Opel ukázal prvé zábery budúcej Astry

Opel ukázal prvé zábery budúcej Astry
Pridané 07.06.2021

Spoločnosť Opel dnes zverejnila prvé zábery, ktoré ponúkajú pohľad na budúci model Astra – prvú generáciu kompaktného vozidla tejto nemeckej značky, ktoré bude elektrifikované. Fotografie odhaľujú mimoriadnu precíznosť a veľký dôraz na detaily. Netrpezlivo očakávaný model prináša novú interpretáciu filozofie čistého a odvážneho dizajnu značky a ukazuje cestu vpred, ktorou sa budú uberať jej pripravované osobné automobily.

Opel ukázal prvé zábery budúcej Astry

Opel ukázal prvé zábery budúcej Astry

  • Odvážna a čistá: Astra novej generácie prináša novú interpretáciu dizajnovej filozofie značky Opel
  • Hnacia sila: pokračovanie ofenzívy produktov a stratégie elektrifikácie značky Opel
  • Vyrobená v Nemecku: navrhnutá, skonštruovaná a vyrobená v Rüsselsheime

„Budúca Astra otvorí novú, vzrušujúcu kapitolu 30-ročnej histórie nášho modelu kompaktnej triedy,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Opel Michael Lohscheller. „Sme presvedčení, že nová generácia modelu Opel Astra urobí silný dojem a priláka k značke mnoho nových zákazníkov.“

Maska Opel Vizor s plne integrovanými špičkovými technológiami

Ústredným bodom vonkajšieho dizajnu je maska Opel Vizor, ktorá sa prvý raz objavila na novom modeli Mokka a teraz sa predstavuje v ešte rozvinutejšej verzii. Nová tvár značky sa tiahne cez celú prednú časť vozidla a obsahuje plne integrované technológie, ako sú napríklad mimoriadne úzke svetlomety IntelliLux LED®, ktoré do segmentu kompaktných vozidiel opäť raz prinesú špičkové inovácie. Vzadu, uprostred čistého napnutého povrchu dverí batožinového priestoru, má úplne nová Astra umiestnený štítok so svojím názvom.

Maska Opel Vizor s plne integrovanými špičkovými technológiami

Pure Panel novej generácie s plne zasklenými displejmi

Rovnaká nemecká precíznosť platí pre celý interiér. Nová generácia digitálneho kokpitu Pure Panel s plne zasklenými plochami evokuje integrovanú masku Opel Vizor s dvoma širokouhlými displejmi, ktoré zobrazujú informácie v horizontálnom formáte orientovanom na vodiča. Fyzické ovládacie tlačidlá sú zredukované na minimum v podobe jemne vypracovaných klávesov. Vysokú kvalitu zákazníckej skúsenosti s interiérom ďalej zvýrazňujú tvary, textúry a materiály použité na volante s novým dizajnom a maximálne ergonomické predné sedadlá – typická silná stránka značky Opel.

Pure Panel novej generácie s plne zasklenými displejmi

Elektrifikovaná Astra novej generácie pokračuje v ofenzíve produktov značky Opel

Astra novej generácie bola navrhnutá a skonštruovaná v nemeckom Rüsselsheime a v ponuke bude ako dynamický päťdverový hatchback a všestranné kombi Sports Tourer.

Pokračuje tak v ofenzíve produktov značky Opel a dodáva značný impulz elektrifikácii celého jej produktového portfólia. Výroba sa začne tento rok v závode v Rüsselsheime.

Podrobné informácie o novej generácii modelov Opel kompaktnej triedy budú zverejnené už čoskoro.

Elektrifikovaná Astra novej generácie pokračuje v ofenzíve produktov značky Opel
 
 

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl