyšujú účinnosť, aby ste boli za denného svetla na cestách v bezpečí – vy aj ostatní vodiči.

Bezpečnosť a inovácie

Automatické núdzové brzdenie

Automatické núdzové brzdenie

Automatické núdzové brzdenie s detekciou chodcov vás upozorní na potenciálnu zrážku s chodcom alebo iným vozidlom. Ak nepodniknete žiadne kroky, vozidlo automaticky zabrzdí.

Pokročilý parkovací asistent

Pokročilý parkovací asistent

Automatický parkovací asistent zistí vhodné miesta na parkovanie, prevezme riadenie a poskytne zvukové a vizuálne upozornenie, aby zabránil nárazom pri parkovaní.

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu upozorní vodiča pomocou upozornenia na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu a jemne upraví kurz, ak sa vaše Combo-e Life začne nečakane vychyľovať z jazdného pruhu, aby vás udržal v požadovanom smere jazdy.

Asistent jazdy z kopca

Asistent jazdy z kopca

Asistent jazdy z kopca je funkcia systému IntelliGrip, ktorá vám pomôže bezpečne, kontrolovane a opatrne navigovať vozidlo aj na tom najstrmšom svahu pomocou automatického zmierňovania rýchlosti a profilu brzdenia.

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením číta dopravné značky a rozpoznáva zmeny v rýchlostných obmedzeniach. Následne navrhne vodičovi, aby podľa toho prispôsobil rýchlosť.

Systém monitorovania mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel

Systém monitorovania mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel

Systém sledovania mŕtveho uhla automaticky monitoruje a upozorňuje na približujúce sa vozidlá v rovnobežných jazdných pruhoch a v mŕtvych uhloch vodiča. Poskytuje mu tak väčšiu istotu pri zmene jazdných pruhov a celkovo uľahčuje život na cestách.

Bočné zaistenie

Bočné zaistenie

Systém bočného zaistenia pomocou 12 senzorov upozorňuje na prekážky, ktoré nemusia byť viditeľné pri prejazde zákrutou v nízkej rýchlosti, pomocou vizuálnej a zvukovej výstrahy na obrazovke informačno-zábavného systému.

Bezpečnosť a airbagy

Bezpečnosť a airbagy

Šesť airbagov – pre vodiča, spolujazdca, bočné airbagy a hlavové airbagy – vám a vašim cestujúcim nepretržite zaisťujú vysokú mieru bezpečnosti.

Inteligentný systém IntelliGrip

Inteligentný systém IntelliGrip

Inteligentný systém IntelliGrip sa prispôsobí povrchu s nízkou priľnavosťou, ako je napríklad jazda na blate, piesku či snehu, a je v ponuke s piatimi samostatnými režimami jazdy.

Zadná kamera

Zadná kamera

Širokouhlá 180° panoramatická zadná kamera premieta okolie vozidla na 8" dotykovú obrazovku. Zobrazené virtuálne navádzacie čiary uľahčujú cúvanie.

Projekčný displej

Projekčný displej

Vďaka projekčnému displeju1 sa na krycom skle za volantom zobrazujú najdôležitejšie informácie, ako je rýchlosť, upozornenie na zrážku či navigačné pokyny, aby ste nemuseli spustiť oči z cesty pred sebou.

Konektivita

Navigácia

Navigácia

Multimediálny systém Navi Pro1 s pokročilou funkciou ovládania hlasom a úplnou navigáciou vás bez stresu dopraví tam, kam máte namierené. Stačí zvoliť cieľ cesty a ostatné nechať na mapu satelitnej navigácie, ktorá zakreslí vašu trasu.

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie

Systém bezdrôtového nabíjania1 v modeli Combo-e Life vám umožní nabíjať telefón kedykoľvek počas jazdy – bez káblov.

Služby OpelConnect

Služby OpelConnect

S inteligentnou paletou služieb, ktoré prinášajú nový stupeň bezpečnosti a podpory, zostanete pripojení aj na cestách.

Ďalšie služby

Služby opel pre elektrické vozidlá

Služby opel pre elektrické vozidlá

Od možností nabíjania až po plánovanie mobility, Služby Opel pre elektrické vozidlá ponúkajú hladký a bezstarostný štart do sveta elektrickej mobility.

Opel Flexcare-e.

Opel Flexcare-e.

FlexCare je praktický program typu všetko v jednom pre pokoj vašej mysle. Ponúkame individuálne balíky pre elektrické a hybridné vozidlá, ktoré obsahujú asistenčnú havarijnú službu, predĺženú záruku a servisné pokrytie.

Vozidlá Opel Combo Life-e ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov | Nastavenia cookies
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl