Combo Van

Combo Van

Od 17 620 €

Opel je najpredávanejšou značkou úžitkových vozidiel na slovensku za rok 2021. Poctivý, ultra-praktický a super-variabilný Opel Combo Van odvezie ľudí i náklad s ľahkosťou. Je to perfektný partner pre biznis.

Načo čakať?

Prehľadajte náš sklad vozidiel, ktoré sú pre vás k dispozícii už teraz.

Objavte naše vozidlá na sklade

Verzie Combo Van

Combo Van

Váš perfektný partner pre biznis.

Essentia

Essentia

Štandardná výbava obsahuje:

 • Látkové čalúnenie sivej farby Mistral Grey
 • Vonkajšie spätné zrkadlá s funkciou vyhrievania a elektrickým nastavovaním
 • Rádio R 4.0
 • Plná deliaca priečka
 • Asistent rozjazdu do kopca
 • Asymetrické zadné zabuchovacie dvere
 • Centrálne zamykanie dverí
 • Elektricky ovládané okná
Enjoy

Enjoy

Štandardná výbava pre Essentia, plus navyše:

 • Posuvné dvere na strane spolujazdca
 • Sedadlo vodiča s opierkou hlavy nastaviteľnou v 6 smeroch a manuálnou bedrovou opierkou
 • Palubná doska s dodatočnými úložnými priestormi
 • Lakované spätné zrkadlá
Dynamic

Dynamic

Štandardná výbava pre Enjoy, plus navyše:

 • Denné svetlá LED
 • Multimediálne rádio s 8˝ dotykovou obrazovkou
 • Systém rozpoznávania rýchlostných dopravných značiek
 • Hmlové svetlá
 • 16˝ oceľové disky s krytmi
 • Systém automatického núdzového brzdenia s funkciou rozpoznávania chodcov
 • Asistent udržiavania v jazdnom pruhu
 • Zadné ultrazvukové parkovacie senzory
 • Predný nájazdový kryt
 • Lakované kľučky dverí
 • Elektrická parkovacia brzda
 • Chrómované detaily
 • Klimatizácia
 • Asistent diaľkových svetiel a zvukový balík

Combo Van XL

Správny pracovný nástroj

Combo Van XL

Ak pravidelne potrebujete odviezť veľký objem nákladu, Combo Van XL ponúka užitočný dlhý rázvor kolies - umožňuje maximálnu dĺžku nákladu až 3440 mm a obrovský priestor pre náklad 4.4 m³.

Doplnky:

 • Sklápacie zadné dvere
 • Rozdelenie nákladového priestoru
 • Rozdelenie nákladového priestoru s úchytmi

Combo Crew Van

Prepraví vás a váš tím

Crew Van - od 19 220 €

Hľadáte variabilné 5sedadlové vozdlo schopné odviezť vás, vašich pracovníkov a všetok váš náklad? S dvoma sedadlami vpredu a trojsedadlovou lavicou vzadu verzia Crew Van urobí všetko čo potrebujete. Maximálna dĺžka ložnej plochy 3440 mm vám uľahčí dopravu dlhých nákladov.

Hlavné prvky:

 • Sklopná zadná lavica
 • Posuvné dvere s oknom
 • Sklopné sedadlo spolujazdca

Combo Life Pro

Pre rodinu i prácu

Combo Life Pro

Potrebujete vaše úžitkové auto, ktoré sa postará nielen o váš pracovný tím, ale zaskočí aj za rodinné auto? Pre vás je ponuka Combo Life Pro ako ušitá. Výbava ako v luxusnom osobnom aute, trvanlivosť a praktickosť úžitkového automobilu – to je Combo Life Pro S beznínovým alebo naftovým motorom, s manuálnou alebo automatickou prevodovkou.

Hlavné prvky výbavy:

 • Množstvo asistenčných systémov vrátane TCPlus
 • Audiosystém Bluetooth s DAB a ovládaním na volante
 • Veľa odkladacích priečinkov a držiakov na nápoje
 • 3x ISOFIX vzadu
 • Priečka za druhým radom sedadiel

Je čas objaviť najdôležitejšie doplnky

Preprava nákladu

Váš perfektný partner pre biznis.

Rozmery

Rozmery

Model Van s pôsobivou maximálnou dĺžkou batožinového priestoru až 3090 mm2 je kompaktný navonok, ale mimoriadne priestranný vo vnútri.

Nákladný priestor

Nákladný priestor

Model Combo s maximálnym objemom nákladného priestoru až 3,8 m³ ponúka dostatok miesta pre všetky vaše prepravné požiadavky, pričom dokáže pohodlne odviezť aj veľmi objemný náklad.

Užitočné zaťaženie

Užitočné zaťaženie

Vďaka vysokej hodnote užitočného zaťaženia 1000 kg nebude pre model Combo žiaden náklad príliš ťažký. Je to skrátka dokonalý partner pre podnikanie.

Otvárací panel na prevážanie dlhých predmetov

Otvárací panel na prevážanie dlhých predmetov

Po odstránení vyberateľného panela1 v deliacej priečke za sedadlom predného spolujazdca môžete do vozidle jednoducho uložiť mimoriadne dlhé predmety.

Zadný otvárací panel strechy

Zadný otvárací panel strechy

Potrebujete previezť extrémne dlhý náklad, ako napríklad rebrík? Šikovný zadný panel strechy môžete otvoriť do uhla 40 stupňov a dlhšie predmety počas prevozu bezpečne uložiť do vozidla.

Úložné riešenia v interiéri

Úložné riešenia v interiéri

S množstvom šikovných odkladacích priestorov má Combo Van priestor pre všetko vaše náradie.

Všestrannosť

Lavicové sedadlo pre spolujazdcov

Lavicové sedadlo pre spolujazdcov

Vďaka lavicovému sedadlu pre spolujazdov sa dopredu zmestia až tri osoby. Ak potrebujete väčší nákladný priestor, môžete sedadlo vyklopiť alebo sklopiť úplne nadol. Prípadne ho zmeňte na stolík a Combo Van na mobilnú kanceláriu.

Sklopné sedadlo spolujazdca

Sklopné sedadlo spolujazdca

Keď ste vo vozidle sami a spoločnosť vám robí len náklad, predné sedadlo spolujazdca môžete jednoducho sklopiť nadol na podlahu a získate ešte všestrannejšie využiteľný nákladný priestor.

Priečka na oddelenie kabíny

Priečka na oddelenie kabíny

Priečky na oddelenie nákladu sa starajú o bezpečnosť vodiča a cestujúcich a zabezpečujú náklad, ktorý vďaka tomu neprenikne dopredu do kabíny – môžete si vybrať pevnú priečku alebo priečku s presklenou časťou a mrežou.

Dvere

Dvere

Prístup do zadnej časti modelu Combo zjednodušujú jedno- alebo dvojkrídlové posuvné dvere, s ktorými sa nemusíte báť škrabancov počas parkovania v tesných priestoroch.

Nakladacie otvory

Nakladacie otvory

Vyberte si do zadnej časti modelu Combo výklopné dvere nákladného priestoru alebo asymetrické krídlové dvere s oknom, ktoré vám poskytnú lepší výhľad z vozidla. Oba varianty sú navrhnuté s ohľadom na vaše individuálne potreby.

Varianty

Varianty

Combo Van sa dodáva v dvoch dĺžkach – klasická verzia má 4,4 m a verzia Combo Van XL s extra dlhým nákladným priestorom až 4,75 m. Vo verzii dvojkabína sa zasa odvezú piati cestujúci vrátane vodiča.

Dizajn

Exteriér

Exteriér

Model Combo Van s dizajnom typickým pre vozidlá značky Opel bude dokonale reprezentovať váš biznis.

Interiér

Interiér

Inteligentná kabína modelu Combo poľahky zvládne viacero úloh naraz. Ponúka totiž zvýšenú polohu za volantom, množstvo úložných riešení, intuitívne ovládacie prvky a mimoriadnu úroveň všestrannosti.

Svetlá LED na denné svietenie

Svetlá LED na denné svietenie

Svetlá LED na denné svietenie1 sa účinným a úsporným spôsobom starajú o vašu bezpečnosť – a bezpečnosť ostatných vodičov – počas jazdy cez deň.

Hospodárnosť

Motory

Motory

Nakonfigurujte si svoj model Combo Van výberom zo širokého spektra výkonných a hospodárnych zážihových a vznetových motorov, ktoré ponúkajú skvelú úroveň jazdnej dynamiky.

Prevodovka

Prevodovka

Vyberte si pre svoje Combo Van päť- alebo šesťstupňovú manuálnu prevodovku s hladkým radením alebo sofistikovanú osemstupňovú automatickú prevodovku1 – rozhodnutie je len na vás.

Inovácie

Parkovacia kamera

Parkovacia kamera

180° širokouhlá panoramatická parkovacia kamera premieta okolie vozidla na dotykovej obrazovke s uhlopriečkou 8". Virtuálne navádzacie čiary na displeji uľahčujú cúvanie.

Vyhrievané prvky

Vyhrievané prvky

Model Combo sa stará o váš komfort bez ohľadu na ročné obdobie. Keď udrú mrazy, udržia vás v teple vyhrievané sedadlá1 a vyhrievaný kožený volant.

Projekčný displej

Projekčný displej

Projekčný displej premieta na sklenú plochu za volantom dôležité informácie, ako napríklad rýchlosť, navigačné pokyny a výstrahy systému sledovania pozornosti vodiča, vďaka čomu môžete neustále sledovať dianie na vozovke.

Systém kontroly trakcie Intelli-Grip

Systém kontroly trakcie Intelli-Grip

Inteligentný systém kontroly trakcie Intelli-Grip zvláda jazdné situácie s nízkym záberom kolies, napríklad počas jazdy po blate, piesku alebo snehu, a ponúka na výber päť rôznych jazdných režimov.

Bezpečnosť

Automatické núdzové brzdenie

Automatické núdzové brzdenie

Systém automatického núdzového brzdenia s detekciou chodcov vás upozorní na hroziacu zrážku s chodcom alebo iným vozidlom. Ak nezareagujete, vozidlo automaticky zabrzdí.

Bezpečnosť a airbagy

Bezpečnosť a airbagy

Štyri airbagy – vrátane airbagu pre vodiča, spolujazdca, ako aj bočných airbagov – ponúkajú vám i vašim cestujúcim vysokú úroveň bezpečnosti na cestách.

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu1 upozorní vodiča prostredníctvom upozornenia na vybočenie z jazdného pruhu a jemne upraví smer jazdy vozidla, ak sa vaše Combo začne nečakane vychyľovať z jazdného pruhu, takže vám pomáha udržiavať správny smer.

Rozpoznávanie rýchlostných limitov

Rozpoznávanie rýchlostných limitov

Systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením číta dopravné značky, aby zaznamenal zmeny povolenej rýchlosti na trase, a navrhuje vodičovi, aby v súlade s tým upravil rýchlosť.

Automatický tempomat

Automatický tempomat

Automatický tempomat udržiava vašu požadovanú rýchlosť v rozmedzí od 30 do 160 km/h a podľa potreby brzdí alebo zrýchľuje, aby sa zachoval pevný odstup od vozidla pred vami, čím vám zaisťuje bezpečnú a pohodlnú jazdu.

Upozornenie na ospalosť vodiča

Upozornenie na ospalosť vodiča

Systém upozornenia na ospalosť vodiča analyzuje schému jazdy a na jej základe zisťuje, či vodič nevykazuje známky únavy. Ak systém zachytí signály únavy, spustí niekoľko výstražných upozornení, ktorými vodiča upozorní, aby podnikol potrebné kroky.

Ochrana bokov karosérie

Ochrana bokov karosérie

Systém ochrany bokov karosérie za pomoci 12 senzorov upozorňuje na prekážky, ktoré počas odbočovania v nízkej rýchlosti nemusí byť vidno na obrazovke informačno-zábavného systému a nemusí na ne upozorniť ani príslušný zvukový signál.

Konektivita

Informačno-zábavné systémy

Informačno-zábavné systémy

Vyspelý multimediálny systém Multimedia Navi Pro je plne kompatibilný so systémami Apple CarPlay™ a Android Auto™ a umožňuje vám pripojiť dva smartfóny naraz prostredníctvom dotykovej obrazovky s uhlopriečkou 8".

Navigácia

Navigácia

Multimediálny systém Multimedia Navi Pro s pokročilým hlasovým ovládaním a kompletnou navigáciou vás dostane do cieľa cesty bez stresu. Stačí si zvoliť cieľ cesty a mapa satelitnej navigácie vám ukáže trasu.

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie

Systém bezdrôtového nabíjania v modeli Combo Van vám umožňuje kedykoľvek si nabiť telefón, keď ste na cestách – a nepotrebujete na to žiadne káble.

Služby Opel Connect

Služby Opel Connect

Rad inteligentných služieb ponúka novú úroveň bezpečnosti a podpory a stará sa o vaše pripojenie na cestách.

Opel+ doplnky

Spĺňa vaše individuálne potreby. Vyjadrite seba pomocou originálnych Opel+ doplnkov a získajte ešte viac z vášho Comba Van.

Gumové podlahové rohože

Gumové podlahové rohože

Strešný nosič

Strešný nosič

Ochranné mriežky na okná

Ochranné mriežky na okná

Kvalitné podlahy

Kvalitné podlahy

Vozidlá Opel Combo Van ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov | Nastavenia cookies
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl