Nový PEUGEOT EXPERT

Nový PEUGEOT EXPERT
Pridané 05.04.2016

Nový PEUGEOT EXPERT už čoskoro.

Nový PEUGEOT Expert : generácia budúcnosti

Nový PEUGEOT Expert zdôrazňuje silný návrat značky na trh úžitkových vozidiel. Nové estetické kódy značky PEUGEOT mu dodávajú výrazný a obohacujúci charakter, ktorý vyjadruje robustnosť a modernosť.
Vozidlo je postavené na úplne novej báze, ktorá využíva výhody modulárnej platformy EMP2: kompaktnosť, znížená hmotnosť, efektívnosť motorov s emisiami už od 133 g/km CO2, kvalita. Uvádza na trh vybavenie, ktoré je v tomto segmente inovatívne, ako napríklad bezdotykové bočné posuvné dvere, Moduwork, Active Safety Brake (aktívne núdzové brzdenie), cúvacia kamera s VisioPark, 3D on-line navigácia.


Nový PEUGEOT Expert má maximálnu užitočnú nosnosť 1 400 kg a bude dostupný v troch dĺžkach, nová verzia Compact s dĺžkou len 4,60 m, až 5,30 m pri verzii Long. Tento furgon je obzvlášť prispôsobený do mestskej premávky, s výškou maximálne 1,90 m. Čo sa týka bezpečnosti, získal najvyššie ocenenie vo svojej kategórii - 5 hviezdičiek v testoch EURO NCAP.


PEUGEOT Expert je v každom smere generáciou budúcnosti! Predstavený bude vo svetovej premiére na autosalóne v Birminghame v roku 2016.

"Naším cieľom je s modelom PEUGEOT Expert presvedčiť nových zákazníkov. Inovatívna koncepcia ponúka charakteristické výhody a zosobňuje nový rozmer vstupu značky PEUGEOT na luxusnejšie trhy aplikovaný na úžitkové vozidlá." (Maxime Picat, generálny riaditeľ PEUGEOT)

Viac informácií prinesieme už čoskoro.

 

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovenskoOpelOpel

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl