Nový Peugeot 5008

Nový Peugeot 5008 - SUV vstupuje do novej dimenzie

Nový PEUGEOT 5008 prichádza do segmentu C ako veľké sedemmiestne SUV. Ako nový hráč v tomto rýchlo rastúcom segmente, chce nový PEUGEOT 5008 dosiahnuť tri ciele:

Vo vnútri nájdeme jedinečné prostredie vodiča s najnovšou verziou inovatívneho, takmer futuristického - PEUGEOT i-Cockpit®, ktorý ponúka pasažierom nové skúsenosti z jazdy, ktoré sú prekvapením a potešením. Vďaka svojmu kompaktnému volantu, veľkej palubnej doske s dotykovým displejom a dotykovou obrazovkou, veľkému 12,3" displeju s vysokým rozlíšením zaujme nový PEUGEOT i-Cockpit® vodičov aj vynikajúcou grafikou a elegantnými animáciami.

 
Nový Peugeot 5008
Nový Peugeot 5008
 

Priestranný interiér a viac funkcií

Rázvor 2,84 m robí z nového SUV 5008 najpriestrannejšie SUV segmentu C! Nový PEUGEOT 5008 SUV - aj keď o 19 cm dlhší ako nový PEUGEOT 3008 SUV a 11 cm dlhší ako pôvodná verzia modelu 5008 - je stále s celkovou dĺžkou 4,64 m veľmi kompaktné vozidlo a pre cestujúcich dostatočne priestranné. Optimalizovaná architektúra vozidla je súčasťou ponuky. Nový PEUGEOT 5008 je viac ako len SUV.

Na trhu sa vyznačuje inovatívnou konfiguráciou:

Nový SUV PEUGEOT 5008 môže mať tiež sklopné sedadlo predného spolujazdca (na prenášanie extra dlhých predmetov až do 3,20 m) a praktické bezdotykové dvere batožinového priestoru.

SUV s impozantným exteriérom

Na prvý pohľad je nový PEUGEOT 5008 skutočným SUV. Inšpiratívny dizajn prináša silu a rešpekt. Jeho výška zostáva rovnaká (1,64 m so strešnými nosičmi - štandardom pre všetky modely). Vytvára dlhý a dynamický profil. Na prednej strane je exkluzívna široká mriežka s chrómovými prvkami, zatiaľ čo dizajn zadnej časti je vybavený lesklým čiernym pásikom a LED diódami, ktoré sú typické pre najnovších členov rodiny PEUGEOT.

Máte záujem o nový 5008 SUV?

Leave this field empty
* Povinné údaje
so spracovaním údajov

Chcem informácie o FINAL-CD akciách

Vyberte si svoju značku

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL-CD.

Váš názor nás zaujíma
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK