Záruka OPTIWAY a predplatený servis

ZMLUVNÁ ZÁRUKA

Na všetky nové vozidlá Peugeot poskytujeme 2-ročnú zmluvnú záruku výrobcu. Nemusíte sa tak báť žiadnej poruchy a vaša jazda bude úplne bezstarostná. V každej situácii je vám k dispozícii služba Peugeot Assistance a máte istotu, že vaše vozidlo bude bezplatne opravené v sieti profesionálov značky Peugeot.

Na nové vozidlá Peugeot sa vzťahujú nasledovné záruky:

2-ročná záruka na nové vozidlá Peugeot, bez ohľadu na počet najazdených kilometrov (vzťahuje sa aj na originálne náhradné diely). V súčasnosti ponúka Peugeot 4-ročnú záruku na nové vozidlá*.

12-ročná záruka proti prehrdzaveniu karosérie a 3-ročná záruka na lak pre osobné vozidlá

5-ročná záruka proti prehrdzaveniu karosérie a 2-ročná záruka na lak pre úžitkové vozidlá

* okrem akčných ponúk

 

PREDĹŽENIE ZÁRUKY OPTIWAY

Ponúkame vám možnosť ako si predĺžiť zmluvnú záruku výrobcu. Zmluvnú záruku na vozidlo si môžete predĺžiť na 3, 4, 5, 6, 7 alebo 8 rokov, čim si predĺžite bezstarostné obdobie (v súčasnosti ponúka Peugeot 4-ročnú záruku na nové vozidlá*). Predĺženú záruku je možné uzatvoriť najneskôr do 2 rokov od dátumu začiatku záruky.

* okrem akčných ponúk

 

SERVISNÉ ZMLUVY OPTIWAY

Vyberte si z ponuky servisných zmlúv, ktoré sú prispôsobené Vašim potrebám.

Stačí si vybrať úroveň služieb, obdobie (od 1 do 8 rokov) a kilometrový limit (od 40.000 do 200.000 kilometrov). Spoľahnite sa na kvalitu od profesionálov značky Peugeot a užite si až 8 rokov bez starostí!

« Späť na Servis

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

Záruka OPTIWAY a predplatený servis
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl