PEUGEOT Traveller Business

od 22 592 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

NOVÝ PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS

Elegantný a moderný PEUGEOT TRAVELLER BUSINESS nastavuje úplne novú úroveň v kategórii vozidiel pre ľudí cestujúcich za biznisom.

ODDYCHOVÉ ON-LINE CESTOVANIE

Na palube nájdete okrem head-up displejai a asistečných systémov aj novú generáciu hlasom ovládateľnej 3D navigácie s výstupom na 7-palcovom dotykovom displeji Traveller aktualizuje informácie o premávke v reálnom čase prostredníctvom systému Tom Tom Traffic.

KOMFORT PASAŽIEROV

Základným kritériom pri vývoji interiéru bolo pohodlie cestujúcich. Traveller ponúka niekoľko konfigurácií od 5 do 9 sedadiel a absolútny vrchol predstavuje VIP salón so 4 alebo 5 sedadlami otočenými proti sebe. Vysokokvalitné vypracovanie detailov umocňuje vnútornú atmosféru a dotvára pohodlie. Trojzónová klimatizácia vyniká difúznou funkciou, aby mali cestujúci požadovanú teplotu, ale bez obťažujúceho silného prúdenia vzduchu. K pohodovému cestovaniu prispieva veľkým dielom presklená strecha s možnosťou zatienenia. Samozrejmosťou v tejto kategórii je systém individuálneho osvetlenia.

MODERNÉ A ÚSPORNÉ MOTORY

modulárnej platforme EMP2, ktorá zaisťuje vysoký stupeň pohodlia, kvality a efektivity pri stavbe vozidla. Vďaka novej platforme je Traveller extrémne priestranným vozidlom a súčasne poskytuje komfort typický pre Peugeot.

Nové Blue HDi motory s výkonom od 95 do 180 koní a nová automatická prevodovka EAT6 sa môžu pýšiť najnižšou spotrebou a emisiami v segmente.

 

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT Traveller Business
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
xxs
xs
s
m
l
xl