NOVÝ PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS

Elegantný a moderný PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS nastavuje úplne novú úroveň v kategórii vozidiel pre ľudí cestujúcich za biznisom.

ODDYCHOVÉ ON-LINE CESTOVANIE

Na palube nájdete okrem head-up displejai a asistečných systémov aj novú generáciu hlasom ovládateľnej 3D navigácie s výstupom na 7-palcovom dotykovom displeji Traveller aktualizuje informácie o premávke v reálnom čase prostredníctvom systému Tom Tom Traffic.

KOMFORT PASAŽIEROV

Základným kritériom pri vývoji interiéru bolo pohodlie cestujúcich. Traveller ponúka niekoľko konfigurácií od 5 do 9 sedadiel a absolútny vrchol predstavuje VIP salón so 4 alebo 5 sedadlami otočenými proti sebe. Vysokokvalitné vypracovanie detailov umocňuje vnútornú atmosféru a dotvára pohodlie. Trojzónová klimatizácia vyniká difúznou funkciou, aby mali cestujúci požadovanú teplotu, ale bez obťažujúceho silného prúdenia vzduchu. K pohodovému cestovaniu prispieva veľkým dielom presklená strecha s možnosťou zatienenia. Samozrejmosťou v tejto kategórii je systém individuálneho osvetlenia.

MODERNÉ A ÚSPORNÉ MOTORY

modulárnej platforme EMP2, ktorá zaisťuje vysoký stupeň pohodlia, kvality a efektivity pri stavbe vozidla. Vďaka novej platforme je Traveller extrémne priestranným vozidlom a súčasne poskytuje komfort typický pre Peugeot.

Nové Blue HDi motory s výkonom od 95 do 180 koní a nová automatická prevodovka EAT6 sa môžu pýšiť najnižšou spotrebou a emisiami v segmente.

 

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Vozidlá Peugeot Traveller ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl