Nový PEUGEOT EXPERT

Nový PEUGEOT EXPERT

Nový PEUGEOT Expert : generácia budúcnosti

Nový PEUGEOT Expert zdôrazňuje silný návrat značky na trh úžitkových vozidiel. Nové estetické kódy značky PEUGEOT mu dodávajú výrazný a obohacujúci charakter, ktorý vyjadruje robustnosť a modernosť.
Vozidlo je postavené na úplne novej báze, ktorá využíva výhody modulárnej platformy EMP2: kompaktnosť, znížená hmotnosť, efektívnosť motorov s emisiami už od 133 g/km CO2, kvalita. Uvádza na trh vybavenie, ktoré je v tomto segmente inovatívne, ako napríklad bezdotykové bočné posuvné dvere, Moduwork, Active Safety Brake (aktívne núdzové brzdenie), cúvacia kamera s VisioPark, 3D on-line navigácia.


Nový PEUGEOT Expert má maximálnu užitočnú nosnosť 1 400 kg a bude dostupný v troch dĺžkach, nová verzia Compact s dĺžkou len 4,60 m, až 5,30 m pri verzii Long. Tento furgon je obzvlášť prispôsobený do mestskej premávky, s výškou maximálne 1,90 m. Čo sa týka bezpečnosti, získal najvyššie ocenenie vo svojej kategórii - 5 hviezdičiek v testoch EURO NCAP.


PEUGEOT Expert je v každom smere generáciou budúcnosti! Predstavený bude vo svetovej premiére na autosalóne v Birminghame v roku 2016.

"Naším cieľom je s modelom PEUGEOT Expert presvedčiť nových zákazníkov. Inovatívna koncepcia ponúka charakteristické výhody a zosobňuje nový rozmer vstupu značky PEUGEOT na luxusnejšie trhy aplikovaný na úžitkové vozidlá." (Maxime Picat, generálny riaditeľ PEUGEOT)

Viac informácií prinesieme už čoskoro.

 

« Predchádzajúca aktivita
Nasledujúca aktivita »
Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

Nový PEUGEOT EXPERT

Facebook

Peugeot je moja značka

OPEL je moja značka

CITROËN je moja značka

VOLVO je moja značka

JAGUAR je moja značka

LAND ROVER je moja značka

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky,
teraz s Doživotným servisom ZADARMO

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl