Combo Van

Nový Model Combo-e Van

Od 28 690 €

V novom modeli Combo-e Van sa spájajú obchodné skúsenosti s precíznym strojárstvom spoločnosti Opel a ich výsledkom je plne elektrické úžitkové vozidlo s optimálnou účinnosťou a neúprosnou elektrickou mobilitou. Aj napriek svojmu kompaktnému profilu má Combo-e Van priestranný nákladový priestor s objemom 4,4 m³, ktorý podporujú vynikajúce prvky a funkcie na usporiadanie nákladu, ako je napríklad systém flex cargo s otvorom na nakladanie

Varianty modelu Combo-e Van

Combo-e Van

Ten správny nástroj pre vašu prácu

Essentia

Essentia

Profesionálny štandard. Všetko, čo vaša firma potrebuje, v komplexnom a praktickom balíku.

 • 16” oceľové disky kolies s polovičnými krytmi
 • Voliteľné posuvné dvere
 • Informačný panel vodiča s digitálnym displejom s uhlopriečkou 3,5”
 • Informačno-zábavný systém s dotykovou obrazovkou s uhlopriečkou 5”
 • Sedadlo vodiča nastaviteľné v štyroch smeroch
 • Sedadlo spolujazdca s úložným priestorom
 • Kompletná deliaca stena
 • Asymetrické dvere s klasickým otváraním
Enjoy

Enjoy

Kompetencie a komfort. Posuňte svoje podnikanie ešte ďalej s novým variantom Combo-e Van Enjoy, ktorý v štandardnej výbave obsahuje nasledovné vybavenie navyše a nad rámec výbavy Essentia.

 • Sedadlo vodiča nastaviteľné v šiestich smeroch s bedrovou a lakťovou opierkou
 • Posuvné bočné dvere
 • Klimatizácia s manuálnym ovládaním

Ak chcete zo svojho modelu Combo-e Van Enjoy vyťažiť ešte viac, k dispozícii je voliteľný balík výbavy Exteriér 4+, ktorý obsahuje:

 • Predný a zadný nárazník, kľučky dverí a lišty dverí vo farbe karosérie
 • Farebne zladená bočná ochrana
 • Vonkajšie spätné zrkadlá s čiernym lakom
 • Parkovací pilot
Crew Van

Dvojkabína Crew Van

Tímový hráč. Dvojkabína vám poskytuje dostatočne veľký a flexibilný päťmiestny priestor pre celú vašu posádku i náklad, pričom vpredu sú dve sedadlá a vzadu je trojmiestne lavicové sedadlo. Maximálna ložná dĺžka dosahuje 3440 mm.

 • 16” oceľové disky kolies s polovičnými krytmi
 • Dvoje bočné dvere
 • Informačný panel vodiča s digitálnym displejom s uhlopriečkou 3,5”
 • Informačno-zábavný systém s dotykovou obrazovkou s uhlopriečkou 5”
 • Sedadlo vodiča nastaviteľné v šiestich smeroch
 • Sklápacie sedadlo spolujazdca
 • Pohyblivá plná bezpečnostná mriežka s otvorom na náklad
 • Asymetrické dvere s klasickým otváraním
Schopnosti

Všetko, čo potrebujete na vykonanie práce

Schopnosti

Posuňte svoje podnikanie ďalej vďaka plne elektrickému dojazdu 275 km a akumulátoru novej generácie, ktorý sa dokáže rýchlo nabiť na 80 % kapacity už za niečo vyše 30 minút. Vďaka príjemnej mestskej mobilite hnacej sústavy s tichým chodom v spojení s okamžitým krútiacim momentom a najvyššou rýchlosťou 130 km/h sa Combo-e Van riadi rovnako príjemne a kompetentne v uliciach miest ako na diaľniciach. Spotreba energie modelu Combo-e Van (kombinovaná) 17,9 – 19,4 kWh/100 km, emisie CO₂ 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 245 km až 318 km (v závislosti od zvoleného vybavenia).

Interiér

Interiér

Model Combo-e Van bol od základu skonštruovaný s ohľadom na úžitkový výkon. Či už sedíte za volantom a snažíte sa využiť každú cestu čo najefektívnejšie pomocou informačného panelu vodiča a digitálnej obrazovky informačno-zábavného systému, alebo pracujete šikovnejšie vďaka najlepšiemu nákladnému priestoru v segmente, Combo-e Van má všetko pod kontrolou. Je to totiž viac než len kompaktný, no pritom všestranný dopravný prostriedok; Combo-e Van je najmodernejšia mobilná kancelária pre prácu na cestách s konektivitou a funkciami na firemné využitie, ktoré podporia vaše podnikanie, nech máte namierené kamkoľvek.

Elektrický zážitok

Elektrický zážitok

Posilnite svoje podnikanie s úplným úžitkovým prístupom do metropolitných a mestských zón bez obmedzení kvôli emisiám. Nakladajte a doručujte v ktorejkoľvek hodine vďaka takmer nehlučnému chodu plne elektrického motora. Minimalizujte zodpovednosť svojho podniku v dôsledku obmedzení emisií CO₂ a ekologických daní z vozidiel, a pritom si vychutnávajte výrazne nižšie náklady na údržbu a prevádzku.

Špičkové prvky a funkcie

Ten správny nástroj pre vašu prácu

Pokročilý akumulátor

Pokročilý akumulátor

S technológiou novej generácie, ktorou disponuje model Combo-e Van, bude vaša firma vždy pripravená urobiť niečo navyše. Súbor technológií na rekuperáciu energie, vrátane rekuperačného brzdenia, zaručuje maximálnu účinnosť a minimálne prevádzkové náklady. Na každé elektrické vozidlo značky Opel sa vzťahuje záruka na akumulátor v trvaní osem rokov alebo 160 000 km na 70 % kapacity nabitia.

Bez hluku

Bez hluku

Opel Combo-e Van je skonštruovaný tak, aby zabezpečoval nielen hladký chod vašej firmy, ale aj hladký chod každej vašej cesty. Prakticky tichý elektromotor je zárukou toho, že Combo-e Van nielenže jazdí bez emisií, ale vyznačuje sa aj nulovým hlukovým znečistením. Protihluková izolácia kabíny zaisťuje uvoľnený a príjemný zážitok z jazdy.

Režimy jazdy

Režimy jazdy

Spoločnosť Opel vie, že kľúčom k úspechu je používanie tých správnych nástrojov na prácu. Preto má model Combo-e Van prepínač režimov jazdy, ktorý vám zaistí ešte lepšiu kontrolu nad jeho ovládaním, dojazdom a prevádzkovými nákladmi. Vodič si môže vybrať z režimov: POWER, ktorý ponúka maximálny výkon a pohodlie pri jazde s ťažkým nákladom, NORMAL, ktorý zaisťuje vyváženosť medzi výkonom a účinnosťou, a režim ECO na zabezpečenie maximálneho dojazdu a energetickej účinnosti.

Nabitie na 80 % už za 30 minút

Nabitie na 80 % už za 30 minút

Combo-e Van má akumulátor s vysokou energetickou hustotou, 18 modulmi a kapacitou 50 kWh, ktorý sa pri použití verejnej rýchlonabíjačky na jednosmerný prúd dokáže nabiť z úplne vybitého stavu na 80 % maximálneho dojazdu za menej ako 30 minút.

Sledovanie údajov o vozidle

Sledovanie údajov o vozidle

Dômyselné senzory a systémy sledovania údajov o vozidle v modeli Combo-e Van vám poskytujú podrobný prehľad a prognózu z hľadiska jazdných podmienok, dojazdu a energie.

Nízke prevádzkové náklady

Nízke prevádzkové náklady

Vzhľadom na to, že narastajú obavy o kvalitu ovzdušia v mestách a v mestskom prostredí sú čoraz častejšie bezemisné zóny, elektrické úžitkové vozidlá sú pre nákladovo efektívne podnikanie čoraz nevyhnutnejšie. Opel Combo-e Van vás oslobodí od kolísania cien pohonných hmôt a plnej sadzby dane za motorové vozidlo a navyše ponúka mimoriadne konkurencieschopné prevádzkové náklady a štátom dotované stimuly na kúpu.

Dojazd až 275 km

Dojazd až 275 km

Pokročilý elektrický pohon mPokročilý elektrický pohon modelu Combo-e Van je zárukou, že aj keď má rovnakú spoľahlivú a odolnú platformu ako verzie na vznetový a zážihový pohon a taktiež rovnako priestranný maximálny objem nákladového priestoru 4,4 m³, stále jazdí bez emisií, takmer nehlučne a s dlhým dojazdom. Vďaka maximálnemu elektrickému dojazdu až 275 km je Combo-e Van pripravený prejsť dlhú vzdialenosť.

Nastal čas objaviť hlavné prvky a funkcie

Van

Miery

Miery

S pôsobivou maximálnou dĺžkou nákladového priestoru 3 440 mm je Van kompaktný zvonka, no seriózne priestranný vo vnútri.

Ložný priestor

Ložný priestor

Vďaka maximálnemu nákladovému priestoru až 3,8 m³ má Combo-e Van dostatok miesta na to, aby splnil všetky vaše potreby z hľadiska nákladu, takže aj pohodlne prepravovať aj nadrozmerné predmety.

Užitočné zaťaženie

Užitočné zaťaženie

Vďaka vysokému užitočnému zaťaženiu 800 kg model Combo-e Van nepreťaží žiadny náklad, preto je dokonalým partnerom v podnikaní. Ukazovateľ preťaženia1 zváži náklad vzadu a aktívne upozorní vodiča v prípade, že došlo k prekročeniu nosnosti.

Priečka s otvorom na dlhý náklad

Priečka s otvorom na dlhý náklad

Odnímateľný otvor1 v deliacej priečke na oddelenie nákladu za sedadlom spolujazdca vám umožní poľahky prepravovať aj veľmi dlhé predmety.

Zadná strešná klapka

Zadná strešná klapka

Potrebujete prepraviť mimoriadne dlhý náklad, napríklad rebrík? Praktický zadný strešný otvor1 sa otvorí až do uhla 40° a umožní bezpečné uloženie dlhých predmetov pri preprave.

Vnútorné úložné priestory

Vnútorné úložné priestory

Vďaka množstvu dômyselných úložných priestorov je v modeli Combo-e Van miesto na všetko vaše vybavenie.

Všestrannosť

Lavicové sedadlo pre spolujazdcov

Lavicové sedadlo pre spolujazdcov

Vďaka lavicovému sedadlu pre spolujazdcov sa dopredu môžu posadiť až tri osoby. Dá sa úplne sklopiť, čím získate ďalší ložný priestor, alebo premeniť na stolík – a z vášho vozidla Combo-e Van je razom pojazdná kancelária.

Sklápacie sedadlo pre spolujazdca

Sklápacie sedadlo pre spolujazdca

Keď jazdíte sami a spoločnosť vám robí len náklad, môžete si poľahky sklopiť sedadlo spolujazdca až na podlahu a vytvoriť ešte viac univerzálneho miesta pre náklad.

Deliaca priečka v kabíne

Deliaca priečka v kabíne

Deliace priečky na oddelenie nákladu1 zaisťujú bezpečnosť vám, vašim cestujúcim i vášmu nákladu, pretože zabraňujú tomu, aby predmety zasahovali do prednej časti kabíny. Deliacu priečku si môžete vybrať ako pevnú stenu alebo s presklením a mriežkou.

Dvere

Dvere

Jednoduché alebo dvojité posuvné dvere1 uľahčujú prístup do zadnej časti modelu Combo-e a odstraňujú nebezpečenstvo jeho poškriabania pri parkovaní v stiesnených priestoroch.

Výklopné otvory

Výklopné otvory

Nakonfigurujte si zadnú časť modelu Combo-e pomocou zadných dverí1 alebo asymetrických dverí s klasickým otváraním s okienkom na zlepšenie výhľadu. Každé sú navrhnuté tak, aby dokonale spĺňali vaše individuálne potreby.

Varianty

Varianty

Model Combo-e Van sa dodáva v dvoch dĺžkach – 4,4 m pre bežnú verziu alebo 4,75 m pre verziu Combo-e Van s dlhým rázvorom s dodatočným nákladným priestorom. Vyberte si dvojkabínu a môžete prepravovať päť osôb vrátane vodiča.

Dizajn

Exteriér

Exteriér

Pravý Opel s odolným a funkčným dizajnom, ktorý vyjadruje nemeckú kvalitu. Combo-e Van je dokonalým reprezentantom vašej firmy.

Interiér

Interiér

Vyvýšená poloha za volantom, nespočetné množstvo úložných možností, intuitívne ovládacie prvky a seriózna všestrannosť – inteligentná kabína modelu Combo-e je ozajstný multifunkčný partner, ktorý poskytuje pohodlie ako v osobnom automobile.

Svetlá na denné svietenie LED

Svetlá na denné svietenie LED

Svetlá na denné svietenie LED1 zvyšujú účinnosť, aby ste boli za denného svetla na cestách v bezpečí – vy aj ostatní vodiči.

Bezpečnosť a inovácie

Automatické núdzové brzdenie

Automatické núdzové brzdenie

Automatické núdzové brzdenie s detekciou chodcov vás upozorní na potenciálnu zrážku s chodcom alebo iným vozidlom2. Ak nepodniknete žiadne kroky, vozidlo automaticky zabrzdí.

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu1 upozorní vodiča pomocou upozornenia na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu a jemne upraví kurz, ak sa vaše Combo-e začne nečakane vychyľovať z jazdného pruhu, aby vás udržal v požadovanom smere jazdy.

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením číta dopravné značky, rozpoznáva zmeny v rýchlostných obmedzeniach a podľa toho upozorní vodiča.

Bezpečnosť a airbagy

Bezpečnosť a airbagy

Airbag vodiča je súčasťou štandardnej výbavy všetkých modelov. Model dvojkabíny má navyše airbag pre spolujazdca a dva bočné airbagy. Možnosť šiestich airbagov vrátane hlavových na zabezpečenie maximálnej ochrany je v ponuke v rámci voliteľnej výbavy na všetkých modeloch.

Systém monitorovania mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel

Systém monitorovania mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel

Systém sledovania mŕtveho uhla1 automaticky monitoruje a upozorňuje na približujúce sa vozidlá v rovnobežných jazdných pruhoch a v mŕtvych uhloch vodiča. Poskytuje mu tak väčšiu istotu pri zmene jazdných pruhov a celkovo uľahčuje život na cestách.

Asistent jazdy z kopca

Asistent jazdy z kopca

Asistent jazdy z kopca1 je funkcia systému Intelli-Grip, ktorá pomáha vodičom bezpečne, kontrolovane a opatrne navigovať vozidlo aj na tom najstrmšom svahu pomocou automatického zmierňovania rýchlosti a profilu brzdenia.

Bočné zaistenie

Bočné zaistenie

Systém bočného zaistenia1 pomocou 12 senzorov upozorňuje na prekážky, ktoré nemusia byť viditeľné pri prejazde zákrutou v nízkej rýchlosti, pomocou vizuálnej a zvukovej výstrahy na obrazovke informačno-zábavného systému.

Funkcia priestorového videnia vzadu

Funkcia priestorového videnia vzadu

Funkcia priestorového videnia vzadu využíva dve kamery a zobrazuje okolie dodávky a päťpalcovej digitálnej obrazovke, vďaka čím čomu zaisťuje vodičovi výhľad do všetkých strán, a uľahčuje tak vjazd a výjazd zo stiesnených parkovacích priestorov.

Zadná kamera

Zadná kamera

Zadná kamera zobrazuje na osempalcovej dotykovej obrazovke virtuálne navádzacie čiary, a uľahčuje tak cúvanie.

Projekčný displej

Projekčný displej

Vďaka projekčnému displeju sa na krycom skle za volantom zobrazujú najdôležitejšie informácie, ako je rýchlosť, navigačné pokyny či sledovanie únavy vodiča, aby ste nemuseli spustiť oči z cesty pred sebou.

Systém udržiavania stability prívesu

Systém udržiavania stability prívesu

Systém udržiavania stability prívesu je inteligentný systém, ktorý sleduje stabilitu ťahaného prívesu a automaticky upravuje rýchlosť vozidla pomocou krútiaceho momentu motora a brzdenia všetkými kolesami s cieľom potlačiť nadmerné a potenciálne nebezpečné vibrácie.

Ukazovateľ preťaženia

Ukazovateľ preťaženia

Na ďalšie zachovanie bezpečnosti pri preprave ťažkých nákladov je k dispozícii praktický ukazovateľ preťaženia kapacity1 v nákladnom priestore, ktorý spustí výstražné upozornenie vždy, keď sa blíži prekročenie limitu vozidla alebo k nemu práve došlo.

Konektivita

Navigácia

Navigácia

Multimediálny systém Navi Pro s pokročilou funkciou ovládania hlasom a úplnou navigáciou vás bez stresu dopraví tam, kam máte namierené. Stačí zvoliť cieľ cesty a ostatné nechať na mapu satelitnej navigácie, ktorá zakreslí vašu trasu.

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie

Systém bezdrôtového nabíjania1 v modeli Combo-e Van vám umožní nabíjať telefón kedykoľvek počas jazdy – bez káblov.

Služby Opelconnect

Služby Opelconnect

S inteligentnou paletou služieb, ktoré prinášajú nový stupeň bezpečnosti a podpory, zostanete pripojení aj na cestách.

Efektívnosť jazdy

Protipreklzový systém Intelli-Grip

Inteligentný systém Intelli-Grip sa prispôsobuje podmienkam s nízkou priľnavosťou, ako je jazda v blate, piesku či na snehu, a je v ponuke s piatimi samostatnými režimami jazdy.

Príslušenstvo Opel+

Splní vaše individuálne potreby.
Prejavte sa prostredníctvom originálneho príslušenstva Opel+ a využite svoj Combo Van na maximum.
Navrhnuté a testované pre váš Opel.

Malá nástenná nabíjačka 11 kw

Malá nástenná nabíjačka 11 kw

Mode 3 nabíjací kábel 11 kw

Mode 3 nabíjací kábel 11 kw

Taška na kábel

Taška na kábel

Kvalitná podlaha

Kvalitná podlaha

Strešný nosič

Strešný nosič

Gumové podlahové rohože

Gumové podlahové rohože

Služby opel pre elektrické vozidlá

Od možností nabíjania až po plánovanie mobility, Služby Opel pre elektrické vozidlá ponúkajú hladký a bezstarostný štart do sveta elektrickej mobility.

Opel FlexCare-e

FlexCare je praktický program typu všetko v jednom pre pokoj vašej mysle. Ponúkame individuálne balíky pre elektrické a hybridné vozidlá, ktoré obsahujú asistenčnú havarijnú službu, predĺženú záruku a servisné pokrytie. Pozrite si naše balíky FlexCare-e a flexibilne si vyberte úroveň pokrytia!

Vozidlá Opel Combo Van-e ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov | Nastavenia cookies
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl