Rozlúčka s letom v Auparku

Rozlúčka s letom v Auparku
Pridané 29.08.2021

Na palube jednorožca - Areál Auparku a Sad Janka Kráľa v Bratislave Nedeľa 22. August 2021.

Predposledná augustová nedeľa bola plná zážitkov.

Táto ZÁŽITKOVÁ rodinná celodenná akcia sa konala už 10. rok v areáli Auparku a v Sade Janka Kráľa v Bratislave.

Na palube jednorožca je výnimočná rodinná akcia nekomerčného tipu. Pre deti a dospelých bolo pripravených počas dňa množstvo atraktívnych, no zároveň edukačných stanovíšť a aktivít. Exkluzívne ste videli na jednom mieste policajné, vojenské či hasičské auto, sanitku, traktory, psíky, koníky, SHOW PROGRAM Čestnej stráže Ozbrojených síl Slovenskej republiky a na záver bola pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU.

O pohodlie a zábavu detí sa bude počas celého dňa staralo viac ako 200 ľudí, za čo im patrí veľká vďaka.

PRIPRAVENÉ BOLI SPRIEVODNÉ AKCIE: zábavná zóna, meranie zraku, canisterapia, divadlo pre deti, zábavná zóna, množstvo maskotov v životnej aj nadživotnej veľkosti a veľa ďalších prekvapení.

Na PÓDIU za Auparkom o 16:00 sestry Fialkové vyžrebovali víťazov, VYSTÚPILA ČESTNÁ STRÁŽ OZBROJENÝCH SÍL SR, David Key a na úplný záver celého podujatia bola pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU.

Akcia bola schválená Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Bratislave.

Ďakujeme z úprimného srdca za dôveru a podporu našim partnerom a spolupracovníkom. Projekt je realizovaný aj s finančným príspevkom Bratislavského samosprávneho kraja.

 
 

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl