Online objednávanie do servisu

Iba vo FINAL-CD Premium Žilina vám ku kompletnej servisnej prehliadke vozidla pribalíme benefity, ako OLEJOVÉ náplne úplne zadarmo, pre novoregistrovaných zákazníkov. Taktiež pri kúpe nového vozidla dostanete doživotný servis zadarmo! U nás dostanete služby navyše, ktoré vám nemôže ponúknuť nikto iný, jedine najväčší slovenský predajca automobilov.

U nás na servis nečakáte

Objednajte sa do servisu rýchlo, bezpečne a pohodlne z vášho domova. Veríme, že servis vášho auta by mal byť jednoduchý a v momentálnej situácií maximálne bezpečný. Preto sme vytvorili ONLINE prístup k službám, ktorý je rýchlejší, efektívnejší, a ktorý sa bezpečne postará o Vás ako aj o Vaše vozidlo.

Využite svoj čas čo najlepšie

Jaguar obývačka

Kým čakáte na auto, usaďte sa v našej JAGUAR obývačke. Komfortný salónik s Wi-Fi, občerstvením a časopismi je pripravený práve pre Vás. Všetko je samozrejme v súlade s najnovšími protipandemickými opatreniami prispôsobené pre vaše najväčšie pohodlie a bezpečnosť.

Objednávka do servisu

Leave this field empty

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
VIEW REGULATION (EU) 2020/740 PDF
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl