Letná kontrola Vášho vozidla

Letná kontrola Vášho vozidla
Pridané 03.08.2020

Ponúkame vám nasledovné servisné úkony v skvelej cene.

Test bŕzd a tlmičov s protokolom
Kontrola bŕzd po zime je dôležitá z dôvodu používania soli na cestách, kedy môže dôjsť k nadmernej korózii železných brzdových častí (kotúče alebo platničky). Vizuálne preveríme účinnosť bŕzd na prednej a zadnej náprave. Skontrolujeme parkovaciu brzdu.

Geometria
Výtlky a nerovnosti na cestách nepriaznivo pôsobia na geometriu náprav vozidla. Z tohto dôvodu Vám odporúčame skontrolovať a poprípade nastaviť geometriu kolies, aby ste predišli nerovnomernému opotrebeniu pneumatík a nadmernému opotrebeniu podvozkových častí.  V našom servise Vám vieme tento možný problém odstrániť profesionálnou 3D geometriou.

Vizuálna kontrola vozidla a podvozku
Servisní technici Vám dôkladne skontrolujú vozidlo a jednotlivé časti podvozku (čapy, silentbloky, ramená, tyčky stabilizátora, uloženia tlmičov a pod.) pre Vašu bezpečnosť a pohodlie pri jazde vozidlom. Skontrolujeme Vám stierače.

Kontrola prevádzkových kvapalín
Veľmi dôležitá je pravideľná kontrola prevádzkových kvapalín. Ako ďalší bod údržby vozidla je kontrola motorového oleja, chladiacej kvapaliny, brzdovej kvapaliny a vody do ostrekovačov. Navyše v cene kontroly získate 1l letnej zmesi do ostrekovačov.

Kontrola prípadne vykonanie zvolávacích akcii výrobcu
Technik Vám v garančnom systéme JLR skontroluje zvolávacie akcie vozidla.

Cena: 99 EUR s DPH

Chcem sa objednať do servisu Land Rover

Chcem sa objednať do servisu Jaguar

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. Spoločnosť FINAL-CD najnovšie získala aj prestížny titul Superbrands. Je najuznávanejšou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek a znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl