Zasadíme strom

Zasadíme strom
Pridané 24.03.2021

Zasadili ste už tento rok stromček? Ak nie, stále máte u nás šancu do 30. júna.

Ako to funguje? Je to veľmi jednoduché: vyberte si náhradný diel z našej ponuky renovovaných dielov. Sú to originálne náhradné diely Opel, ktoré boli renovované podľa najvyšších bezpečnostných a kvalitatívnych štandardov.

Každým výberom z tejto ponuky podporujeme iniciatívu „Zasadiť strom“ pri obnove mangrovového ekosystému v Senegale.

Rozhodnite sa teraz pre kvalitnú opravu s nižšími nákladmi a s plnou zárukou - a urobte niečo dobré pre naše životné prostredie!

VÝHODY RENOVOVANÝCH DIELOV.

  • Menší vplyv na životné prostredie: Výberom dielov z ponuky renovovaných dielov pomáhate ušetriť až 80 % materiálu a až 50 % energie.
  • Nižšie náklady na opravu a zachovanie predajnej hodnoty vozidla: Tieto náhradné diely sú až o 40 % lacnejšie než zodpovedajúce nové originálne diely.
  • Záruka kvality: Všetky diely kontrolujú, testujú a schvaľujú naši odborníci. Vzťahuje sa na ne rovnako dlhá záruka ako na nové diely.

PONUKA RENOVOVANÝCH DIELOV.

  • Repasované diely: Tieto diely boli zrekonštruované podľa špecifikácií výrobcu.Väčšinu týchto dielov tvoria hlavné mechanické časti: motory, prevodovky, spojky, ale aj elektronické diely.
  • Opätovne použité diely: Tieto diely sa získavajú z vozidiel na konci životnostia z hľadiska kvality sú «štandardné» alebo „prémiové“.
  • Opravené diely: Niektoré časti vozidla je možné opraviť, napríklad audiosystém alebo prevodovku. Ich opravu do plne funkčného stavu zabezpečuje náš osvedčený partner.

Objednať sa do servisu

 
 

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl