PEUGEOT e-208

Nové mestské vozidlo PEUGEOT e-208 so 100% elektrickým motorom je prekvapivo obratné, vodičovi ponúka stimulujúce jazdné zážitky a otvára mu nové možnosti mobility.

Prednosti

Dojazd: 340km
Nabíjanie: 30/55 minút *
Emisie: 0 gramov

Ľahké a intuitívne nabíjanie vozidla vám zjednoduší život. Vďaka dostupnosti rôznych riešení nabíjania a s pomocou dostupných aplikácií na smartfóne, nájdete pre vaše vozidlo vhodnú nabíjaciu stanicu s úplnou ľahkosťou.
Aplikácia MyPeugeot vám umožní ovládať niektoré funkcie vo vašom aute na diaľku, napr. Nabíjanie alebo predhriatie / vychladenie interiéru pred jazdou.
*pri použití 100/50 kW nabíjacej stanice

Odlišný dizajn

Atraktívny elektrický automobil e‑208 vám padne do oka. Odlišuje sa exkluzívnymi prvkami, ktoré sú odrazom modernosti a technologickej vyspelosti. Unikátne prvky, ktoré zdobia exteriér nového PEUGEOT e‑208: monogram "e" a dvojfarebný znak leva, predná maska s prvkami vo farbe karosérie, čierne lemy blatníkov, aerodynamické hliníkové 17 " disky s diamantovým efektom a výplňami, ktoré zlepšujú aerodynamické parametre. V interiéri nájdete elegantné čalúnenie v kombinácii Alcantara © / látka Gris Gréval. Nový PEUGEOT e‑208 si navyše dokázal zachovať nezmenenú priestrannosť a vodičovi aj ostatným cestujúcim ponúka maximálne pohodlie.

Ďalšou možnosťou je rýchle a bezpečné nabíjanie z nástennej nabíjacej stanice Wallbox: úplné nabitie nového PEUGEOT e‑208 sa pri nabíjaní z Wallboxu 7,4 kW môže skrátiť na 7,5 hod. Vyberte si domácu inštaláciu Wallboxu dokonale prispôsobenú vašim podmienkam. Regulácia teploty batérie umožňuje použiť aj 100 kW nabíjačku a dosiahnuť tak nabitie na 80% len v priebehu 30 minút.

Nový elektrický motor

Motor s výkonom 100 kW (136 k) a krútiacim momentom 260 Nm (dostupné od 0 km/h) je zárukou potešenia a intenzívnych jazdných zážitkov v tichom a komfortnom prostredíi nového elektrického vozidla PEUGEOT e‑208.

Režimy riadenia

Nový elektrický automobil PEUGEOT e‑208 ponúka 3 režimy riadenia:

Eco: optimalizácia dojazdu pomocou regulácie niektorých parametrov
Normal: optimálny komfort v každodennej prevádzke
Šport: prioritou je výkon a zážitok z jazdy, maximálny výkon a krútiaci moment (zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 8,1 s)

E-Ovládanie na diaľku

So službami, ktoré máte možnosť využívať prostredníctvom MyPEUGEOT, môžete byť za volantom svojho elektrického vozidla pokojní ako nikdy predtým. Nabíjanie rovnako ako teplotu v kabíne vozidla môžete naprogramovať a kontrolovať na diaľku vo svojom smartfóne.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl