Medzinárodný deň detí s FINAL-CD

Medzinárodný deň detí s FINAL-CD
Pridané 30.05.2017

Medzinárodný deň detí oslavujeme s našimi najmenšími aj vo FINAL-CD. Pozrite si fotogalérie z jednotlivých podujatí našich pobočiek v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline, Prievidzi a Partizánskom.

Medzinárodný deň detí oslavujeme s našimi najmenšími aj vo FINAL-CD. Pozrite si fotogalérie z jednotlivých podujatí našich pobočiek v Bratislave, Banskej Bystrici, Prievidzi a Partizánskom.

 

MDD s FINAL-CD Bratislava

4. júna v Sade Janka Kráľa.

 

 

MDD s FINAL-CD Banská Bystrica

3. júna v areáli lyžiarskych vlekov na Králikoch.

 
 

 

MDD s FINAL-CD Partizánske

Deň detí sme oslávili síce trošku predčasne ale zato výdatne. Cesta rozprávkovým lesom, maľovanie na tvár, množstvo spokojných detí a krásnych áut.

 

MDD s FINAL-CD Prievidza

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl