Zvolávacie akcie pre vozidlá Volvo

Zvolávacie akcie pre vozidlá Volvo
Pridané 21.09.2020

Skontrolujte si zvolávacie akcie na svojom automobile Volvo

Bezpečnosť pre nás bola vždy na prvom mieste. Je základom všetkého, čo v spoločnosti Volvo Cars robíme. Riadime sa myšlienkou, že nechceme vyrábať vozidlá, ktoré vás iba odvezú do cieľa, ale chceme, aby ste tam prišli najbezpečnejším spôsobom.

Napriek dôkladnému testovaniu a následným kontrolám našich vozidiel sa predsa len môžu objaviť technické problémy. Niekedy ide o veci, ktoré si ani nevšimnete, ako napríklad aktualizácia softvéru, ktorú vykonáme pri najbližšej servisnej prehliadke.

V zriedkavých situáciáh však musíme vyhlásiť zvolávaciu akciu a požiadať Vás, aby ste sa obrátili na miestne servisné stredisko Volvo kvôli vyriešeniu problému. Ide najmä o prípady, keď objavíme problémy, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť vašu bezpečnosť, aj keď nie sú známe žiadne správy o nehodách.

Preverte si kedykoľvek u nás na webe Vaše vozidlo Volvo podľa VIN čísla, či nemá aktívnu zvolávaciu akciu. Budete tak mať stále prehľad o jeho bezpečnosti.

 
 

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl