Praktické a spoľahlivé SUV

Výrobcovia automobilov by boli ako pekárne bez chleba, ak by sa rozhodli ignorovať popularitu malých vozidiel SUV. Našťastie Citroën tento lukratívny typ áut neprehliadol a ponúka dve možnosti: Cactus a tento model, C3 Aircross so zvláštnym, no unikátnym dizajnom.

Čo nový Aircross prináša? Ponúka rovnaké typy športovo založených benzínových a naftových motorov ako má C3 Hatchback, pôsobivú flexibilitu sedeniamimoriadne citlivý plynový pedál. Ak ani toto nerozmazná, tak možnosti doplnkovej výbavy určite áno.

Citroën C3 Aircross je príťažlivý a cenný doplnok na trhu malých SUV, pričom jeho šance na trhu sú zrejme najlepšie.

S výsledkom budete spokojní

veľmi uspokojivé riadenie, ponúka stabilnú jazdunízku spotrebu paliva aj pri silnom výkone benzínových a dieselových motorov. Charakteristiku dopĺňa vynikajúci jazdný komfort, používateľsky príťažlivý interiérveľa miesta pre ostatných pasažierov.

Jednoducho: Aircross vyniká v praktickosti, čo sa nedá povedať o každom vozidle v tejto triede. Dostatok priestoru na prispôsobenie sa vašim potrebám na dôvažok korunuje moderným atypickým dizajnom. Objem batožinového priestoru je 410 litrov, ktorý vďaka posuvnej zadnej lavici môžete zväčšiť na 520 litrov. Pri nadrozmerných nákladoch existuje možnosť sklopenia zadných sedadiel, vďaka čomu získate úctyhodných 1255 litrov.

Prirodzená voľba v crossoveroch

Ak by sme mali vyzdvihnúť kategóriu áut značky Citroën, šlo byjednoznačne o malú triedu crossoverov. Najprv bol najpopulárnejším vozidlom na trhu C4 Cactus, postupne sa ďalšou voľbou stáva C3 Aircross.

C3 Aircross nahrádza model C3 Picasso, zatiaľ čo nedávno redizajnovaný C4 Cactus sa posunul do kategórie kompaktných hatchbackov. Vďaka svojim rozmerom má C3 Aircross toľko vnútorného priestoru ako C3 Picasso, takže majitelia starého auta sa môžu presunúť do nového bez toho, aby museli utrpieť na praktickosti.

Až 85 farebných kombinácií

Zvýšená svetlá výška vozidla, veľké kolesá a systém Grip Control s Hill Assist Descent umožňujú vydať sa za dobrodružstvom na akomkoľvek type cesty. Citroën C3 AIRCROSS môže modulovať pohyblivosť svojich predných kolies v závislosti od daného terénu a uchovávať svoju rýchlosť klesania aj pri veľkom sklone svahu.

Výnimočné individuálne riešenie ponúka celkovo 85 farebných kombinácií: 8 farieb karosérie, 3 farby strechy a 4 sady farieb (Packs Color). Úpravy na mieru sa prejavujú aj v interiéri, ktorú ponúka na výber 5 veľmi odlišných vyhotovení. Meniť je možné aj detaily – okrem príslušenstva v exteriéri sú najvýraznejším prvkom kolesá – vybrať si môžete 16- a 17-palcové ozdobné kryty kolies, hliníkové disky alebo disky s diamantovým výbrusom.

Ekologické motory s nízkou spotrebou

K pokrokovým technológiám a prísľubu jedinečných jázd prispieva široká škála úsporných a účinných motorizácii najnovšej generácie. Toto SUV má v ponuke benzínové motorizácie PureTech (82 a 110) a dieselové BlueHDi (100 a 120).

Automatická prevodovka spojená so systémom Stop & Start je v ponuke s benzínovým motorom PureTech 110, zatiaľ čo manuálna 6-stupňová prevodovka sa bude dodávať s dieselovým motorom BlueHDi 120.

Vozidlá Citroën C3 Aircross ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl