Záruka OPTIWAY a predplatený servis

ZMLUVNÁ ZÁRUKA

Na všetky nové vozidlá Peugeot poskytujeme 2-ročnú zmluvnú záruku výrobcu. Nemusíte sa tak báť žiadnej poruchy a vaša jazda bude úplne bezstarostná. V každej situácii je vám k dispozícii služba Peugeot Assistance a máte istotu, že vaše vozidlo bude bezplatne opravené v sieti profesionálov značky Peugeot.

Na nové vozidlá Peugeot sa vzťahujú nasledovné záruky:

2-ročná záruka na nové vozidlá Peugeot, bez ohľadu na počet najazdených kilometrov (vzťahuje sa aj na originálne náhradné diely). V súčasnosti ponúka Peugeot 4-ročnú záruku na nové vozidlá*.

12-ročná záruka proti prehrdzaveniu karosérie a 3-ročná záruka na lak pre osobné vozidlá

5-ročná záruka proti prehrdzaveniu karosérie a 2-ročná záruka na lak pre úžitkové vozidlá

* okrem akčných ponúk

 

PREDĹŽENIE ZÁRUKY OPTIWAY

Ponúkame vám možnosť ako si predĺžiť zmluvnú záruku výrobcu. Zmluvnú záruku na vozidlo si môžete predĺžiť na 3, 4, 5, 6, 7 alebo 8 rokov, čim si predĺžite bezstarostné obdobie (v súčasnosti ponúka Peugeot 4-ročnú záruku na nové vozidlá*). Predĺženú záruku je možné uzatvoriť najneskôr do 2 rokov od dátumu začiatku záruky.

* okrem akčných ponúk

 

SERVISNÉ ZMLUVY OPTIWAY

Vyberte si z ponuky servisných zmlúv, ktoré sú prispôsobené Vašim potrebám.

Stačí si vybrať úroveň služieb, obdobie (od 1 do 8 rokov) a kilometrový limit (od 40.000 do 200.000 kilometrov). Spoľahnite sa na kvalitu od profesionálov značky Peugeot a užite si až 8 rokov bez starostí!

  • PREDĹŽENÁ ZÁRUKA. Jednoduché riešenie, ktoré nadväzuje na zmluvnú záruku poskytovanú na nové vozidlo. Pokryje vám všetky náklady v prípade mechanickej, elektronickej alebo elektrickej poruchy, na ktorú sa vzťahuje zmluvná záruka výrobcu.
  • PRAVIDELNÉ PREHLIADKY + PREDĹŽENÁ ZÁRUKA. Okrem pravidelných servisných prehliadok predpísaných výrobcom si predĺžite aj obdobie, kedy máte pokryté náklady v prípade mechanickej, elektronickej alebo elektrickej poruchy, na ktorú sa vzťahuje zmluvná záruka výrobcu.
  • SERVISNÁ ZMLUVA. Kompletná starostlivosť o vaše vozidlo - predĺženie záruky, pravidelné servisné prehliadky predpísané výrobcom a navyše aj údržba a výmena opotrebovaných súčiastok.

« Späť na Servis

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl