OPEL pre NRC v Kováčovej

OPEL pre NRC v Kováčovej

11.6.2015 sme odovzdali OPEL Meriva pre Národné rehabilitačné centrum v Kováčovej.

V rámci Športových hier o 10:00 pán Roman Cvik s generálnym riaditeľom značky OPEL Pavlom Šilhom odovzdali riaditeľke NRC kľúčik od OPEL Meriva, ktoré pre potreby autoškoly hendikepovaných zabezpečila naša spoločnosť. Na akcii sa zúčastnil aj predseda vlády Slovenskej republiky Róbert Fico a minister zdravotníctva Viliam Čislák.

V ústave, ktorý funguje od roku 1987 (vtedy sa uskutočnil nultý ročník), sa každoročne konajú športové hry. Ich zakladateľom je bývalý riaditeľ NRC Kováčová prof. Myrón Malý. Pacienti sú počas hier rozdelení nielen podľa zdravotnej dispozície, ale i podľa veku a súťažia vo viacerých disciplínach. Okrem pacientov, ktorí sú v súčasnosti v odbornej starostlivosti tunajšieho zdravotníckeho personálu, si každoročne prichádzajú zašportovať aj viacerí bývalí pacienti NRC, vrátane našich úspešných paralympionikov. Slovenský paralympijský výbor dlhodobo spolupracuje s týmto jediným zariadením na Slovensku, ktoré sa venuje poúrazovým stavom a pravidelne parcticipuje aj na organizácii športových hier. Aj vďaka ním získala SR nejednu paralympijskú medailu, nakoľko práve športovými hrami odštartovali viacerí naši športovci svoju úspešnú kariéru.

Sme radi, že sme mohli pomôcť.

Váš FINAL-CD tím

« Predchádzajúca aktivita
Nasledujúca aktivita »
Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

OPEL pre NRC v Kováčovej

Facebook

Peugeot je moja značka

OPEL je moja značka

CITROËN je moja značka

VOLVO je moja značka

JAGUAR je moja značka

LAND ROVER je moja značka

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky,
teraz s Doživotným servisom ZADARMO

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl