VYTVORENÝ PRE POTEŠENIE ZMYSLOV

Vzrušujúca, inštinktívna jazda je súčasťou DNA každého vozidla Jaguar. Zoznámte sa s 
modelom E-PACE, kompaktným SUV s revom Jaguára.

PÔSOBIVÝ VZHĽAD

Model E-PACE s výrazne tvarovanou kapotou a mohutnými zadnými proporciami predstavuje dynamické a živé SUV s líniami kupé. Sebavedomý vzhľad na ceste mu dodávajú štíhle svetlomety a charakteristické zadné svetlá, obidvoje s technológiou LED. Ak chcete zvýšiť bezpečnosť vo veľkom štýle, rozhodnite sa pre maticové svetlomety typu LED s charakteristickými dennými svetlami a animovanými smerovými svetlami.

KOKPIT ORIENTOVANÝ NA VODIČA

Interiér modelu E-PACE, zameraný na vodiča, ponúka vysokokvalitné materiály a moderný dizajn. Kokpit dokonale obklopuje vodiča, vďaka čomu má všetky ovládacie prvky na dosah a môže sa plne sústrediť na potešenie z jazdy.

ZÁŽITOK Z JAZDY

Objavte potešenie z jazdy, ktoré prináša model E-PACE. Systém úplne nezávislého zavesenia kolies využíva dômyselnú viacprvkovú zadnú nápravu, ktorá zaručuje dokonalú rovnováhu medzi agilnosťou a jazdným komfortom. Pokročilé jazdné technológie, ako napríklad hnacia sústava Active Driveline1 a systém adaptívnej dynamiky2, zaručujú modelu E-PACE agilné riadenie s dokonalou kontrolou.

TECHNOLÓGIA VO VOZIDLE

V modeli E-PACE zažijete bezpečnejšiu a zábavnejšiu jazdu a zároveň tie najmodernejšie technológie, ako napríklad náš informačno-zábavný systém Touch Pro s 10" dotykovou obrazovkou v štýle tabletu.

PRIESTOR NA VŠETKO

V interiéri modelu E-PACE nájdete prvotriedne úložné riešenia. Mimoriadne flexibilný priestor ponúka napríklad hlboká stredová konzola s vyberateľnými držiakmi nápojov. Veľká skrinka pred spolujazdcom sa zasa dokonale hodí na odloženie všetkých dôležitých vecí, ktoré chcete mať poruke. A napokon sú tu hlboké priehradky v oboch predných dverách, ideálne tvarované na uskladnenie najrôznejších predmetov.

PÄŤHVIEZDIČKOVÉ HODNOTENIE EURO NCAP

Jaguar E-PACE získal hodnotenie piatich hviezdičiek v bezpečnostných testoch Euro NCAP a potvrdil, že patrí medzi najbezpečnejšie vozidlá na trhu. Ponúka vynikajúcu ochranu dospelých, detí a chodcov a vo všetkých kategóriách zaznamenal vysoké skóre. 

Komplexná súprava bezpečnostných systémov v štandardnej výbave, vrátane systému núdzového brzdenia s detekciou chodcov a asistenta pre udržanie vozidla v jazdnom pruhu spolu poskytujú dokonalejšiu ochranu.

 

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl