NOVÉ VOLVO XC60

Predstavujeme nové Volvo XC60 pre rok 2017, reprezentujúce najnovšiu podobu dynamického švédskeho SUV. Spojenie odvážneho dizajnu s krásnym interiérom. Vozidlo, v ktorom technika pôsobí prirodzene. Vozidlo, v ktorom je každá jazda pôžitkom.

Sila a elegancia

V modeli Volvo XC60 sa snúbi pôvab so silou. Jeho dlhá kapota, svalnaté blatníky a krátke previsy vyvolávajú dojem kultivovanej sily.

Nový pohľad na cesty

Naše originálne LED svetlomety v tvare písmena T dodávajú modelu Volvo XC60 nezameniteľnú identitu. A vďaka aktívnym diaľkovým svetlám budete mať vždy najlepší možný výhľad bez oslňovania iných vodičov. 

Dôležité detaily

Vyberte si z našej ponuky dokonale prepracovaných diskov kolies, ktoré na vozidle pôsobia ako šperky, a dodajte tak svojmu vozidlu Volvo XC60 unikátny charakter a prispôsobte jeho vzhľad svojmu vkusu. 

Vyrobený s láskou

Interiér modelu Volvo XC60, vyrobený z luxusných prírodných materiálov, je stelesnením moderného škandinávskeho dizajnu. Pravé drevo, pravý kov a krásne detaily sú v ňom harmonicky zladené tak, aby bola každá jazda udalosťou.

Technika s ľudskou tvárou

Interakciu s modelom Volvo XC60 budete vnímať ako niečo úplne prirodzené. Našu stredovú dotykovú obrazovku sme navrhli s ohľadom na maximálnu intuitívnosť a prirodzenosť obsluhy. Na prístup k navigačným či zábavným funkciám stačí jednoduchý dotyk alebo hlasový povel.

Stvorené pre hudbu

Vďaka audiosystému Bowers & Wilkins budete hudbu počuť tak, ako to zamýšľal jej autor. Krištáľovo čistý zvuk vám zaručí skutočne podmanivé zážitky.

Vždy pod kontrolou

Naše pneumatické pruženie zaručuje dokonalú rovnováhu medzi komfortom a ovládateľnosťou. Jazda je vďaka nemu hladká na každom povrchu a navyše minimalizuje nakláňanie vozidla, takže máte vždy pocit kontroly nad situáciou.

Váš ochranca

Naše najnovšie technológie v modeli Volvo XC60 pomáhajú predchádzať nebezpečným situáciám a vyhýbať sa kolíziám. Vo vyšších rýchlostiach zmierňujú psychickú záťaž vodiča tým, že jemnými zásahmi do riadenia udržiavajú vozidlo v jazdnom pruhu.

Cieľ vašej cesty

So systémom Sensus Navigation ľahko nájdete správnu cestu. Vďaka vertikálne orientovanej obrazovke vidíte naraz väčší úsek cesty, takže nemusíte toľko posúvať obraz. A navyše máte doslova na dosah ruky celý svet informácií o najrôznejších destináciách. 

S voľnými rukami

Batožinový priestor modelu Volvo XC60 môžete otvárať a zatvárať pohybom nohy pod nárazníkom. Takže keď máte plné ruky, nemusíte všetko skladať na zem, aby ste sa dostali do vozidla. 

Výkon bez kompromisov

Nové Volvo XC60 je k dispozícii s pohonnou sústavou T8 Twin Engine typu plug-in hybrid, ktorá je zárukou spojenia výkonu, hospodárnosti a nízkych emisií bez kompromisov. Toto si Volvo predstavuje pod pojmom inteligentný výkon.

Používateľský komfort

Vďaka aplikácii Volvo On Call môžete svoje Volvo XC60 ovládať pomocou mobilného telefónu odvšadiaľ na svete. Skontrolujte zásobu paliva, zamknite či odomknite vozidlo alebo si vopred vykúrte či vychlaďte jeho interiér. Jednoducho máte stále všetko pod kontrolou. 

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl