Objavte nový Peugeot e-Partner Furgon

Objavte nové dodávkové vozidlo Peugeot e-Partner a spoznajte všetky výhody spojené s jeho 100% elektrickým motorom. Nový e-PARTNER má všetky výhody tak ako Peugeot PARTNER a zaujme tiež nulovými emisiami CO₂. Uľahčí vám každodennú prácu a splní vaše požiadavky v každom ohľade.

e-Partner Furgon

Výhody - electrický motor

Dojazd až 275 km

Podľa metódy WLTP

Nový zážitok z jazdy

100% elektrický pohon so sebou prináša nové výhody bez kompromisov:

 • Rovnaké užitočné objemy, 2 dĺžky, 2 karosárske verzie
 • Užitočné zaťaženie až 800 kg
 • Ťažná kapacita až 750 kg
 • Plynulá dynamická jazda bez trhania
 • Jedinečné zrýchlenie vďaka okamžitému krútiacemu momentu
 • Tichý chod motora
 • Komfort jazdy vďaka zníženým vibráciám

0 g emisí

Úspora peňazí

Ušetrite peniaze vďaka výhodám:

 • Náklady na energiu sú nižšie ako palivo
 • Nízke náklady na používanie vďaka zníženej údržbe
 • Štátna dotácia
 • Použitie režimu ECO na optimalizáciu dojazdu batérie

30 min

Pre dobitie na 80% kapacity batérie

Jednoduchá obsluha

 • Naprogramujte nabíjanie, tepelný komfort a pomocou aplikácie MyPeugeot ovládajte funkcie vášho vozidla na diaľku

Dizajn

Nový elektrický dodávkový automobil Peugeot e-Partner si zachováva rovnako výrazný masívny a robustný vzhľad spaľovacej verzie doplnený charakteristickými znakmi, ako je monogram „e-PARTNER“ na zadnej strane vozidla.

Dizajn e-Partner Furgon

Peugeot i-Cockpit® – e-volúcia

Peugeot i-Cockpit® s dvoma novými prístrojovými panelmi zobrazujúce všetky informácie potrebné pre správny chod čisto elektrického vozidla. Štandardný analógový prístrojový panel je vhodný na správu elektrického vozidla a obsahuje:


 • Ukazovateľ spotreby energie
 • Ukazovateľ spotreby elektrických zariadení, optimalizujúcich tepelný komfort (kúrenia alebo klimatizácie)
 • Ukazovateľ úrovne nabitia batérie
 • Farebný pohyblivý diagram znázorňujúci energetický tok na monitoring nabíjania (aktívneho alebo odloženého), informácie z palubného počítača počítača a aktuálny dojazd

Súčasťou výbavy na želanie je aj 100 % plne digitálny združený prístroj, prvý v segmente elektrických dodávkových automobilov, s 10-palcovým digitálnym displejom s vysokým rozlíšením, ktorý je súčasťou prístrojovej dosky. Vďaka najnovším technológiám v grafickom dizajne Peugeot je displej plne konfigurovateľný a umožňuje zobrazenie dôležitých informácií v zornom poli vodiča. Možno si na ňom vybrať z niekoľkých režimov zobrazenia, ktoré sú prístupné prostredníctvom ovládača na multifunkčnom volante a umožňujú vodičovi úplnú individualizáciu systému Peugeot i-Cockpit®. Napríklad možno na ňom viac zvýrazniť navigáciu, sledovanie energetického toku alebo využitie asistenčných systémov... Presne tak, ako si to vodič praje.

Uprostred palubnej dosky sa nachádza s 3D-integrovaným navigačným systémom ako opcia. Možno na ňom vyvolať aj “elektrické menu “, ktorého súčasťou sú tri ponuky:


 • "Flow" pre zobrazenie toku energie,
 • "Statistics" pre zobrazenie spotreby v priebehu času,
 • "Charge", pre naplánovanie odloženého nabíjania.

Okrem toho na ňom možno zobraziť dostupné nabíjacie miesta, aktuálny dojazd v závislosti od úrovne nabitia batérie alebo nastaviť čas predhriatia interiéru vozidla na požadovanú teplotu. K novému Peugeot e-PARTNER neodmysliteľne patrí aj váš každodenný život. Preto informácie z vášho smartfónu sú integrované do centrálneho displeja vďaka kompatibilite MirrorScreen vrátane pripojenia Apple CarPlay™ a Android Auto™.

Stredová konzola bola prepracovaná tak, aby vyhovovala novému ovládaniu prevodovky „e-Toggle“, tlačidlo ponúka na výber z 3 jazdných režimov, pri aktivácii režimu „BRAKE“ vozidlo využíva energiu z brzdenia a spomalovania na rekuperáciu energie s ktorou sa navyšuje dojazd vozidla. Túto funkciu aktivujete jednoduchým stlačením tlačidla „B“. Stredová konzola ponúka priestor pre odloženie vášho smartfónu s bezdrôtovým nabíjaním. Nový Peugeot e-PARTNER je štandardne vybavený elektrickou ručnou brzdou. Vďaka tomuto riešeniu sa uvoľnil priestor na podlahe a zvýšil sa komfort a bezpečnosť pri každodennom jazdení.

Nulové emisie, nulový kompromis

Nový Peugeot e-PARTNER je dostupný v rovnakých prevedeniach ako verzie so spaľovacím motorom, takže dokáže aj vyhovieť rovnakým nárokom:

 • Dodávky (sú dostupné v dvoch dĺžkach: štandardné 4,40m a dlhé 4,75m, a ponúkajú až tri sedadlá s lavicou Multiflex)
 • Hlboká kabína (ponúka až päť sedadiel, ktoré sú v pevnom alebo sklopnom prevedení, iba v dlhej verzii)
 • Využiteľný objem až 4,4 m³ pre dlhú verziu (3,8 m³ pre verziu Standard) si zachováva vďaka inštalácii batérií pod podlahou úplne rovnaký priestor ako verzie so zážihovým a vznetovým motorom bez toho, aby to malo vplyv na nákladný priestor
 • Výška menej ako 1,90 m vám zaručuje pohodlný prístup do podzemných parkovísk

Nový Peugeot e-PARTNER ponúka na mieru šité riešenia, schopné uspokojiť stále rastúce nároky klientov. Bude k dispozícii v dvoch úrovniach výbavy PRO a PREMIUM, a taktiež v prevedeniach (podľa krajiny) ASPHALT (pre bežnú prepravu) a GRIP (pre jazdu v náročnejších podmienkach).

100% elektrická technológia - Efektivita nového e-dodávkového vozidla

"Výkonná batéria". Nová elektrická dodávka Peugeot e-Partner (v dvoch verziách Standard a Long) má vysokonapäťovú batériu s kapacitou 50 kWh, ktorá v závislosti od verzie a aktuálneho protokolu WLTP ponúka dojazd až 275 km. Je umiestnená tak šikovne, že priestor na palube zostáva zachovaný a objem nákladového priestoru nezmenený. Kapacita batérie 50 kWh v reálnych podmienkach používania zaručuje, že 80% používateľov dokáže na jedno nabitie prejsť 190 až 275 km. Dojazd závisí od viacerých faktorov, najmä od rýchlosti a používania komfortnej výbavy.

Tepelná regulácia batérie je napojená na chladiaci a vyhrievací okruh v kabíne a umožňuje rýchle nabíjanie, optimalizovaný dojazd a predlžuje životnosť batérie. Záruka na batériu je 8 rokov alebo 160 000 kilometrov na zostatkovú kapacitu na úrovni 70 % pôvodnej kapacity.

"Elektrický motor". Motor s výkonom 100 kW (136 k) ponúka jedinečné zrýchlenie vďaka okamžitému krútiacemu momentu 260 Nm, ako aj potešenie z tichej, dynamickej a hladkej jazdy. Jeho elektrický pohon (elektromotor, invertor a prúdový menič) sú podobné tým, ktoré využíva aj nový Peugeot e-EXPERT. Rovnako ako pri ňom, je reduktor prevodovky upravený tak, aby viac zohľadňoval spôsob, akým sú zaťažované úžitkové vozidlá.

Dojazd a nabíjanie

Dojazd a nabitie batérie Peugeot e-Partner vám umožní prejsť až 275 km podľa certifikačného protokolu WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures). Protokol WLTP poskytuje používateľom presnejšie a realistickejšie zobrazenie hodnôt dojazdu podľa skutočného využitia vozidla.

Ktoré faktory ovplyvňujú dojazd?

Rýchlosť

Rýchlosť

Pri konštantnej rýchlosti 130 km / h sa dojazd elektromobilu zníži na polovicu oproti údajom podľa WLTP.

Teplota

Teplota

V Zimných Mesiacoch Sa Môže Dojazd Znížiť Až O 35% Oproti Teplým Jarným Dňom. Jedným Z Najúčinnejších Spôsobov, Ako Dojazd Zvýšiť, Je Obmedziť Vybíjanie Batérie Na Kúrenie Alebo Klimatizáciu Vďaka Predhriatiu Vozidla, Ktoré Je Pripojené K Zdroju Elektrickej Energie.

Štýl jazdy

Štýl jazdy

Štýl jazdy má významný vplyv na dojazd elektromobilu: postupné zrýchľovanie a rekuperácia pri brzdení môžu ušetriť až 15% kapacity batérie.

Zaťaženie

Zaťaženie

Rovnako ako u vozidla so spaľovacím motorom ovplyvňuje dojazd prepravovaná hmotnosť vášho elektrického úžitkového vozidla. WLTP počíta s približne polovicou užitočného zaťaženia.

Jednoduché a rýchle nabíjanie

K dispozícii sú rôzne riešenia nabíjania, aby ste mohli optimálne využiť dojazd nového Peugeot e-Partner až 275 km podľa WLTP metódy. K dispozícii sú dve palubné nabíjačky prispôsobené každému typu použitia a možnostiam nabíjania zákazníka: štandardná jednofázová palubná nabíjačka s výkonom 7.4 kW a voliteľná trojfázová nabíjačka s výkonom 11 kW. Tepelná regulácia batérie, ktorá je pripojená k okruhu chladiacej kvapaliny v kabíne, umožňuje rýchle nabíjanie, optimalizovaný dojazd a dlhšiu životnosť.

Nabíjanie doma alebo na pracovisku

Nový elektrický automobil Peugeot e-Partner je možné nabíjať pomocou bežnej domácej zásuvky dodávaným štandardným káblom. Môžete ho tiež pripojiť k zosilnenej zásuvke (typ Green’Up) pomocou špeciálneho kábla, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo, a znížiť tak dobu nabíjania na 15 hodín.

Elektrické kompaktné úžitkové vozidlo Peugeot e-Partner môžete tiež nabiť rýchlejšie a bezpečnejšie pomocou Wallboxu: plné nabitie je možné dosiahnuť za menej ako:


 • 7,5 hodiny pri štandardnom použití 7,4kW Wall Boxu spojeného s palubnou nabíjačkou 7,4kW
 • 5 hodín pri použití 11kW Wall Boxu
 • 7,5 hodiny s Wall Boxom 7,4 kW v spojení s palubnou nabíjačkou 11 kW

Nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach

Tepelná regulácia batérie vám umožní používať 100kW rýchlo nabíjacie stanice a môžete tak nabiť batériu na 80% kapacity za 30 minúti. Máte prístup ku komplexnej sieti s viac ako 185 000 verejnými nabíjacími stanicami po celej Európe.

Jazdné režimy

Jazdné režimy

Nový Peugeot e-Partner ponúka 3 režimy jazdy:


 • Eco (60 kW, 190 Nm): pre kľudnú jazdu s maximalizáciou dojazdu,
 • Normal (80 kW, 210 Nm): pre bežné každodenné používanie,
 • Power (100 kW, 260 Nm): s dôrazom na výkon pri preprave ťažších nákladov.

Brzdné režimy

Dostupné sú aj dva režimy brzdenia s rôznou efektivitou dobíjania batérie:


 • Štandardný, pocitovo blízky spôsobu brzdenia v modeloch so spaľovacími motormi
 • Posilnený (prístupný stlačením "B” - "Brake/Brzdenie" na ovládači automatickej prevodovky), pre intenzívnejšie spomaľovanie pri uvoľnení plynového pedálu a zlepšenie celkového dojazdu.

Profesionálne služby pre elektrické automobily - riešenia, ktoré uľahčia váš každodenný život

Vďaka službám ponúkaným MyPeugeot máte kontrolu nad správou svojho elektrického firemného automobilu.

e-diaľkové ovládanie

Vďaka aplikácii MyPeugeot môžete na diaľku komunikovať so svojím vozidlom. (Môžte sledovať stav batérie, naprogramovať odloženie nabíjania, tepelný komfort kabíny atď.).

Celkové prevádzkové náklady

Cieľom je ponúknuť porovnateľné prevádzkové náklady (TCO) ako pri verziách so spaľovacími motormi, vrátane všetkých nákladov mimo klasického prenájmu nákladov spojených s leasingom. Nadobúdacia cena elektromobilu je síce vyššia, no do úvahy treba vziať všetky faktory:

 • Lepšiu zostatkovú hodnotu pri následnom odpredaji vozidla na trhu s jazdenými vozidlami,
 • Množstvo existujúcich dotácií (ekologické bonusy, nadobúdacie zľavy, registračné poplatky, podpora pre firmy, poistné a daňové bonusy),
 • Nižšie náklady na údržbu (približne o 50% za 48 mesiacov),
 • Nižšie náklady na palivo (až o 70 % v porovnaní s verziami so spaľovacím motorom).

MyPeugeot® - buďte so svojím vozidlom v spojení

Vďaka bezplatnej aplikácii MyPeugeot® môžete využívať personalizované služby prepojené s vaším účtom:

 • Informácie o vozidle (história jázd, lokalizácia vozidla)
 • Jednoduchý a rýchly prístup k asistenčným službám
 • Prehľad o plánovaných servisných úkonoch
 • Možnosť naprogramovať odloženie nabíjania batérie či predohrev / klimatizáciu kabinyVozidlá Peugeot Partner Furgon ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov | Nastavenia cookies
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl