DS EXPERIENCE DAYS

DS EXPERIENCE DAYS
Pridané 01.05.2022

ZAŽITE DOTYK FRANCÚZSKEHO LUXUSU A NOVINKU DS 4 POČAS TESTOVACÍCH DNÍ ZNAČKY DS AUTOMOBILES.

Príďte si otestovať výnimočné vozidlá prémiovej francúzskej značky DS Automobiles počas DS EXPERIENCE DAYS.

Novinka DS 4 sa hneď po uvedení stala najobdivovanejším prémiovým vozidlom svojej triedy. Krása prepracovaného dizajnu a materiálov ukrýva rafinované najmodernejšie technológie a silu až 225 koní v benzínovej i plug-in hybridnej motorizácii.

Rovnako aj DS 7 Crossback je neprehliadnuteľný a v segmente prémiových SUV už dobre známy: objavte silu dynamiky nabíjateľného hybridu DS 7 Crossback E-TENSE 4X4 s výkonom 300 koní  alebo jeho spaľovacie motorizácie. 

Vyskúšať si môžete aj  DS 3 Crossback, mestské vozidlo ikonického štýlu, v jeho 100% elektrickej verzii E-TENSE.

Odporúčame Vám zoznámiť sa aj exkluzívnymi limitovanými edíciami DS 7 CROSSBACK BLACK EDITION a DS 3 CROSSBACK CONNECTED CHIC.

A navyše virtuálne môžete navštíviť Paríž! Na Place de la Concorde si podľa svojich predstáv nakonfigurujete svoj vysnívaný model DS vďaka 3D realite DS VIRTUAL VISION.

Priamo z domova si vyberte svojho favorita z aktuálne voľných predvádzacích vozidiel a strávte príjemný čas s profesionálnymi predajcami na zoznámenie sa so všetkými modelmi a našou značkou. S radosťou Vám pripravia mimoriadnu EXKLUZÍVNU ponuku na ktorýkoľvek z modelov. Zaregistrujte sa objavovať DS modelovú radu, získajte novú skúsenosť s luxusnou francúzskou značkou a zažite atmosféru výnimočného automobilového showroomu DS STORE BRATISLAVA FINAL-CD.

Ste srdečne vítaní a tešíme sa na Vás!

DS 7 CROSSBACK RIVOLI PureTech 180k

DS 7 CROSSBACK RIVOLI PureTech 180k

REGISTROVAŤ
DS 4 RIVOLI PureTech 180k

DS 4 RIVOLI PureTech 180k

REGISTROVAŤ
DS 3 CROSSBACK E-TENSE 136k

DS 3 CROSSBACK E-TENSE 136k

REGISTROVAŤ
 

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. Spoločnosť FINAL-CD najnovšie získala aj prestížny titul Superbrands. Je najuznávanejšou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek a znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl