Only You

Only You je exkluzívny program, ktorý sa inšpiroval vašimi želaniami a ponúka individuálne služby prispôsobené vašim potrebám. Využite program na mieru pre jedinečný zážitok z vášho vozidla DS. Výhody programu Only You môže využívať každý majiteľ vozidla DS. Služby Only You  sú priamo prístupné prostredníctvom aplikácie MyDS alebo na čísle +421 917 871 810 určenom pre zákazníkov DS.

Program Only You zahŕňa  nasledovné služby:

MyDS App - VSTUPNÝ KĽÚČ DO VÁŠHO SVETA DS

Aplikácia MyDS App je vašim každodenným pomocníkom. Umožňuje vám priamy prístup ku všetkým exkluzívnym službám Only You a taktiež môžete zostať neustále pripojení k vášmu vozidlu DS. Je kompatibilná so všetkými modelmi DS (1) a sprevádza vás pred jazdou, počas nej alebo aj potom (2).

DS ASISTENCIA – JAZDITE V POHODE A POKOJI

POČAS ZÁRUČNEJ DOBY BEZPLATNÁ, PRÍSTUPNÁ NON-STOP V PRÍPADE PORUCHY ALEBO NEHODY
V spoločnosti DS robíme všetko pre to, aby sme vám zjednodušili život a zabezpečili vám neustálu mobilitu. Jazdite v úplnom pokoji a pohode! (3)Nehoda, porucha, stratený kľúč alebo natankovanie nesprávneho paliva, vďaka DS ASSISTANCE môžete využívať bezplatnú asistenciu na Slovensku aj v zahraničí. Stačí stlačiť tlačidlo ,DS’ vo vašom vozidle, v aplikácii MyDS App alebo zavolať na číslo 00800 2424 0707 (3).

DS VALET – PICK UP SLUŽBA VÁM UĽAHČÍ PREMIESTŇOVANIE

Čas je to najvzácnejšie, čo máte a preto pre vás DS vytvoril službu DS VALET. (4) V prípade potreby servisu či údržby vozidla DS môžete využiť pick – up službu. Vaše DS vozidlo vyzdvihneme na dohodnutom mieste, pre Vás poskytneme náhradné vozidlo a následne po servise či údržbe Vaše vozidlo prive-zieme späť. Túto službu môžete využiť aj pre odovzdanie Vášho nového vozidla, napr. u Vás doma alebo vo Vašej firme. (4)

DS OSOBNÝ ASISTENT – DS K VAŠIM SLUŽBÁM

Osobní prístup pre majiteľov vozidiel značky DS je samozrejmosťou. Váš osobný poradca a asistent DS Vám pomôže zodpovedať Vaše otázky, objed-nať sa do servisu alebo zabezpečí testovaciu jazdu. Osobný asistent Vám je k dispozícii na linke +421 917 871 810 od pondelka do piatku od 9,00 do 17,00 hod.

 

(1) Modely DS vybavené funkciou Bluetooth, ktorá Vám umožní využívať všetky funkcie týkajúce sa jazdy (trasa cesty, spotreba, počet kilometrov, dojazd).
(2) Prostredníctvom vášho smartfónu s internetovým pripojením a s funkciou navigácie.
(3) Detail podmienok nájdete na stránke www.DSautomobiles.sk.
(4) Služba je platená — viac informácií u predajcu.

« Späť na služby DS

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl