PEUGEOT 208

od 9 490 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

PEUGEOT 208

Objavte kúzlo jazdy v meste s rodeným Slovákom - Novým Peugeot 208. Kompaktný hatchback novej generácie získava výrazný štýl - športovejší a ušľachtilejší. Nechajte sa presvedčiť jeho výnimočným charakterom a vyskúšajte túto energetickú esenciu.

4 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ NOVÝ PEUGEOT 208

NEODOLATEĽNÁ PRÍŤAŽLIVOSŤ

Pri pohľade spredu vás zaujme nový predný nárazník s ostrejšími rysmirozšírená predná maska a masívnejší chrómový lem, ktorý je po novom zasadený do predného nárazníku. Dizajn prednej časti dopĺňajú nové predné svetlomety s novou dvojfarebnou grafikou

ENERGETICKÁ ESENCIA
Nový metalický lak karosérie Orange POWER
 za sebou zanecháva závan mladíckej sviežosti a dynamiky. Jeho trblietavý lesk sa na svetle rozžiari v celej svojej kráse. Je to moderný a živý odtieň, ktorý srší energiou a zdôrazňuje špecifický charakter vozidla a jeho vodiča.

INTUITÍVNE A VZRUŠUJÚCE RIADENIE
Nastúpte si a usaďte sa do PEUGEOT i-Cockpit-u. Malý kompaktný volant, veľká 7-palcová dotyková obrazovka s prístrojovým panelom v zornom poli, vyvinutý tak, aby vytváral dokonalý súlad vodiča s vozidlom. Poskytne tak absolútne intuitívnu jazdu a spojenie s vozovkou na vlastnej koži. 

PERSONALIZÁCIA
Nový Peugeot 208 ponúka originálne možnosti personalizácie. K dispozícii sú sady pre personalizáciu exteriéru.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT 208
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl