PEUGEOT 208 GTi

od 21 490 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Vozidlá ihneď k odberu

PEUGEOT 208 GTi

Peugeot Sport vyvinul ešte radikálnejšiu interpretáciu legendy - GTi. Prináša ostrejší a intenzívnejší zážitok z jazdy. Nový Peugeot 208 od Peugeot Sport je veľkým lákadlom pre všetkých, ktorí ocenia športovú jazdu.

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ NOVÝ PEUGEOT 208 GTi

LEGENDA OŽÍVA

S novým exkluzívnym, textúrovaným lakom; 208 k pod kapotou; najnovšvou technológiou a sofistikovaným dizajnom, predstavuje nový PEUGEOT 208 GTi znovuzrodenie legendy.

INTUITÍVNE OVLÁDANIE
S novým PEUGEOT 208 GTi objavíte nové zážitky. Sadnite si za volant a vychutnajte si jednoduchosť a prepracovanosť PEUGEOT i-Cockpitu. Hneď po naštartovaní splyniete s autom v jedno.

DOTKNITE SA SVOJICH ZMYSLOV
Zlepšené a rýchle radenie 6-stupňovej manuálnej prevodovky nového PEUGEOT 208 GTi prináša prvotriednu akceleráciu. Srdcom legendy GTi je živý, športový 208 k turbo motor. Tento motor s turbodúchadlom radí 208 GTi medzi tie najlepšie športové vozidlá od PEUGEOT a potvrdzuje skúsenosti značky so športovými autami.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT 208 GTi
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
xxs
xs
s
m
l
xl