DS9 - nový luxusný sedan
Prichádza sila elegancie

Prichádza DS 9, ktorý je symbolom francúzskeho know-how. Náš nový sedan navrhnutý s hybridným motorom E-TENSE vám ponúka dokonalé technológie, výnimočný komfort a jedinečnú eleganciu

MODERNÁ SILUETA S PEČAŤOU VYCIBRENEJ ELEGANCIE

DS 9 sa vyzačuje modernými líniami, v ktorých sa snúbi elegancia a dynamika. Dizajn vozidla sa výrazne rozlišuje svojimi detailami, ako je embosovanie s motívom Clous de Paris, DS smerovky alebo vysúvacie kľučky.

Mám záujem o DS 9

PERSONALIZÁCIA

Interiér DS 9 bude v ponuke s 5 vyhotoveniami interiéru nesúcimi názov „Inspirations“. Interiér „Inspiration DS Opéra“, v ktorom sme uplatnili naše najnovšie a najlepšie know-how, je skrášlený najkrajšou kožou Nappa Art Rubis, ktorou je potiahnutá celá palubná doska a ikonické sedadlá s poťahom pripomínajúcim náramok hodín. Elegantný interiér je zošľachtený stropom potiahnutým kožou Alcantara®.

Vlajková loď DS9 odhalená - globálny hybridný plug-in

DOKONALOSŤ DO NAJMENŠICH DETAILOV

Interiér sa vyznačuje svojimi unikátnymi prvkami: tradičné embosovanie s motívom „Clous de Paris“, ovládače vykladané krištálmi, značkové hodiny B.R.M R180 alebo „perličkové prešívanie“.

Mám záujem o DS 9

DS9 E-TENSE

Model DS 9 bude v ponuke s dvomi nabíjateľnými hybridnými motormi E-TENSE, s verziou 250 k a neskoršie s verziou 340 k s pohonom všetkých 4 kolies. Elektromotor využívaný vo fázach akcelerácie a do rýchlosti 135 km/h vám umožní vyraziť v úplnom tichu na cesty a vychutnať si úplne nové jazdné skúsenosti.

Vozidlá DS 9 ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl