Nový Opel Insignia

Nový Opel Insignia
Pridané 29.03.2017

Na autosálóne v Ženeve sa predstavil vo výbornej kondícií úplne nový Opel Insignia.

Nový Opel Insignia

Na autosálóne v Ženeve sa predstavil vo výbornej kondícií úplne nový Opel Insignia. Športovo ladené kupé je nekompromisne priestranné vďaka novej architektúre a ponúka príkladnú bezpečnosť, tak ako sa na skutočnú vlajkovú loď patrí. Druhá generácia Opel Insignia zaujme dychberúcimi líniami, príjemnou atmosférou a high-tech riešeniami ako  trendové svetlomety Opel IntelliLux LED® a ultra-moderné asistenčné systémy, ako je aktívne sledovanie jazdného pruhu. Všetko dôležité uvidíte na prehľadnom a štýlovom displeji. Aktívna kapota pre lepšiu ochranu chodcov završuje výrazné zvýšenie bezpečnosti. Okrem toho Insignia prichádza s pre Opel typickou prvotriednou konektivitou a integráciou smartphonu, ktorá teraz ponúka novú funkciu, Opel OnStar - osobného asistenta, ktorý umožňuje cestujúcim v Insignii rezervovať hotelové izby a napríklad aj vyhľadávať vhodné parkovacíe miesta pomocou OnStar poradcu. Celkovo nová Insignia zapôsobí veľkou obratnosťou, zvýšenou priestrannosťou a vynikajúcou hodnotu v pomere cena/výkon a stáva sa tak vážnym vyzývateľom aj pre prémiové značky.

Nová vlajková loď je tiež prvý Opel k dispozícii s osemstupňovou automatickou prevodovkou, 360 ° parkovacou kamerou a inteligentným pohon všetkých kolies. V kombinácii s vysoko účinnými novými preplňovanými motormi, redukciou hmotnosti až o 200 kg v závislosti od typu a spodnej pozície sedenia, dáva nová Insignia Grand Sport a Sports Tourer  vodičovi priamy a pružnejší zážitok z jazdy než kedykoľvek predtým.

Vystúpte z davu s Opel Exclusive

V Ženeve sme boli okrem debutu dvoch nových variantov Insignie a nových služieb OnStar tiež svedkami spustenia nového programu Opel Exclusive, ktorý umožní ľuďom vystúpiť z davu prispôsobením svojej Insignie podľa svojho osobného vkusu. Zákazníci Opel Exklusive si budú môcť vybrať z neobmedzenej škály farieb na základe ich osobných preferencií. Bez ohľadu na to, či chcú, aby auto zodpovedalo tónu svojej obľúbenej kravaty, alebo odrážalo farbu očí milovaného človeka - tím Opel Exclusive tu bude na to, aby sa tak stalo.

S výberom farby ale zákazníci Opel Exklusive nekončia. Ďalšia úroveň prispôsobenia je výber z troch rôznych povrchových úprav (tri-coat, metalický lak a perleťový lesk).

Okrem toho ponúkne Opel Exclusive široký rad ďalších možností osobného prispôsobenia, vrátane koženého interiéru, výberu kolies a ozdobných prvkov navrhnutých výlučne pre exkluzívnych zákazníkov.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovenskoOpelOpel

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl