Priestranný Citroën

Ak vaším základným parametrom pri kúpe auta je priestor pre pasažierov, Citroën SpaceTourer ho má z našich modelov najviac. Má jednoduchý, robustný vzhľad a skvelé praktické vlastnosti. Dojem zlepšuje aj inteligentné ovládanie, množstvo užitočných technológií a vynikajúci prispôsobiteľný systém sedenia. Vďaka tomu nestratíte dojem, že ešte stále sedíte v osobnom aute, nie v dodávke.

SpaceTourer je veľmi vhodný na výlety početnejších skupín na dlhé i kratšie vzdialenosti. Vybrať si ho môžete v deviatich farbách: elegantná čierna Onyx, harmonická modrá Impérial a Lagoon, príjemná hnedá Rich oak, nenápadná hnedá Platinium a Aluminium, dravá oranžová Tourmaline a piesková či biela Banquise.

Interiér

Sedadlá sú čalúnené z mäkkých a príjemných materiálov, čo zvyšuje komfort sedenia. V 2. a 3. rade sedadiel sú samostatne posuvné sedadlá s možnosťou nastavenia sklonu operadla, lakťovými opierkami a komfortnými opierkami hlavy, ktoré cestujúcim poskytnú pohodlie na najvyššej úrovni. Cestu si užije celá rodina na všetkých sedadlách.

Palubná doska SpaceTourer

Všetky prvky na palubnej doske sú umiestnené tak, aby ich mal vodič pohodlne na dohľad aj na dosah ruky. Prístrojová doska sa vyznačuje modernými grafickými ukazovateľmi, 7'' dotykovým displejom, ovládačom vykurovania, odkladacími priestormi a tlačidlom pre otvorenie bočných elektricky ovládaných posuvných dverí.

Tri veľkosti, rovnaká kvalita

Model ponúka všetky základné výhody iných najnovších vozidiel od Citroënu: denné svetlá s vertikálnymi LED diódami na zlepšenie dobrodružného dojmu, veľa presklených plôch pre lepšie výhľady na okolitú krajinu a posuvné veľké bočné dvere, ktoré zdôraznia koncepciu vnútorného priestoru. Vnímaví spolucestujúci ocenia aj panoramatickú strechu.

Model dodávame v troch základných dĺžkach - XS: 4,60 m, M: 4,95 m, XL: 5,30 m. Pri otvorení batožinového priestoru sa ukáže nízka úroveň podlahy a obrovská clona, takže dostať aj ťažšie veci do auta je nenáročná úloha.

Výška do 1,90 m

Netreba sa obmedzovať! Citroën SpaceTourer bez ťažkostí vojde do všetkých podzemných garáží bez skrabancov na streche. Citroën SpaceTourer vďaka svojim rozmerom a všestrannosti vyhovie požiadavkám celej rodiny.

Priestrannosť

Veľkosť priestoru závisí od polohy sedadiel, ale deklarovaný objem má vo verzii XS 397 litrov, 507 litrov pre verzie M a 554 litrov v XL verziách. Priestor je dostatočne vysoký, čo vám umožní pracovať s ukladaním batožiny aj pri najmenšom modeli XS. Bez zadných sedadiel má SpaceTourer obrovskú kapacitu – až 2281 litrov.

Priestranný interiér nového vozidla Citroën SpaceTourer je navrhnutý pre cestovateľov. Výlety aj krátke jazdy budú zážitkom vďaka dokonale navrhnutému interiéru vodiča aj spolucestujúcich.

Všetko pre bezpečnosť veľkého 7 až 9 miestneho rodinného auta

Citroën SpaceTourer je business alebo rodinný VAN, ktorý získal v teste bezpečnosti EURONCAP 5 hviezdičiek, čo zaručuje unikátnu ochranu cestujúcich. O vašu bezpečnosť sa starajú viaceré systémy:

Adaptívny tempomat

S adaptívnym tempomatom SpaceTourer automaticky upraví rýchlosť jazdy podľa vpredu idúceho vozidla.

Systém sledovania mŕtveho uhla

Systém sledovania mŕtveho uhla pomocou ultrazvukových snímačov monitoruje priestor v mŕtvom uhle a rozsvietením oranžovej kontrolky vo vonkajšom spätnom zrkadle vás informuje o prítomnosti iného vozidla v tomto priestore. Funkcia je aktívna pri rýchlosti od 12 po 140 km/h.

Systém snímanie značiek s uvedením rýchlosti

Systém rozpoznávania dopravného značenia monitoruje dopravné značky s rýchlostným obmedzením. Ak kamera zistí, že v danom úseku platí rýchlostné obmedzenia, odovzdá vám informáciu. Odporúčanú rýchlosť môžete prijať a uložiť ju stlačením tlačidla ako referenčnú hodnotu pre tempomat alebo obmedzovač rýchlosti.

Active Safety Brake

Systém pomocou multifunkčnej kamery v hornej časti čelného skla detekuje riziko zrážky a automaticky zabrzdí namiesto vodiča, aby zabránil zrážke alebo aspoň obmedzil jej následky. Pri rýchlosti:


  • do 30 km/h dokáže systém zabrániť čelnej zrážke s pohybujúcou sa alebo pevnou prekážkou,
  • nad 30 km/h zníži následky zrážky.

Nízka spotreba aj pri vyššom výkone

SpaceTourer má priemernú spotrebu 5,1 l/100 km a emisie iba 133 g CO2/km. Všetky motory sú dieselové: BlueHDi 95 s manuálnou prevodovkou (BVM), BlueHDi 95 S&S s robotizovanou 6-stupňovou prevodovkou (ETG6), BlueHDi 115 S&S s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou (BVM6), BlueHDi 150 S&S s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou (BVM6) a BlueHDi 180 S&S s automatickou 6-stupňovou prevodovkou (EAT6). Ani pri najvýkonnejších motorch spotreba neprekročí 5,8 l/100km a emisie 151 g CO2/km.

Využite všestranné možnosti, ktoré vám Citroën SpaceTourer ponúka.

Vozidlá Citroën SpaceTourer ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl