Citroën C3, vozidlo s mestským charakterom

Objavte Citroën C3, všestranné, pohodlné mestské auto s inšpiratívnym vzhľadom. Vďaka 97 kombináciám prispôsobenia exteriéru bude váš Citroën C3 vyzerať ako žiadne iné vozidlo.

Citroën C3, vozidlo s mestským charakterom

Lebo život je vo farbe krajší

Kompaktný

Kompaktný

Zvodný pohľad. Moderná a kompaktná predná časť Citroënu C3 je rozpoznateľná na prvý pohľad. Chrómové šípky a prístrojová doska sa tiahnu až k denným LED svetlám, ktoré zvýrazňujú šírku auta. Jeho LED projektory ťažia z nového dizajnu pre technologický vzhľad.

Prispôsobiteľný

Prispôsobiteľný

Až 97 kombinácií personalizácie. Ak si radi vyberáte farby, Citroën C3 vás určite uspokojí. Mestský automobil ponúka jedinečný potenciál personalizácie s výberom z 97 exteriérových kombinácií! Skombinujte to s 3 dekormi strechy, 3 dizajnami interiéru, novými diskami a vaše auto bude skutočne jedinečné.

Komfortný

Komfortný

Skutočné komfort. Citroën C3 si zakladá na pohodlí a komforte na palube. Okrem sedadiel Advanced Comfort ponúka štandardnú priestrannosť vpredu aj vzadu. Aj jeho kufor má veľkorysý objem až 300 litrov.

Unikátny dizajn

Unikátny dizajn, nová predná maska

Citroën C3 pod svojou harmonickou siluetou vyjadruje robustnosť a dynamiku. Jeho vysoká karoséria osadená na kolesách s veľkým priemerom mu dodáva sebavedomie. Bočný Airbump® chráni karosériu a zároveň posilňuje jej jedinečný štýl.

Robustné a energetické mestské vozidlo

Citroën C3 vyčnieva z radu mestských vozidiel robustnejším a energickejším vzhľadom. Dobre zasadený na veľkých kolesách presadzuje svoju harmonickú siluetu. Jeho vysoký a horizontálna predná maska mu dodáva vzhľad plný sebavedomia a to pri kompaktnej veľkosti 3,99 m. Bočný pohľad zvýrazňuje jeho strechu nesenú čiernymi prednými stĺpikmi čelného skla. Široké blatníky podčiarkujú veľkoryso zakrivené predné a zadné blatníky.

Nový svetelný podpis

Nový vyvýšený vzhľad Citroënu C3 posilňuje jeho osobnosť. Na jeho prednej časti sa chrómové šípky a hlavový pás tiahnu až k LED svetlám pre denné svietenie a zvýrazňujú šírku vozidla. Hneď nižšie sú prepracované aj nové svetlomety vybavené LED diódami.

Ochrana proti nárazu

Nový bočný dizajn Airbump® posilňuje robustnejší bočný pohľad na Citroënu C3. Okrem inéhgo chránia karosériu pred každodennými nárazmi. Teraz pozostávajú z troch vyrazených kapsúl umiestnených v spodnej časti dvier. Farba ich lemovania zodpovedá vami zvolenému Color Packu.

Až 97 kombinácií personalizácie

Široká ponuka personalizácie Citroën C3 umožňuje si každému naplno presadiť svoju osobnosť a štýl. Jeho vonkajší vzhľad siaha od najdiskrétnejších až po najtrendovejšie variácie. A klasickú farbu karosérie môžete prebudiť kontrastným odtieňom strechy alebo dokonca farebnými prvkami.

7 farieb karosérie

Okrem už známej ponuky (čierna Perla Nera, sivá Artense, sivá Platinium, béžová Sable a biela Banquise) je paleta farieb karosérie obohatená o dve nové farby s intenzívne sfarbeným lakom - červená Elexir a modrá Spring.

4 balíky farebných kombinácií: pack color

Pack Color je balík farebných doplnkov. Zahŕňa orámovanie hmlových svetlometov a orámovanie ochranných prvkov Airbump®. Nový Citroën C3 ponúka v balíku Pack Color novú anodizovanú smaragdovú farbu, ktorá dopĺňa čiernu, bielu a červenú farbu.

4 farby strechy

Nový Citroën C3 je v ponuke s novou modernou farbou strechy modrá Émeraude (ktorá dopĺňa farby biela Opale, čierna Onyx a červená Aden). Farby strechy ladia s farbou na krytoch spätných zrkadiel a s polepom na zadnom bočnom okienku.

Dva nové interiéry

Pokojný interiér navrhnutý ako miesto pre život

Kompaktný

3 atmosféry interiéru

Smaragdový dizajn interiéru je založený na kontraste medzi prevažne tmavými farbami a farebnými dotykmi pre dynamickejšieho ducha. Technická textília v 3D sieťovine pokrýva čalúnenie a čierna látka s koženým efektom pokrýva lištu palubnej dosky. Citroën C3 vám opäť dáva možnosť prispôsobenia. Vo vnútri máte k dispozícii tri možnosti výberu interiéru:

 • štandardné prostredie s elegantným vzhľadom,
 • atmosféra Techwood s jeho drevitou a elegantnou inšpiráciou,
 • interiér Smaragd ktoré ponúka viac farieb a dynamiky.
Kompaktný

Interiér Techwood

Interiér Techwood odkazuje na špičkové prevedenie s povznášajúcimi materiálmi a jemným nádychom. Kombinácia škandinávsky inšpirovanej palubnej dosky so vzhľadom dreva a svetlého čalúnenia na hornej časti sedadiel prepožičiava priestoru pre cestujúcich skutočnú eleganciu.

Kompaktný

Smaragdový interiér

Smaragdový dizajn interiéru je založený na kontraste medzi prevažne tmavými farbami a farebnými dotykmi pre dynamickejšieho ducha. Technická textília v 3D sieťovine pokrýva čalúnenie a čierna látka s koženým efektom pokrýva lištu palubnej dosky.

Citroën advanced comfort®

Nové pokročilé komfortné sedadlá

Pre nezameniteľný celkový komfort bol Citroën C3 navrhnutý podľa programu Citroën Advanced Comfort®. Pre ešte väčšie pohodlie na palube ponúka mestské vozidlo sedadlá Advanced Comfort so širokými a veľkorysými sedadlami.

Celkový komfort bez kompromisov

S programom Citroën Advanced Comfort® sa značka snaží poskytnúť každému pasažierovi vozidla komfort bez kompromisov a to vďaka inovatívnym, technologickým a inteligentným riešeniam pre pohodlie. Zohľadňujú sa tak všetky očakávania používateľov, čo potvrdzuje miesto značky Citroën z hľadiska automobilového komfortu.

Pokrokové komfortné sedadlá

Citroën C3 ťaží z pohodlia širokých sedadlami s operadlami, inšpirovaných svetom nábytku. Ich konštrukcia zaručuje mäkkosť sedadla po celý čas bez pocitu prehýbania. Sedadlá Advanced Comfort poskytujú bezkonkurenčný komfort jazdy na krátkych aj dlhých cestách. Tieto sedadlá „ako doma“ poskytujú zvýšený komfort z hľadiska držania tela. Okrem prešívania s grafickým efektom a bedrovej opierky sú aj výškovo nastaviteľné.

Kompaktné a priestranné

Citroën C3 ponúka pozoruhodný pocit z vnútorného priestoru a použiteľnosti tak vpredu ako aj na mieste spolujazdcov. Priestoru pre nohy je dostatok. Citroën C3, ktorý je mimoriadne agilný a ovládateľný, so svojimi 3,99 m vykazuje ideálnu kompaktnosť v mestskom prostredí.

Kufor s 300 litrami

Citroën C3 sa prispôsobí každému použitiu vďaka svojmu veľkorysému objemu batožinového priestoru 300 l, ktorý je ideálny na umiestnenie celej vašej batožiny. A aby bol život na palube jednoduchší, Citroën C3 je inšpirovaný vaším každodenným životom. Odkladacie priestory boli preto navrhnuté čo najfunkčnejším spôsobom, podobne ako centrálny odkladací priestor, ktorý zabezpečuje maximum miesta v prednej časti vozidla.

Technológie

12 asistenčných systémov na podporu riadenia

Pre väčšiu bezpečnosť a väčší komfort jazdy je Citroën C3 vybavený ergonomickým ovládaním a intuitívnymi technológiami. Má niekoľko inovácií v oblasti konektivity a 12 jazdných asistentov, veľmi užitočných v každodennom živote.

Služby konektivity

Služby konektivity

Citroën connect assist

Citroën Connect Assist

Assistance & SOS, dve bezplatné lokalizované tiesňové volania a asistenčné služby dostupné 24 hodín denne pre vašu bezpečnosť.

Citroën connect nav

Citroën Connect Nav

Dopravné správy, poveternostné podmienky... Citroën Connect Nav vám uľahčí cestu tým, že spojí všetky vaše navigačné služby.

Citroën connect play

Citroën Connect Play

Jazdite bezpečne s funkciou Mirror Screen. Vychutnajte si aplikácie a obsah zo smartfónu na tablete s dotykovou obrazovkou vášho C3.

Pomôcky na podporu riadenie na Citroën C3

12 asistentných systémov pre vodiča

Bezpečnosť a komfort. Citroën C3 je inšpirovaný svojími zákazníkmi a ich spôsobom používania automobilu. Uľahčuje každodenný život vďaka svojim 12 bezpečnostným a komfortným systémom pre podporu riadenia vozidla.

Systém monitorovania mŕtveho uhla

Systém monitorovania mŕtveho uhla

Keď sa vozidlo nachádza v mŕtvom uhle vášho spätného zrkadla, zobrazí sa oranžové svetlo, ktoré vás na to upozorní.

Systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu

Systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu

Pri približovaní sa k čiare bez aktivácie smerových svetiel sa riadenie postupne natáča späť do jazdného pruhu, aby udržalo vozidlo v počiatočnom jazdnom pruhu.

Predný parkovací asistent

Predný parkovací asistent

Tento systém so šiestimi prednými parkovacími senzormi vám pomôže zaparkovať v blízkosti iných vozidiel alebo predmetov bez poškodenia.

Coffee Break Alert

Coffee Break Alert

Upozornenie na prestávku na kávu je tu, aby vám pripomenulo, že po niekoľkých hodinách jazdy si musíte dať prestávku.

Adaptívny tempomat

Adaptívny tempomat - obmedzovač rýchlosti

Tento systém navrhuje, aby ste zistenú rýchlosť použili ako novú nastavenú hodnotu tempomatu-obmedzovača rýchlosti.

Rozpoznávanie rychlostných značiek a odporúčania

Rozpoznávanie rychlostných značiek a odporúčania

Tento systém rozpoznáva značky obmedzujúce rýchlosť a poskytuje tieto informácie vodičovi na prístrojovej doske.

Active Safety Brake

Active Safety Brake

Tento systém vás upozorní, keď sú pred vami zistené prekážky a vozidlo automaticky zabrzdí bez akejkoľvek reakcie z vašej strany.

Upozornenie zníženej pozornosti vodiča

Upozornenie zníženej pozornosti vodiča

Toto upozornenie, ktoré je veľmi užitočné na dialniciach a rýchlostných cestách, vyhodnocuje váš stav bdelosti identifikáciou odchýlok od trajektórie podľa vodorovného značenia na zemi.

Automatické prepínanie ďiaľkových svietiel

Automatické prepínanie ďiaľkových svietiel

Ideálny systém pre nočnú jazdu. Akonáhle sú rozpoznané pretiidúce vozidlá, systém prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami.

Bezkľúčový prístup a štart

Bezkľúčový prístup a štart

Pomôcka, ktorá vám umožní zamknúť, odomknúť a naštartovať vaše vozidlo, pričom kľúč máte vo vrecku.

Cúvacia kamera

Cúvacia kamera

Umožňuje zobraziť zadný pohľad na 7” dotykovom tablete s farebným označením v závislosti od blízkosti prekážok.

Asistent rozjazdu do kopca

Asistent rozjazdu do kopca

Zabraňuje nechcenému pohybu vozidla v kopci pri uvoľnení brzdového pedálu. Vodič tak môže pokojne prejsť z brzdového pedálu na pedál plynu.

Technológie najnovšej generácie

Citroën C3 má množstvo vylepšení a výbavu najnovšej generácie.

Systém varovania pre neúmyselné prekročenie jazdného pruhu

Active safety brake

Rozpoznávanie rýchlostných značiek

Systém monitorovania mŕtveho uhla

Služby konektivity

Dotykový displej s uhlopriečkou 7"

Na zvýšenie pohodlia vám Citroën C3 ponúka konektivitu pomocou 7-palcového dotykového displeju umiestneného v strede palubnej dosky. Dá sa ovládať pomocou rozpoznávania hlasu pre funkcie navigácie, zmenu stanice rádia alebo ovládanie telefónu. V kombinácii s pripojenými službami ako je TomTom Traffic vám poskytuje dopravné informácie a vizuálne a zvukové varovanie pred nebezpečenstvami na ceste.

Connectedcam Citroën®

Objavte ConnectedCAM Citroën® - inovácie medzi službami konektivity, ktoré ponúka Citroën C3. Vďaka tejto pripojenej kamere môžete zachytávať okamihy z jazdy na fotografiách alebo videách (až do 20 sekúnd) a následne ich zverejňovať na sociálnych sieťach prostredníctvom bezplatnej aplikácie Citroën ConnectedCAM, alebo si ich nechať pre osobnú potrebu.

Citroën Connect Assist

Citroën C3 je vybavený zariadením Citroën Connect Box, ktoré umožňuje lokalizované núdzové a asistenčné volania v prípade nevyhnutných situácií. Dve bezplatné služby dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktoré zaručia presnú polohu vášho vozidla v prípade poruchy, náhlych zdravotných problémov alebo nehody.

Citroën Connect Nav

Citroën Connect Nav, ktorý sa ovláda pomocou rozpoznávania hlasu alebo prostredníctvom nového 7'' dotykového displeja, v spojení so službami TomTom, vám poskytuje dopravné informácie v reálnom čase, polohu parkovísk a čerpacích staníc, ceny paliva alebo dokonca informácie o aktuálnom počasí.

Citroën Connect Play

Funckia mirror screen. Prepojte svoj smartfón s funkciou Mirror Screen a naklonujte si svoj telefón na centrálnej obrazovke Citroënu C3. Potom jednoducho nájdite svoj multimediálny obsah a priamo používate svoj smartfón a aplikácie kompatibilné s riadením úplne bezpečne a nadosah ruky.

Applikácia My Citroën

Vždy pripojená k vášmu Citroën C3. Vďaka aplikácii MY Citroën zostanete vždy v spojení so svojím Citroënom C3.

 • Nájdite posledné miesto parkovania vozidla.
 • Získajte prístup k základným informáciám, ako je spotreba, knihu jázd, geolokáčné služby.
 • Nechajte si poradiť ohľadom jeho pravidelnej údržby.
 • Dohodnite si stretnutie s vašim obľúbeným predajným a servisným miestom.
 • Jednoducho si prezrite jeho dokumentáciu na pár kliknutí.

Vydajte sa na cestu s pocitom, že máte všetko po ruke!

Vyberte si verziu

Verzie

C3 C-SERIES

od 14 690€ s DPH

 • Pack COLOR BRONZE
 • Nálepka na streche v štýle C-SERIES
 • Audiosystém RCCA2 so 7" multifunkčným farebným dotykovým displejom
 • Automatická klimatizácia
 • Coffee Break Alert (upozornenie na možnú únavu vodiča)

C3 SHINE

od 14 990€ s DPH

 • Strecha BITON - Perla Nera
 • Audiosystém RCCA2 so 7" multifunkčným farebným dotykovým displejom
 • Pack color Black
 • Automatická klimatizácia
 • Coffee Break Alert (upozornenie na možnú únavu vodiča)

Citroën C3 C-SERIES

Špeciálna séria

Špeciálna edícia Citroën C3 C-Series je navrhnutá s farbami, špecifickými materiálmi a technologickým vybavením pre jedinečný štýl a pohodlie. Spája všetky aspekty ducha značky Citroën.

Dizajn

Výrazný štýl. Orámovanie svetlometov vo farbe anodizovaného bronzu okolo svetlometov a Airbump® vytvárajú elegantný kontrast s piatimi farbami karosérie: biela Banquise, béžová Sables, sivá Artens, sivá Platinum, noir Perla Nera.

Rafinovaný interiér

Špecifická atmosféra a detaily rady c-series. Vo vnútri je Citroën C3 C-Series ešte viac šik. Má nový, veľmi rafinovaný panel prístrojovej dosky potiahnutý farbou Tep Alba s bielym prešívaním a chrómovým saténovým pásikom. Špeciálna séria je oblečená v štandardnom prostredí v látke Mica Grey.

Citroën C3 You!

Limitovaná edícia od 12 490€

Citroën C3 YOU! vychádza z verzie C3 Feel! Ponúka všetko užitočné a nevyhnutné pre každodenné jazdy. Pre charakteristický štýl exteriéru, C3 YOU! je podpísaná špecifickými grafickými prvkami. Špeciálna séria tak spája užitočné s príjemným a vyznačuje sa výhodným pomerom cena/výkon, ktorý si Vás podmaní.

Variácie exteriéru

Variácie exteriéru

Dizajn

Jednoduchosť a jedinečnosť.

Prezentuje ho nová predná časť charakteru Nového C3 v špeciálnej výbave YOU!, ktorá prináša denné LED svetlá, matné čierne lemy blatníkov a prahy a 15” kryty nábojov ARROW pre ešte väčší výraz.

Spätné zrkadlá

Grafické prvky.

Citroën podpisuje špeciálnu sériu špecifickým „YOU! " pod elektrické a vyhrievané spätné zrkadlá s bielymi krytkami.

Zvýraznený charakter

Biele prvky.

Biele vizuálne prvky sa nachádzajú aj na lemovaní hmlových svetiel.

Personalizácia

Uhladený vzhľad.

Biela nálepka dodáva špeciálnej edícii Citroën C3 YOU! dodatočný nádych personalizácie.

Strecha

Dvojfarebná opálovo biela voliteľná strecha.

Citroën C3 YOU! je k dispozícii v 6 farbách karosérie: Elixir Red, Sand, Perla Nera Black, Steel Grey, Platinium Grey a Ice White. Pre ešte väčšiu osobnosť, C3 YOU! je ponúkaný s dvojfarebnou strechou Opal White.

Vnútorné čalúnenie

Príjemné a rafinované. S lesklým čiernym pásikom na palubnej doske a látkovým čalúnením Mica Grey vytvorí atmosféru interiéru špeciálneho C3 YOU!, ktoré je prívetivé a prehľadný.

Vybavenie a asistenčné systémy

Všestranné mestské vozidlo Citroën C3 YOU! ponúka všetko užitočné vybavenie pre jednoduchší a bezpečnejší život počas Vašej jazdy. Uľahčuje jazdu najmä pomocou asistenta rozjazdu do kopca, posilňovača riadenia, Bluetooth handsfree sady a USB zásuvky, elektrického ovládania predných okien, tempomatu/obmedzovača rýchlosti, ako aj možnosti nastavenia polohy sedadla vodiča a výška/hĺbky volantu. C3 YOU! je vybavený aj digitálnym audio systémom MP3, ako aj klimatizáciou pre ešte príjemnejší život počas horúcich dní.

Benzínová motorizácia

Manuálna prevodovka. Citroën C3 YOU! je vybavený vysokovýkonným a efektívnym benzínovým motorom najnovšej generácie PureTech 83 S&S BVM, homologovaným podľa emisnej normy Euro 6 a kombinovaným s manuálnou prevodovkou.

Vyberte si farbu

Vyberte si farbu

Úsporné motory

Úsporné motory

Benzínové motory puretech

Citroën C3 má výkonné a úsporné motory najnovšej generácie schválené podľa emisnej normy Euro 6:

 • Benzín PureTech 83k S&S BVM5
 • Benzín PureTech 110k S&S BVM6

Pre väčšiu flexibilitu za volantom je automatická prevodovka EAT6 dostupná pri motorizácií:

 • Benzín PureTech 110k S&S EAT6

Diesel BlueHDi

Dieselový motor je homologizovaný podľa emisnej normy Euro 6 a je k dispozícii s manuálnou prevodovkou:

 • Diesel BlueHDi 100 S&S BVM

Príslušenstvo pre Citroën C3

Príslušenstvo pre Citroën C3

Prispôsobené vašim potrebám

S Citroënom C3 máte možnosť bohatého výberu príslušenstva. Nainštalujte strešné lyžiny na prepravu vášej batožiny. Prispôsobte si kolesá novými krytmi kolies alebo si skrášlite kabínu novými koberčekmi.

Voliteľné náhradné koleso

Rezervné koleso je teraz dostupné aj ako voliteľné príslušenstvo. Citroën vám ponúka balík rezervných kolies, all-inclusive cenu za diely a aj prácu. Možnosť uskladnenia rezervného kolesa je potrebné zvoliť pri kúpe vášho Citroënu C3, aby ste ho mohli vybaviť s rezervným kolesom.

Vozidlá Citroën C3 ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl