AŽ 7 SEDADIEL A STÁLE MNOŽSTVO PRIESTORU

Vďaka mnohým možnostiam nastavenia sedadiel si nájdete pre seba vždy tú pravú konfiguráciu vnútorného priestoru. Samostatné sklopné sedadlá tretieho radu sú tiež posuvné a možno ich z auta pohodlne vybrať. 7-miestne auto zmeníte na 5-miestne ľahko a rýchlo.

KEĎ VEĽKÉ NIE JE DOSŤ VEĽKÉ

Funkčnosť bez kompromisov. Zbaľte na cesty rodinu, priateľov, batožinu, domácich miláčikov, športovú výbavu a všetko ostatné, čo potrebujete pre svoj životný štýl. Tento rodinný van s dĺžkou 4,4 m a výškou 1,8 m je vybavený posuvnými bočnými dverami, umožňuje naložiť náklad s dĺžkou až 2,7 m a jeho minimálny objem batožinového priestoru je 597 litrov s možnosťou zväčšenia na 2 126 litrov.

Combo Life XL: Všetko, čo ponúka Combo Life – a ešte viac priestoru. Umožňuje naložiť náklad s dĺžkou až 3,05 m a jeho minimálny objem batožinového priestoru je 850 litrov . Combo Life XL je ideálny pre tých, ktorí požadujú ešte viac priestoru. Presnejšie povedané 2 693 litrov.

VŠETKO POD JEDNOU PANORAMATICKOU STRECHOU

1. Moderný interiér a dizajn palubnej dosky: Atraktívny ovládací panel s chrómovanými detailmi, veľký 8˝ dotykový displej, bezdrôtové nabíjanie, vyhrievané sedadlá, vyhrievaný volant a elektrická parkovacia brzda .

2. Panoramatická strecha s úložnou policou : Posaďte sa a užívajte si výhľad do nebies. Panoramatická strecha v kombinácii s priestornou úložnou policou v strede vozidla. Náladové LED osvetlenie interiéru vylepšuje atmosféru a elektrické slnečné clony chránia pred silným slnkom.

PARKOVANIE BUDE HRAČKOU

Inteligentný parkovací systém deteguje vhodné parkovacie miesta, ovláda riadenie a poskytuje zvukové znamenie na zabránenie kolíziám.

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl