Cena
Ročník
Kilometre
Filter

Nové autá DS

Cieľom spoločnosti DS Automobiles, francúzskej značky zrodenej v Paríži, je stelesniť francúzsky luxusný automobil Savoir-Faire v automobilovom priemysle. Vedená avantgardným duchom a výnimočným dedičstvom - dedičstvom DS z roku 1955 - spája značka DS v každom zo svojich výtvorov kultivovanosť, technológiu a unikátny nadčasový dizajn.

Viac info »

Modely DS

Vyberte si vozidlo DS presne podľa vašich predstáv

DS 3 CROSSBACK
V kompaktnom SUV DS 3 CROSSBACK sa snúbi elegancia, komfort a technológie. Medzi ostatnými vozidlami vyniká impozantnou siluetou a jeho moderný dizajn dopĺňajú vycibrené štýlové doplnky. Viac o DS3 CROSSBACK.

DS 7 CROSSBACK
DS 7 CROSSBACK predstavuje druhú generáciu modelov značky DS Automobiles. Pre vzhľad tohto vznešeného SUV je typická nezameniteľná predná maska DS WINGS. Dynamiku vozidla pri pohľade z profilu zdôrazňujú jeho prepracované tvary a estetické disky kolies. K vycibrenosti dizajnu exteriéru prispievajú svetlomety DS ACTIVE LED VISION, ktoré sú zasadené ako žiariace drahokamy. Viac o DS7 CROSSBACK.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4
Výkonný plug-in hybrid. Výkon 300 koní, Spotreba do 2.2 l/100 km a dojazd 50 km v čisto elektrickom režime. Pokročilé technológie BRAKE, E-SAVE, rýchle nabíjanie a mnohé ďalšie. Viac o Plug-in hybrid DS 7 CROSSBACK E-TENSE.

Udržateľná mobilita

DS sa svojimi modelmi zameriava na znižovanie emisií skleníkových plynov, ochranu prírodných zdrojov a vývoj nového ekologického správania v doprave. Vďaka inovácii technológií (elektrické a plug-in motory) znižujete používaním DS auto uhlíkovú stopu.

Značka DS sa usiluje splniť svoj záväzok voči prírode a na vyrobu vozidiel používa 30% recyklovaných alebo biologicky získaných materiálov.

Bezpečné prehliadky vozidiel

Bezpečné prehliadky vozidiel.
Z dôvodu šírenia COVID-19, sme pripravili možnosť dištančnej prezentácie vozidiel formou videoobhliadky alebo online rezerváciu vozidla.

18 vozidiel zoradiť podľa
Nahrávam...

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl