FINAL-CD sa zúčastnilo akcie HotWheels

FINAL-CD sa zúčastnilo akcie HotWheels
Pridané 16.06.2020

FINAL-CD sa zúčastnilo veľmi netradičného preteku.

V júni 2020 prebiehal historicky prvý pretek reálneho auta proti malému angličáku na pretekárskom okruhu Slovakia Ring. K výnimočnosti akcie pridal aj Corona vírus, nakoľko celý pretek bolo možné sledovať iba z pohodlia obývačky v online svete.

Malý angličák od značky Hot Wheels sa postavil na štartovacej dráhe proti našej šelme - Jaguar I-PACE „E-TROPHY“.

Jaguar má pod kapotou 400 koní a krútiaci moment 696 N.m, keď k tomu pridáme pohon všetkých štyroch kolies, tak je schopný akcelerovať z 0 na 100 KM/h za 4.8 sekundy. Čo ako určite súhlasite, je skutočne chvályhodné.  Proti nemu súťaží hračkárske autíčko Hot Wheels, ako ináč, je ním tiež Jaguar, ale výnimočná ikona 90. rokov - model XJ220.

Autá si dajú šprint na 100 metrov a hoci XJ220 je v mierke 1:64, víťazstvo by autíčku mohla zabezpečiť špeciálna autodráha so zrýchľovačmi.

Okrem pretekov dvoch Jaguarov čakajú pretekárov aj tajné úlohy, stavba obrovskej autodráhy aj výmena kolies v pit stope.

Dňa 16.6. 2020 sa konal pretek motokár, video z tejto akcie si taktiež môžete pozrieť nižšie. V neposlednom rade, dňa 23.6.2020 o 18:00 sa môžete tešiť na Hot Wheels Monster Truck preteky – sledujte naživo alebo online. Bude veľa blata, kameňov a veľa súťaží!

Všetkých akcií s HotWheels sa zúčastnili autá od FINAL-CD.

Pozrite si videá nižšie, aby ste zistili, komu sa nakoniec podarilo zvíťaziť.

Pozvánka na pretek

Pretek angličák vs Jaguar I-Pace

Pretek angličák vs Jaguar I-Pace final

Zo zákulisia

Pretek motokár

Zo zákulisia preteku motokár

Fotografie z preteku

 
 

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl