Nový Opel Insignia

Nový Opel Insignia

Na autosálóne v Ženeve sa predstavil vo výbornej kondícií úplne nový Opel Insignia. Športovo ladené kupé je nekompromisne priestranné vďaka novej architektúre a ponúka príkladnú bezpečnosť, tak ako sa na skutočnú vlajkovú loď patrí. Druhá generácia Opel Insignia zaujme dychberúcimi líniami, príjemnou atmosférou a high-tech riešeniami ako  trendové svetlomety Opel IntelliLux LED® a ultra-moderné asistenčné systémy, ako je aktívne sledovanie jazdného pruhu. Všetko dôležité uvidíte na prehľadnom a štýlovom displeji. Aktívna kapota pre lepšiu ochranu chodcov završuje výrazné zvýšenie bezpečnosti. Okrem toho Insignia prichádza s pre Opel typickou prvotriednou konektivitou a integráciou smartphonu, ktorá teraz ponúka novú funkciu, Opel OnStar - osobného asistenta, ktorý umožňuje cestujúcim v Insignii rezervovať hotelové izby a napríklad aj vyhľadávať vhodné parkovacíe miesta pomocou OnStar poradcu. Celkovo nová Insignia zapôsobí veľkou obratnosťou, zvýšenou priestrannosťou a vynikajúcou hodnotu v pomere cena/výkon a stáva sa tak vážnym vyzývateľom aj pre prémiové značky.

Nová vlajková loď je tiež prvý Opel k dispozícii s osemstupňovou automatickou prevodovkou, 360 ° parkovacou kamerou a inteligentným pohon všetkých kolies. V kombinácii s vysoko účinnými novými preplňovanými motormi, redukciou hmotnosti až o 200 kg v závislosti od typu a spodnej pozície sedenia, dáva nová Insignia Grand Sport a Sports Tourer  vodičovi priamy a pružnejší zážitok z jazdy než kedykoľvek predtým.

Nový Opel Insignia

Vystúpte z davu s Opel Exclusive

V Ženeve sme boli okrem debutu dvoch nových variantov Insignie a nových služieb OnStar tiež svedkami spustenia nového programu Opel Exclusive, ktorý umožní ľuďom vystúpiť z davu prispôsobením svojej Insignie podľa svojho osobného vkusu. Zákazníci Opel Exklusive si budú môcť vybrať z neobmedzenej škály farieb na základe ich osobných preferencií. Bez ohľadu na to, či chcú, aby auto zodpovedalo tónu svojej obľúbenej kravaty, alebo odrážalo farbu očí milovaného človeka - tím Opel Exclusive tu bude na to, aby sa tak stalo.

S výberom farby ale zákazníci Opel Exklusive nekončia. Ďalšia úroveň prispôsobenia je výber z troch rôznych povrchových úprav (tri-coat, metalický lak a perleťový lesk).

Okrem toho ponúkne Opel Exclusive široký rad ďalších možností osobného prispôsobenia, vrátane koženého interiéru, výberu kolies a ozdobných prvkov navrhnutých výlučne pre exkluzívnych zákazníkov.

Máte záujem o novú Insigniu?

Leave this field empty
* Povinné údaje
« Predchádzajúca aktivita
Nasledujúca aktivita »
Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

Nový Opel Insignia

Facebook

Peugeot je moja značka

OPEL je moja značka

CITROËN je moja značka

VOLVO je moja značka

JAGUAR je moja značka

LAND ROVER je moja značka

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky,
teraz s Doživotným servisom ZADARMO

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl