Virtuálna prehliadka DS STORE

Virtuálna prehliadka DS STORE
Pridané 24.05.2021

Navštívte exkluzívny showroom z pohodlia domova.

Exkluzívny showroom DS STORE BRATISLAVA FINAL CD, Hodonínska cesta 11, Bratislava Lamač, bol otvorený v Decembri 2019 a je prvým predajno-servisným miestom značky DS na Slovensku.

Stratégia značky DS Automobiles je byť výnimočnou spomedzi prémiových značiek svojimi avantgardnými a technologicky vyspelými modelmi a tiež individuálnym prístupom k zákazníkovi či poskytovanými službami. V automobilom priemysle zosobňuje ambíciu znovuoživenia francúzskeho “ savoir-faire” a luxusu. Avantgardný duch, dedičstvo výnimočného úspechu a inovácií vychádza z histórie prelomového modelu DS z roku 1955. Francúzska automobilka DS je od roku 2015 samostatnou značkou PSA Group a pôsobí v 38 krajinách sveta. Vytvorila exkluzívnu celosvetovú predajnú sieť, ktorá má momentálne 400 predajných a servisných miest DS STORES a DS SALONS – všetky sú v jednom dizajne, vo farbách značky, so zariadením priamo na mieru predajného miesta.

Celý interiér showroomu DS STORE BRATISLAVA pôsobí luxusne a využíva koncept 5 SENSES (5 zmyslov), pre zákazníka je tu pripravený okrem pastvy pre oči – krásnych modelov, aj špeciálna príjemná hudobná kompilácia, pre značku DS špeciálne pripravený diskrétny parfumovaný osviežovač vzduchu, chuť kvalitnej kávy Nespresso, dotyk a vôňa vzoriek kvalitnej kože používanej v modeloch DS.

Kliknite sem pre väčšie rozlíšenie DS Store v 3D

Koncepcia „luxusných butikov“ v priestore DS STORE má 5 harmonicky prepojených častí určených pre nové zážitky klienta a kontakt so značkou.

V prvej časti showroomu DS EXHIBITION sú vystavené modely značky DS – v DS STORE BRATISLAVA nájdete aktuálne 3 vybrané modely : DS 7 CROSSBACK E-TENSE, DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK. Interiér všetkých 3 modelov si môžete virtuálne prezrieť a na aktívnych linkoch pod názvom modelu tiež ich detailnú výbavu spolu s cenou.

DS 7 Crossback E-TENSE 4×4:

DS 7 Crossback:

DS 3 Crossback:

Priestor určený pre elektrické vozidlá (napr. DS 3 CROSSBACK E-TENSE) alebo plug-in hybridné vozidlá (napr. DS 7 CROSSBACK E-TENSE, neskôr DS 9 E-TENSE) je vybavený dobíjacou konzolou DS WALLBOX. Vďaka dobíjaciemu zariadeniu sa nabíja batéria niekoľkonásobne rýchlejšie ako z bežnej elektrickej siete a zároveň je šetrná k batérii vozidla.

Druhá časť showroomu DS VIRTUAL VISION je skutočne výnimočná. DS Virtual Vision (DSVV) je jedným z najpokročilejších systémov virtuálnej reality a funguje s headsetem HTC Vive. Vysoké rozlíšenie obrazu vytvára realistický zážitok, ktorý je skutočne jedinečný. Takto máte možnosť si počas reálnej návštevy showroomu vytvoriť vašu vysnívanú konfiguráciu DS vozidla v 3D realite, vidieť každý jeho detail, od farebného ladenia exteriéru či interiéru cez prešívanie kožených poťahov až po prispôsobenie úrovní výbavy a personalizácie vozidla. Konfigurácia vo virtuálnej realite je dostupná pre všetky modely značky DS, pričom nadefinované vozidlo je základom pre obchodnú ponuku zaslanú predajcom priamo na email klienta a zároveň poskytuje nezabudnuteľný zážitok zo značky.

V tretej časti je DS BOUTIQUE s vitrínou, ktorá ponúka výber originálnych značkových darčekov : kožené peňaženky, špičkové značkové hodinky B.R.M., štýlové kabelky, hodvábne šatky či trendy tričká alebo miniautúry modelov DS v rôznych veľkostiach. Nech sa páči, vyberte si!

Vitrína so vzorkami kože a nástrojmi na ručné opracovanie je ukážkou “savoir-faire” značky DS. Každá koža, kov alebo materiál, ktoré vstupujú do dielní DS, spĺňa extrémne kvalitatívne kritériá. Ušľachtilá koža semi-aniline, ktorá sa využíva v automobilovom priemysle je starostlivo vyberaná a spracovaná majstrami čalúníkmi. Ich remeselné zručnosti sú založené na dlhom procese učenia a jedinečnom know-how, symbolom ich zručnosti je originálny vzor prešívania v dizajne remienka luxusných hodiniek „bracelet“ na sedadlách, alebo každá ručné spracovaná kožená palubná doska modelov DS.

V časti DS LOUNGE Vám skúsený DS Expert Advisor (odborne zaškolený predajca značky DS) urobí podrobnú konfiguráciu vozidla spolu s cenovou ponukou, navrhne najlepší spôsob financovania a predstaví dodatočné služby značky DS. Servisné služby sú poskytované v rovnako príjemnom prostredí, pričom automobilka DS vytvorila pre svojich náročných klientov program ONLY YOU zameraný na nadštandardné služby zákazníkovi: https://www.finalcd.sk/ds/sluzby/

Posledná časť DS BIJOUTERIE je diskrétne oddelená od ostatných častí a poskytuje súkromie na definitívne potvrdenie si objednávky a čas na šálku dobrej kvalitnej kávy !

V DS STORE Bratislava je Vám k dispozícii riaditeľ prevádzky p. Jaroslav Švehla, DS Expert Advisor. Neváhajte sa neho s dôverou obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok o značke, či záujmu o modely, testovaciu jazdu alebo objednanie do servisu: https://www.finalcd.sk/ds/kontakt/ds_store_bratislava/

Tešíme sa na Vašu návštevu v DS STORE BRATISLAVA !

 
 

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl