PEUGEOT 208

Objavte kúzlo jazdy v meste s rodeným Slovákom - Novým Peugeot 208. Kompaktný hatchback novej generácie získava výrazný štýl - športovejší a ušľachtilejší. Nechajte sa presvedčiť jeho výnimočným charakterom a vyskúšajte túto energetickú esenciu.

4 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ NOVÝ PEUGEOT 208

NEODOLATEĽNÁ PRÍŤAŽLIVOSŤ

Pri pohľade spredu vás zaujme nový predný nárazník s ostrejšími rysmirozšírená predná maska a masívnejší chrómový lem, ktorý je po novom zasadený do predného nárazníku. Dizajn prednej časti dopĺňajú nové predné svetlomety s novou dvojfarebnou grafikou

ENERGETICKÁ ESENCIA
Nový metalický lak karosérie Orange POWER
 za sebou zanecháva závan mladíckej sviežosti a dynamiky. Jeho trblietavý lesk sa na svetle rozžiari v celej svojej kráse. Je to moderný a živý odtieň, ktorý srší energiou a zdôrazňuje špecifický charakter vozidla a jeho vodiča.

INTUITÍVNE A VZRUŠUJÚCE RIADENIE
Nastúpte si a usaďte sa do PEUGEOT i-Cockpit-u. Malý kompaktný volant, veľká 7-palcová dotyková obrazovka s prístrojovým panelom v zornom poli, vyvinutý tak, aby vytváral dokonalý súlad vodiča s vozidlom. Poskytne tak absolútne intuitívnu jazdu a spojenie s vozovkou na vlastnej koži. 

PERSONALIZÁCIA
Nový Peugeot 208 ponúka originálne možnosti personalizácie. K dispozícii sú sady pre personalizáciu exteriéru.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Vozidlá Peugeot 208 ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl