ELEGANCIA MENOM PEUGEOT 5008

Dokonalé línie a podmanivý dizajn. Nové SUV Peugeot 5008 vás očarí svojou dravosťou a zároveň elegantnými kontúrami. Dvojfarebná strecha Black Diamond robí auto výnimočným rovnako ako aj váš zážitok z jazdy. Rešpekt v meste i na prázdnych diaľniciach si získa maska chrómovými detailami. Peugeot 5008 je elegán, ktorý sa nebojí zašpiniť si ruky.

UŽITE SI SLOBODU V PEUGEOTE 5008

Nezáleží na tom, či cestujete v päť alebo sedemmiestnom SUV Peugeot 5008, dokonalý komfort a a pôžitok z jazdy čaká všetkých na pasažierov. Francúzska automobilka so svojím modelom opäť posunula možnosti a úroveň kompaktných áut do novej dimenzie.
Peugeot 5008 typický veľkorysým priestorom plným prirodzeného svetla premení vďaka panoramatickej streche každú jazdu na dobrodružstvo. Nové SUV vás bude rozmaznávať masážnymi sedadlami a hýčkať nastaviteľným osvetlením interiéru.

Nová 5008-ka poteší milovníkov hudby precíznym Hi-Fi systémom Focal® či zapojí všetky vaše zmysly vďaka Peugeot i‑Cockpit® Amplify.

SUV S INTUITÍVNYM OVLÁDANÍM

Keď nasadnete do Peugeot 5008, máte pocit, že ste sa v ňom narodili. Intuitívne ovládanie, výborne kompaktný volant, ktorý vám prezradí všetky dôležité informácie o dianí na ceste, či perfektne vyladený Peugeot i-Cockpit®.
Aj vďaka nemu si na novej 5008-ke vychutnáte nezvyčajne prepracované jazdné vlastnosti, ktoré pre SUV kategóriu nie sú vôbec typické. Peugeot to však dokázal a navyše pre vyšší komfort pridal aj asistenčné systémy či efektívny systém trakčnej kontroly.

Zamilovať sa nebolo nikdy také jednoduché.

PEUGEOT 5008 JE VYLADENÝ V KAŽDOM SMERE

Idete na týždňový nákup alebo beriete svoju rodinu na víkend do prírody? SUV Peugeot 5008 je pripravené na každú situáciu. Sedemmiestny interiér dokazuje, že dobrých ľudí sa všade veľa zmestí.
Obrovský batožinový priestor vás naopak poteší pri balení na dovolenku pri mori. Peugeot 5008 myslí na každý detail, aj preto sa elektrický bicykel eF01 nielen zmestí do batožinového priestoru, počas jazdy ho však aj hravo nabijete v špeciálnom stojane.

SUV, KTORÉ SPÁJA PÔŽITOK A ROZUM

Peugeot pre vás pripravil špičkové SUV s výnimočným pomerom výkonu a spotreby. Nezabudnuteľný zážitok z jazdy získate vďaka modernej podvozkovej platforme. V novej 5008-ke si môžete vybrať výkonné BlueHDi, PureTech či THP motory.
Kombinovať ich môžete s manuálnou alebo vyladenou EAT8 automatickou prevodovkou. Nové SUV z dielne Peugeot spája nielen pôžitkom a rozum, ale aj vysoký podvozok s agilitou a úspornosťou kompaktného vozidla.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl