Rozlúčka s letom

Rozlúčka s letom
Pridané 30.08.2020

FINAL-CD sa zúčastnil na rodinnej akcii leta.

Posledná augustová nedeľa patrila akcií plnú zážitkov "Na palube jednorožca" a symbolickej rozlúčke s Letnými dňami Petržalky. Táto ZÁŽITKOVÁ rodinná celodenná akcia sa konala už 9. rok v areáli Auparku a tento rok po prvý krát na Tyršovom nábreží.

Na palube jednorožca je výnimočná rodinná akcia nekomerčného tipu. Pre deti a dospelých bolo pripravených počas dňa množstvo atraktívnych, no zároveň edukačných stanovíšť a aktivít. Exkluzívne ste mohli vidieť na jednom mieste policajné, vojenské či hasičské auto, sanitku, SHOW PROGRAM Čestnej stráže Ozbrojených síl Slovenskej republiky a na záver bola pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU.

Deti tak prostredníctvom zážitku učíme Prvej pomoci, prevencii, bezpečnosti, ale aj mentálnym a manuálnym zručnostiam, potrebe športovať, čítať, chrániť planétu, starať sa o svoju kvetinku a mnohému inému. Na DETI pri REGISTRÁCII, na každom stanovišti čakala originálna HRACIA KARTA, s ktorou mohli absolvovať 16 atraktívnych STANOVÍŠŤ rozmiestnených v hracom priestore. SÚŤAŽIACI, uvideli záchranársku TECHNIKU a tiež si užili ukážky práce zásahových jednotiek akými sú polícia, hasiči, záchranári, kynológovia a mnohí ďalší. Po úspešnom absolvovaní každého stanovišťa získali deti na zadnú stranu HRACEJ KARTY pečiatku s písmenom. Na deti, ktoré absolvovali všetky stanovištia, zozbierali všetky písmená tajničky a správne ju vyplnili čakal darček od Auparku – nanuk a boli zaradení do žrebovania o fantastické ceny: VÍKENDOVÝ RODINNÝ POBYT na 2 noci v hoteli Health Spa Resort Esplanade**** s polpenziou, wifi a vstupom do Vodného a saunového sveta od spoločnosti KÚPELE PIEŠŤANY a na cestu AUTO s plnou nádržiou od FINAL-CD – Najväčšieho slovenského predajcu automobilov, LET BALÓNOM, VIP EXKURZIA V TV JOJ a množstvo zaujímavých cien od partnerov. Záštitu nad akciou prevzal starosta Petržalky Ján Hrčka.

O pohodlie a zábavu detí sa počas celého dňa staralo viac ako 200 ľudí, za čo im patrí veľká vďaka. NA STANOVIŠTIACH SA PREDSTAVILI: KRAJSKÉ RIADITEĽSTVO PZ BRATISLAVA, HASIČSKÝ A ZÁCHRANNÝ ZBOR SR, SLOVENSKÝ ČERVENÝ KRÍŽ, ZÁCHRANNÁ ZDRAVOTNÁ SLUŽBA BRATISLAVA, VOJENSKÁ POLÍCIA, KULTÚRNE ZARIADENIA PETRŽALKA, MATERSKÉ CENTRUM BUDATKO, ZÁHRADNÉ CENTRUM KULLA, ECO EYE, DIVADLO LA KOMIKA, TYRŠÁK, CHAMELEON LAND, LIONS, DENDRIT KANIS, AUPARK, FINAL-CD - Najväčší slovenský predajca automobilov, ZIPPY, LIGA ZA DUŠEVNÉ ZDRAVIE, ZELENÁ PETRŽALKA, MEDZINÁRODNÝ KÁVOVÝ INŠTITÚT, ACADEMY OF COFFEE a RÁDIO VIVA.

PRIPRAVENÉ BOLI TIEŽ SPRIEVODNÉ AKCIE: zábavná zóna, meranie zraku, canisterapia, množstvo maskotov v životnej aj nadživotnej veľkosti a veľa ďalších prekvapení.

Pre dospelákov bola pripravená výborná brazílska kávička, ktorú si mohli vychutnať priamo na Tyršovom nábreží v rámci projektu mesta SADNI SI a deti sa zatiaľ dozvedeli veľa zaujímavého a poučného o kávičke.

ZELENÁ PETRŽALKA

Na PÓDIU za Auparkom o 16:00 moderátor Oliver Oswald vyžreboval víťazov, VYSTÚPILA ČESTNÁ STRÁŽ OZBROJENÝCH SÍL SR a naúplný záver celého podujatia bola pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU.

Akcia bola schválená Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Bratislave.

Ďakujeme z úprimného srdca za dôveru a podporu našim partnerom a spolupracovníkom.

Fotogaléria z podujatia

 
 

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl