DS 9 technológie

DS 9 technológie
Pridané 06.10.2021

DS ACCESS TECHNOLOGY: Prístup do vášho vozidla nebol nikdy tak jednoduchý.

VAŠE VOZIDLO VÁS ROZPOZNÁ A OTVORÍ SA VÁM

S technológiou ADML Proximity vás vaše vozidlo spozná na diaľku a odomykanie a zamykanie vozidla sa stane magickým momentom. Len čo sa priblížite k vozidlu do vzdialenosti menej ako 3 metre, vozidlo sa automaticky osvetlí. Keď sa priblížite k vozidlu do vzdialenosti 1,5 metra, vozidlo sa odomkne a kľučky dverí, ktoré sú do tohto momentu schované v karosérii, sa pôvabne vysunú. Keď sa vzdialite od vozidla, princíp je rovnaký: vo vašej vzdialenosti 2 metre od vozidla sa kľučky zasunú a vozidlo sa automaticky zamkne bez zásahu z vašej strany.

DS PILOT: Keď vám pomáhajú špičkové technológie

DS DRIVE ASSIST: Predzvesť autonómneho riadenia

Vyvinuli sme systém DS DRIVE ASSIST, aby sme vodičovi pomohli s riadením a zároveň mu umožnili kedykoľvek prevziať kontrolu nad svojim vozidlom. Tento systém upravuje rýchlosť vozidla podľa auta idúceho pred ním a pôsobí na riadenie, aby vozidlo DS 9 viedol v jazdnom pruhu, ktorý si vodič zvolí. Riadi rýchlosť a trajektóriu s cieľom zaručiť bezpečnosť a pokoj za volantom.

DS PARK PILOT: Vaše vozidlo DS 9 zaparkuje za vás

So systémom DS PARK PILOT bude vaše manévrovanie pri parkovaní neuveriteľne ľahké. Tento inteligentný systém je schopný nájsť miesto na zaparkovanie zodpovedajúce vonkajším rozmerom vozidla DS 9. Stačí systém aktivovať prejazdom okolo miesta rýchlosťou do 30 km/h. Pomocou tejto asistenčnej technológii vozidlo samo zaparkuje na pozdĺžne alebo kolmo orientované parkovacie miesto bez toho, aby vodič musel použiť volant alebo pedále.

DS SAFETY: Bezpečnosť na špičkovej úrovni

DS ACTIVE LED VISION: Osvetlenie s vysokým rozlíšením na všetkých cestách

Vďaka hlavnému LED svetlometu a trom otočným LED modulom riadi technológia DS ACTIVE LED VISION viaceré režimy osvetlenia špecifické pre každú jazdnú situáciu. Moduly sa otáčajú a nakláňajú súčasne, aby v reálnom čase prispôsobili uhol, intenzitu a dosah svetelného lúča jazdným podmienkam (poveternostným podmienkam, svetelnosti). V závislosti od toho, či jazdíte v meste, na vidieku alebo na diaľnici sa osvetlenie prispôsobí tak, aby vám zaručilo viditeľnosť s vysokým rozlíšením.

DS NIGHT VISION: Nočné videnie

Vďaka neviditeľnej infračervenej kamere umiestnenej v prednej maske chladiča skenuje vaše vozidlo DS 9 vozovku v reálnom čase. Systém je schopný zistiť prítomnosť chodcov alebo zvierat na vozovke do vzdialenosti až 100 metrov, aby ste mohli predvídať nebezpečie a vedeli rýchlo na možné nebezpečie reagovať.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING: Vaše vozidlo dáva na vás pozor

Systém snímačov a kamery umožňuje vo dne i v noci odhaliť znaky únavy a pokles pozornosti vodiča, ako aj trajektóriu vozidla. V prípade zistenia znakov únavy alebo nesústredenosti vodiča sa aktivuje zvukový signál a na centrálnom displeji sa zobrazí výstražné upozornenie.

DS LOUNGE: Stelesnenie elegancie a komfortu

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Tento systém inteligentného pruženia využíva kameru umiestnenú v hornej časti čelného skla ako aj viaceré snímače na skenovanie nerovností vozovky v reálnom čase. Systém za niekoľko milisekúnd prenáša tieto zistené údaje do riadiacej jednotky, ktorá podľa nich nastaví tlmiče pruženia na každom kolese zvlášť. Podľa týchto informácii systém nepretržite zabezpečí pevnejšie alebo pružnejšie nastavenie tlmičov pruženia, aby ste mali zaručený optimálny komfort.

DOKONALE ČISTÝ ZVUK & HIFI SYSTÉM FOCAL ELECTRA®

Pre DS 9 naši odborníci navrhli nový koncept akustického komfortu. Vrstvenné sklá s akustickou fóliou sa snúbia so zváranou a lepenou karosériou, ktorá eliminuje vibrácie a vytvára skutočné prostredie pokoja a bezpečnosti. Toto majstrovské dielo dopĺňa dokonale čistý zvuk, ktorý poskytuje systém Hi-Fi Focal Electra® so 14 reproduktormi.

VLASTNÝ PRIESTOR PRE KAŽDÉHO

DS 9 bol navrhnutý tak, aby každý cestujúci využíval rovnakú úroveň komfortu. V prednej ako aj zadnej časti sú vyhrievané, ventilované sedadlá s masážnou funkciou. Vďaka širokému rázvoru kolies 2,89 metra poskytuje model DS 9 veľký priestor cestujúcim na zadných sedadlách. Zadná stredová lakťová opierka prispieva k celkovému komfortu; je potiahnutá kožou Nappa, poskytuje odkladacie priestory so zabudovanými USB portmi a zabezpečuje úlohu centrálnej jednotky na ovládanie mnohých funkcií.

 
 

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl