Nový Peugeot 5008 - SUV vstupuje do novej dimenzie

Nový PEUGEOT 5008 prichádza do segmentu C ako veľké sedemmiestne SUV. Ako nový hráč v tomto rýchlo rastúcom segmente, chce nový PEUGEOT 5008 dosiahnuť tri ciele:

Vo vnútri nájdeme jedinečné prostredie vodiča s najnovšou verziou inovatívneho, takmer futuristického - PEUGEOT i-Cockpit®, ktorý ponúka pasažierom nové skúsenosti z jazdy, ktoré sú prekvapením a potešením. Vďaka svojmu kompaktnému volantu, veľkej palubnej doske s dotykovým displejom a dotykovou obrazovkou, veľkému 12,3" displeju s vysokým rozlíšením zaujme nový PEUGEOT i-Cockpit® vodičov aj vynikajúcou grafikou a elegantnými animáciami.

Priestranný interiér a viac funkcií

Rázvor 2,84 m robí z nového SUV 5008 najpriestrannejšie SUV segmentu C! Nový PEUGEOT 5008 SUV - aj keď o 19 cm dlhší ako nový PEUGEOT 3008 SUV a 11 cm dlhší ako pôvodná verzia modelu 5008 - je stále s celkovou dĺžkou 4,64 m veľmi kompaktné vozidlo a pre cestujúcich dostatočne priestranné. Optimalizovaná architektúra vozidla je súčasťou ponuky. Nový PEUGEOT 5008 je viac ako len SUV.

Na trhu sa vyznačuje inovatívnou konfiguráciou:

Nový SUV PEUGEOT 5008 môže mať tiež sklopné sedadlo predného spolujazdca (na prenášanie extra dlhých predmetov až do 3,20 m) a praktické bezdotykové dvere batožinového priestoru.

SUV s impozantným exteriérom

Na prvý pohľad je nový PEUGEOT 5008 skutočným SUV. Inšpiratívny dizajn prináša silu a rešpekt. Jeho výška zostáva rovnaká (1,64 m so strešnými nosičmi - štandardom pre všetky modely). Vytvára dlhý a dynamický profil. Na prednej strane je exkluzívna široká mriežka s chrómovými prvkami, zatiaľ čo dizajn zadnej časti je vybavený lesklým čiernym pásikom a LED diódami, ktoré sú typické pre najnovších členov rodiny PEUGEOT.

Máte záujem o nový 5008 SUV?

Leave this field empty
* Povinné údaje
« Predchádzajúca aktivita
Nasledujúca aktivita »
Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

Nový Peugeot 5008 SUV

Facebook

Peugeot je moja značka

OPEL je moja značka

CITROËN je moja značka

VOLVO je moja značka

JAGUAR je moja značka

LAND ROVER je moja značka

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky,
teraz s Doživotným servisom ZADARMO

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl