DS 3 Crossback Connected Chic, limitovaná edícia

DS 3 Crossback Connected Chic, limitovaná edícia
Pridané 15.12.2020

Objavte novú limitovanú edíciu DS 3 CROSSBACK CONNECTED CHIC.

DS 3 Crossback Connected Chic

Limitovaná edícia

Objavte novú limitovanú edíciu DS 3 CROSSBACK CONNECTED CHIC, ktorá prepája výnimočný štýl, komfort a technológie. Pri zachovaní DNA značky, je štýl limitovanej edície ultra personalizovateľný a použité materiály ako koža Nappa mu dávajú luxusný náboj.e tieto výnimočné technológie používané v modeli, ktorý bude uvedený v priebehu roka 2021.

Vonkajší dizajn a technológie komfortu

Zliatinové disky 17" Madrid

Limitovaná edícia DS 3 CROSSBACK Connected Chic je vybavená 17" zliatinovými diskami Madrid, v dizajne čierna Onyx a stredovou krytkou s logom DS a krytkami skrutiek v čiernej lesklej farbe.

Zadný a predný parkovací senzor s cúvacou kamerou

Náš systém detekuje parkovacie miesto zodpovedajúce veľkosti DS 3 CROSSBACK jednoduchým prejazdom popri voľnom mieste do rýchlosti 30km/hod a následne uľahčí parkovanie paralelne alebo za sebou.

Bezkľúčový prístup s proximity senzorom

Vaše vozidlo Vás spozná z diaľky. Vďaka technológii Proximity senzor už nemusíte vytiahnuť kľúče z vrecka či kabelky pre otvorenie či zatvorenie vášho auta.

DS 3 Crossback Connected Chic, limitovaná edícia

Dizajn interiéru a konektivita

Interiér DS Inspiration Rivoli

Spracovanie RIVOLI, je inšpirované parížskou štvrťou exkluzívnych butikov a klenotníctiev. Výsledný interiér je zložený z ušľachtilých materiálov, ako je svetlá koža Nappa či celokoženný volant v čiernej alebo sivej farbe. Elegantnému exteriéru dominuje čierna matná maska chladiča s chrómovými prvkami.

Navigácia

Súčasťou výbavy je aj navigačný systém s rozpoznávaním a ovládaním hlasom, ktorý integruje viacero služieb vyvinutých spoločnosťou TomTom – napríklad dopravné informácie v reálnom čase a výstrahy “Nebezpečné zóny”. Funkcia Mirror Screen vám zobrazí kompatibilné funkcie a aplikácie telefónu na dotykovej obrazovke.

Indukčné dobíjanie telefónu

Vďaka indukčnému dobíjaniu si nabijete batériu vášho smartphonu aj bez káblu. Je to jednoduché, bezpečné a denne využiteľné.

DS 3 Crossback Connected Chic

PureTech 130 EAT8 alebo PureTech 100 BVM6

  • od 220 € s DPH / mesačne
  • leasing DS FINANCE na 48 mesiacov vrátane zákonného poistenia
  • záruka výrobcu na vozidlo 5 rokov / 100.000km (DS Essential Drive)
  • RPMN: 19,74%

Chcem cenovú ponuku

 

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl