Cena
Ročník
Kilometre
Filter

Nové autá Peugeot 208 NEW Hatchback

Nový Peugeot 208 je najmenší hatchback z dielne francúzskej automobilky Peugeot. Má športové rysy a je ideálnym spoločníkom do mestského prostredia. Peugeot 208 sa vyrába od roku 2012 (jedno z najpredávanejších áut v Európe) a nadväzuje na úspešného predchodcu Peugeot 207, ktorého predajnosť dosahovala až 200-tisíc kusov ročne (história Peugeot).

Viac info »

Spotreba kombinovaná: od 4.3 l / 100 km
Prevodovka: automatická 8-st.
Výkon: 75 - 130 koní
Zrýchlenie 0-100km/h: od 8,7 s
Výbava: Access / Active / Allure / GT Line / GT
100% elektrická verzia: e-208

Peugeot 208 – výbavy a motory

Nový 208 je v piatich stupňoch výbavy/prevedeniach. Cenovo najdostupnejšie sú Access a Active, pokračuje Allure, GT Line až k najdrahšej verzii GT.

GT Line a GT sa okrem výkonu a vývaby výrazne odlišujú aj štylistickými prvkami. Majú Full LED svetlomety, 17-palcové hliníkové kolesá s diamantovým brúsením, ozdobné kryty lemov kolies či starostlivo spracované detaily v interiéri.

Moroty nového Peugeot 208

Motory v druhej generácii Peugeot 208 spĺňajú najprísnejšie emisné normy Euro 6.

Benzínové pohonné jednotky sú trojvalcové a majú objem 1,2 litra. Môžete si vybrať vybrať medzi:

  • PureTech s výkonom 75 koní (iba 5-stupňová manuálna prevodovka)
  • 100 koní (6-stupňový manuál alebo 8-stupňový automat)
  • 130 koní (iba 8-stupňový automat).

V prípade dieslových motorov je v ponuke štvorvalec BlueHDi s objemom 1,5 litra, výkonom 100 koní a šesťstupňovým automatom.

100% elektrický Peugeot e-208 - je vybavený špecifickými dizajnovými prvkami a má dojazd až 340 km na jedno nabitie batérie. Motor e-208 s výkonom 136 koní a krútiacim momentom 260 Nm je tichý a šetrný k životnému prostrediu.

Nový Peugeot 208 – technológie a bezpečnosť

Nový Peugeot 208 ponúka bezkľúčové štartovanie, ale aj automatické odomykanie dverí pri približovaní sa k vozidlu a automatické zamykanie pri odchode.

Systém Peugeot Drive Assist obsahuje sledovanie pohybu vozidla v jazdnom pruhu a systém pre udržiavanie pozície v jazdnom pruhu, rozoznávanie dopravných značiek či adaptívny tempomat s reguláciou odstupu od vozidiel.

Ak máte problémy s parkovaním, pomôže vám systém Full Park Assist, ktorý zaparkuje auto bez toho, aby ste sa dotýkali volantu.

Peugeot 208 interiér

Interiéru dominuje nová generácia Peugeot i-Cockpit. Vodič má vďaka nej na dosah všetko, čo potrebuje. Viacero funkcií môže ovládať prostredníctvom multifunkčného volantu, údaje o vozidle sleduje na 3D digitálnom prístrojovom paneli a k dispozícii má taktiež desaťpalcovú dotykovú HD obrazovku. Novinkou je možnosť prispôsobiť si atmosféru interiéru vďaka ôsmim farbám RGB osvetlenia. Aplikácie Android auto a Apple CarPlay vám spríjemnia cestu Peugeot 208.

Bezpečné prehliadky vozidiel

Bezpečné prehliadky vozidiel.
Z dôvodu šírenia COVID-19, sme pripravili možnosť dištančnej prezentácie vozidiel formou videoobhliadky alebo online rezerváciu vozidla.

26 vozidiel zoradiť podľa
Nahrávam...
Peugeot 208 NEW 1.2 PureTech GT
Peugeot 208 NEW 1.2 PureTech GT

Doživotný servis ZADARMO Automat / 260 km / 2021 / 96 kW / 130 PS / Benzín / Žilina

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl