OPEL pre NRC v Kováčovej

OPEL pre NRC v Kováčovej
Pridané 12.06.2015

11.6.2015 sme odovzdali OPEL Meriva pre Národné rehabilitačné centrum v Kováčovej. V rámci Športových hier o 10:00 pán Roman Cvik s generálnym riaditeľom značky OPEL Pavlom Šilhom odovzdali riaditeľke NRC kľúčik od OPEL Meriva, ktoré pre potreby autoškoly hendikepovaných zabezpečila naša spoločnosť. Na akcii sa zúčastnil aj predseda vlády Slovenskej republiky Róbert Fico a minister zdravotníctva Viliam Čislák.

11.6.2015 sme odovzdali OPEL Meriva pre Národné rehabilitačné centrum v Kováčovej.

V rámci Športových hier o 10:00 pán Roman Cvik s generálnym riaditeľom značky OPEL Pavlom Šilhom odovzdali riaditeľke NRC kľúčik od OPEL Meriva, ktoré pre potreby autoškoly hendikepovaných zabezpečila naša spoločnosť. Na akcii sa zúčastnil aj predseda vlády Slovenskej republiky Róbert Fico a minister zdravotníctva Viliam Čislák.

V ústave, ktorý funguje od roku 1987 (vtedy sa uskutočnil nultý ročník), sa každoročne konajú športové hry. Ich zakladateľom je bývalý riaditeľ NRC Kováčová prof. Myrón Malý. Pacienti sú počas hier rozdelení nielen podľa zdravotnej dispozície, ale i podľa veku a súťažia vo viacerých disciplínach. Okrem pacientov, ktorí sú v súčasnosti v odbornej starostlivosti tunajšieho zdravotníckeho personálu, si každoročne prichádzajú zašportovať aj viacerí bývalí pacienti NRC, vrátane našich úspešných paralympionikov. Slovenský paralympijský výbor dlhodobo spolupracuje s týmto jediným zariadením na Slovensku, ktoré sa venuje poúrazovým stavom a pravidelne parcticipuje aj na organizácii športových hier. Aj vďaka ním získala SR nejednu paralympijskú medailu, nakoľko práve športovými hrami odštartovali viacerí naši športovci svoju úspešnú kariéru.

Sme radi, že sme mohli pomôcť.

Váš FINAL-CD tím

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovenskoOpelOpel

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl