DS EXPERIENCE DAYS

DS EXPERIENCE DAYS
Pridané 09.05.2021

ZAŽITE DOTYK FRANCÚZSKEHO LUXUSU A ELEKTRIZUJÚCE MODELY POČAS TESTOVACÍCH DNÍ ZNAČKY DS AUTOMOBILES

Počas DS EXPERIENCE DAYS si môžete otestovať modely prémiovej francúzskej značky DS Automobiles. Objavte silu dynamiky, moderné technológie a krásu elegancie plug-in hybridného modelu DS 7 Crossback E-TENSE 4X4 s výkonom 300 koní. Vyskúšať si môžete aj mestské SUV ikonického high-tech štýlu DS 3 Crossback, rovnako aj jeho 100% elektrickú verziu E-TENSE.

V priestoroch exkluzívneho showroomu DS STORE Vám po testovaní predajca pripraví mimoriadnu EXKLUZÍVNU ponuku na ktorýkoľvek z modelov.  Virtuálne môžete navštíviť Paríž, na Place de la Concorde si podľa svojich predstáv nakonfigurujete svoj personalizovaný model DS vďaka 3D realite DS VIRTUAL VISION. Vďaka tomuto virtuálnemu konfigurátoru objavíte aj interiér a exteriér noviniek, ktoré budú len uvedené na trh, modelov DS 9 a DS 4, akoby ste v nich sedeli!

Priamo v showroome si môžete prezrieť exkluzívne limitované edície – DS 7 CROSSBACK LOUVRE a DS 3 CROSSBACK CONNECTED CHIC. Na testovacie jazdy je pripravených 5 predvádzacích modelov, všetky nájdete dolu aj s možnosťou prihlásenia sa na konkrétne vozidlo s preklikom (cez fotku) priamo na detailné informácie o vozidle: cena, výbava, technické parametre a ďalšie fotky.

Priamo z domova si vyberte svojho favorita alebo si rezervujte čas na zoznámenie sa so všetkými modelmi a našou značkou. Zaregistrujte sa objavovať DS modelovú radu, získajte novú skúsenosť s luxusnou francúzskou značkou a zažite atmosféru výnimočného automobilového showroomu DS STORE. Ste srdečne vítaní a tešíme sa na Vás!

Nezmeškajte túto príležitosť, akcia trvá len do 30. 06. 2021.

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 PERFORMANCE LINE (PHEV / nabíjateľný hybrid)

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

PERFORMANCE LINE (PHEV / nabíjateľný hybrid)

Chcem testovaciu jazdu
DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE PureTech 180 S&S EAT8

DS 7 CROSSBACK

PERFORMANCE LINE PureTech 180 S&S EAT8

Chcem testovaciu jazdu
DS 7 CROSSBACK GRAND CHIC BlueHDi 180 S&S EAT8

DS 7 CROSSBACK

GRAND CHIC BlueHDi 180 S&S EAT8

Chcem testovaciu jazdu
DS 3 CROSSBACK E-TENSE GRAND CHIC (100% elektrické vozidlo)

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

GRAND CHIC (100% elektrické vozidlo)

Chcem testovaciu jazdu
DS 3 CROSSBACK SO CHIC PureTech 130 S&S EAT8

DS 3 CROSSBACK

SO CHIC PureTech 130 S&S EAT8

Chcem testovaciu jazdu

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. Spoločnosť FINAL-CD najnovšie získala aj prestížny titul Superbrands. Je najuznávanejšou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek a znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl