Opel je zicher, Opel je istota

Opel je zicher, Opel je istota
Pridané 09.06.2020

Zicher je zicher.

7 istôt OPEL

Na Opel sa môžete spoľahnúť aj v neistých časoch. Robíme všetko pre váš pokoj a pocit istoty.

1. Istota ochrany zdravia
Vaše zdravie je pre nás prvoradé

V každej predajni uplatňujeme prísne hygienické opatrenia. Nielen priestory showroomu a servisu, ale aj všetky predvádzacie a vystavené autá sú po každom použití vydezinfikované a vyvetrané. Pri vstupe do predajne je k dispozícii dezinfekčný prípravok. Používame rúška a rukavice. Dbáme o vaše zdravie.

2. Istota nemeckej kvality
Budúcnosť patrí všetkým

Nie každá značka vám vie ponúknuť take kvalitné autá ako práve Opel. Pravidelne získavame ocenenia za kvalitu, bezpečnosť, služby… a túto kvalitu nemeckých vozidiel Opel vám ponúkame. Pre ešte vyššiu mieru istoty poskytujeme zdarma 5ročnú záruku na vozidlá Opel.

3. Istota termínu dodania
Vozidlá už máme na našom sklade

Vozidlá, ktoré vám ponúkame, už máme na našom sklade. V dnešných časoch neistoty výroby, odstávok tovární a podobne vám vieme zaručiť presný termín dodania auta, ktoré si vyberiete z našich skladových zásob. Vašu mobilitu viete vyriešiť už v priebehu pár dní či týždňov.

4. Istota najlepšej ceny
Najlepšie podmienky pre vás!

Naša legendárna akcia Opel 24hodín dáva najvýhodnejšie podmienky na nákup vozidiel Opel. A práve take isté ceny vám teraz garantujeme na všetky naše skladové vozidlá. Môžete si byť istí, že naše podmienky sú vždy fér, bez skrytých poplatkov či znevýhodnení.

5. Istota výberu vozidla opel
Viac ako 800 vozidiel ihneď na odber

Máme širokú ponuku skladových vozidiel rôznych modelov Opel, motorizácií, farieb… Sme si istí, že si vyberiete presne ten Opel, ktorý perfektne splní vaše potreby, nároky a sny, ktoré máte o vašom novom aute.

6. Istota financovania zicher
Kompletné finančné služby

Auto je investícia, my vám pomôžeme s jej ochranou. Pripravili sme pre vás financovanie ZICHER s nulovým úrokom a splátkami až 72 mesiacov a možnosťou odkladu splátok počas pandémie Covid-19, aby ste zvládli aj situácie, ktoré ste nečakali. Opel FlexLease vám umožňuje si auto prenajať, čo vás zbavuje záväzkov vyplývajúcich z vlastnenia auta. Budete sa cítiť bezpečne.

7. Istota služieb opel
Vozidlo je iba začiatok

Kvalitné služby pridávame ku kvalitným autám. Od nákupu auta, prípravy ponuky vozidla Opel na mieru pre vás, cez finančné produkty presne v súlade s vašimi možnosťami a potrebami, až po perfektnú starostlivosť o vaše auto počas celej doby jeho životnosti, originálne náhradné diely a dokonale vyškolený tím predaja a servisu. Taká je naša ponuka služieb, ktorá je vám stále k dispozícii.

Len u nás Doživotný servis ZADARMO

Stavte na bezplatný doživotný servis pre svoje auto! Využite nárok na všetky servisné prehliadky predpísané výrobcom podľa servisnej knižky vrátane potrebného materiálu. Udržujte vaše auto v skvelej kondícii počas celej životnosti vďaka pravidelnému servisu.

Akčná ponuka vozidiel opel

CORSA

už za 9 990 €
OPEL CORSA

COMBO LIFE

už za 17 650 €
OPEL COMBO LIFE

CROSSLAND X

už za 13 990 €
Opel Crossland X

ASTRA

už za 14 990 €
Opel Crossland X

ZAFIRA LIFE

už za 23 015 €
Opel Crossland X

GRANDLAND X

už za 20 990 €
Opel Crossland X

INSIGNIA

už za 25 340 €
Opel Crossland X

COMBO VAN

už za 10 840 €
Opel Crossland X

VIVARO

už za 15 930 €
Opel Crossland X

MOVANO

už za 18 210 €
Opel Crossland X
 

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl