Servis vozidiel JLR

Servis vozidiel JLR
Pridané 18.03.2021

Vo FINAL-CD Premium v Žiline poskytneme Vášmu Jaguaru alebo Land Roveru tie najlepšie servisné služby.

Či už ide o opravu karosérie, kontrolu vozidla pred návštevou STK, alebo každoročné sezónné prezutie, vo FINAL-CD Premium nájdete profesionálnu starostlivosť.

Mobility Pass.

Komplexná kontrola vášho vozidla a zabezpečenie TK / EK bez starostí za 199,- EUR bez DPH

Vykonáme 165-bodovú kontrolu technického stavu vášho vozidla, tým sa zaručí, že elektrické aj mechanické systémy vozidla budú v optimálnom stave. Naši technici vykonávajú tieto kontroly čo najstarostlivejšie využitím najmodernejších technológií, nástrojov a diagnostických prístrojov. V cene je zahrnutý aj správny poplatok za TK a EK.

Mobility Pass.

Pri každom sezónnom prezutí zameranie 3D geometrie za 11,88 EUR s DPH

Geometria vášho vozidla má zásadný vplyv na to, ako sa kolesá a pneumatiky opotrebujú. Správna geometria zlepšuje ovládateľnosť a bezpečnejšie vedenie vozidla. Využite preto možnosť zamerania 3D geometrie pri každom prezutí vášho vozidla v akciovej cene 11,88 EUR s DPH.

Mobility Pass.

Certifikované autofólie na okná a karosériu vášho vozidla už od 299,- EUR s DPH

Využite možnosť montáže certifikovaných autofólií na okná a karosériu vášho vozidla už od 299,- EUR s DPH a to až s 6 ročnou zárukou.

Mobility Pass.

Oprava karosérie vášho vozidla technológiou PDR

Zverte svoj automobil do rúk lídrom v oprave karosérií technológiou PDR. Vykonáme opravu preliačín po vandalizme, či po krupobití. Pri oprave technológiou PDR odpadáva nutnosť lakovania a tmelenia poškodených náhradných dielov.

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl