Stvorené pre jazdu

Nové Volvo S60 je športový sedan, ktorý prepisuje príbeh jazdy. Prirodzený výkon sa spája s intuitívnou technológiou, zatiaľ čo sofistikovaný podvozok vyvažuje komfort a ovládanie. A s niekoľkými jazdnými režimami sa dostanete do centra dynamického zážitku. Interiér je prispôsobený vašim potrebám – miesto, kde sa online pripojenie a jednoducho použiteľná technológia spája s pocitom pohody, ktorý môže poskytnúť len inovácia orientovaná na človeka a elegantný škandinávsky dizajn.

Nový spôsob, ako zažiť vozidlo Volvo

Vitajte v službe Starostlivosť Volvo – služba s predplatným, ktorá ponúka nový spôsob, ako zažiť vozidlo Volvo. Jednoduchý a pohodlný prístup k vozidlu je revolúciou v oblasti mobility. Za pevný mesačný paušál bez zálohovej platby si môžete predplatiť svoj vlastný model Volvo. Postaráme sa o všetko ostatné: poistenie, daň, údržbu a servis. Je to pohodlné a bezproblémové. Toto je budúcnosť mobility a už dnes je k dispozícii od spoločnosti Volvo Cars.

Stvorené pre odlišný výkon

Model S60 T8 Polestar Engineered je unikátny výkonný sedan. Objavte inteligentný prístup k vzrušujúcemu pôžitku z jazdy s okamžitým výkonom plug-in hybridnej pohonnej jednotky a podvozok s prepracovanými systémami zavesenia kolies a bŕzd. Vyvinula ich spoločnosť Polestar, ktorá využíva komponenty Öhlins a Brembo – jedny z najlepších spoločností na svete, ktoré vyrábajú výkonné komponenty.

Vozidlá Volvo S60 ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl